>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielcy nieobecni Euro 2008

vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
piszcie tu o piłkarzach których zabraknie na tej imprezie z różnych powodów kontuzja, spadek formy, zakonczone kariery badz ich druzyny nie zakwalikowaly sie do tego turnieju.

ja zacznę :] mianowicie na euro nie jedzie Eduardo ten zawdonik odniósł na poczatku tego roku powazna kontuzje i nie zdazy sie wykurowac
zabraknie tez Rosickiego podobno do reprezentacji chce wrócic tez Nedved
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Według mnie wielka niespodzianka to brak Rasiaka, ale cóż...
(sorki za OT, ale to Hyde Park więc można a zdenerwowany jestem lekko to się muszę wyładować na czymś)
 
P 0

pavlinho

Gość
Według mnie wielka niespodzianka to brak Rasiaka, ale cóż...
(sorki za OT, ale to Hyde Park więc można a zdenerwowany jestem lekko to się muszę wyładować na czymś)
To był dla mnie szok jak zobaczyłem listę piłkarzy a na niej brak Pana Grzegorza...życie jest brutalne.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Richards, Terry, A. Cole, J.Cole, Gerrard, Barry, Lampard, J.Cole, Rooney, Crouch, Owen, Beckham, Crouch ????

I Irek Jeleń w naszej cudownej kadrze...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
najwiekszy nieobecny to Raul. Szkoda Eduardo i Rosy :\
Dlaczego nie będzie Raula ? Nie został powołany ? Przecież miał taki niesamowity sezon :-? A Eduardo na prawdę szkoda, ale wiem że jedzie tylko jako &quot;dobra dusza kadry&quot; :]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dlaczego nie będzie Raula ? Nie został powołany ? Przecież miał taki niesamowity sezon :-? A Eduardo na prawdę szkoda, ale wiem że jedzie tylko jako &quot;dobra dusza kadry&quot; :]
Aragones ma nie po drodze z Raulem więc go nie powołuje niestety...
A szkoda bo tak jak mówisz Raul szalal w tym sezonie po hiszpańskich bosikach jak mało kto ;)

Aragones wolał Sergio Garcie z bodajże Saragossy która sie nie utrzymała w lidze niz Raula ... :zoltakartka:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
David Trezeguet , bo trudno racjonalnie wyjaśnić czemu nie pojechał. Domenech go nie trawi ok, ale to obecnie najlepszy ich napastnik. Pojechali za to Anelka, Govou, Gomis czy Cisse ( nie liczę Henry&#39;ego bo to żywa legenda Francuzów + Benzemy który jest w sztosie) zawodnicy napewno nie lepsi od Trezegola. Ale co tam, same żabojady tego pożałują jak nie będzie miał kto strzelać bramek :p
To samo z Raulem, i prawie z Del Piero ale on chyba pojedzie ostatecznie.
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Del piero dostał powołąnie do kadry
Szeroka kadra Włoch na Euro 2008:

Bramkarze: Gianluigi Buffon (Juventus), Marco Amelia (Livorno), Morgan De Sanctis (Sevilla)
Obrońcy: Fabio Cannavaro (Real Madryt), Marco Materazzi (Inter Milan), Christian Panucci (AS Roma), Andrea Barzagli (Palermo), Gianluca Zambrotta (Barcelona), Giorgio Chiellini (Juventus), Fabio Grosso (Lyon)
Pomocnicy: Andrea Pirlo (AC Milan), Gennaro Gattuso (AC Milan), Massimo Ambrosini (AC Milan), Daniele De Rossi (AS Roma), Simone Perrotta (AS Roma), Alberto Aquilani (AS Roma), Mauro Camoranesi (Juventus), Riccardo Montolivo (Fiorentina)
Napastnicy: Luca Toni (Bayern Monachium), Alessandro Del Piero (Juventus), Antonio Di Natale (Udinese), Marco Borriello (Genoa), Fabio Quagliarella (Udinese), Antonio Cassano (Sampdoria, wypożyczony z Realu Madryt)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ale Donadoni musi jeszce zrezygnowac z jednego zawodnika z tej kadry co podales.
Sądze ze bedzie to Cassano.
Nie po to by dawal nadzieje Del Piero by go teraz skreslac ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
dokładnie, jak przyszło zagrać w porządnym przeciwnikiem to sie chlopak spalił, a co by bylo jakby wyszedl na boisko w austri.. 20 bramek (czy ile on tam strzelił w OE) równa się jakiś 6 goli w premiership ????
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
W szeregach Turcji na Euro nie zobaczymy Hakana Sukura, który jest ikoną tej reprezentacji i najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Turcji
 
Do góry Bottom