>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weyfikacja konta neteller

tackles 2

tackles

Użytkownik
witam,
mam problem z weryfikacja konta, wyslalem im skan dowodu i go zatwierdzili,
problem pojawia sie z drugim dokumentem.
Wysłalem im opłaty za telefon komórkowy&lt;abonament&gt; ,na ktorym byl podany moj adres itp ale go odrzucili gdyż napisali ze musi to byc linia naziemna, wyslalem im skan oplaty za gaz na ojca,ktory ma takie samo nazwisko i adres lecz odrzucili gdyż dane sie nie zgadzaja, w sumie to i sie nie dziwie,ale sprawdzaja adres ,ktory jest taki sam, wysłalem ze szkoły potwierdzajacy dokument o tym ze jestem studentem ,ktory droga listowa przyszedl na moj adres, nastepnie wyslalem z policji dokument zatwierdzajacy ,ze odbywalem tam staż,ale tez odrzucili, posiadam konto internetowe w banku i wyslalem im dupikat skanu wygenerowanego z wlasnego komputera z przelewu zrobionego przeze mnie.

jakies jeszcze opcje mam?
jeszcze jedno pytanie czy bez weryfikacji moge otrzymac wyplate na te konto i np przelac je na betgun i wyplacic?
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
ta weryfikacja konta neteller jest straszna.. spróbuj im wytłumaczyć że to są jedyne dokumenty jakie możesz im wysłać, wysłałeś już tyle że powinni potwierdzić dane... napisz żeby jeszcze zadzwonili ( o ile jeszcze tego nie zrobili ) , w MB np możesz dokonywać wpłat/wypłat bez weryfikacji konta wystarczy weryfikacja konta bankowego/karty na która ma iść przelew
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ja również się męczyłem w netellerem nawet dzwoniłem do nich, miła Pani z Polski tłumaczYła to co powiedziałem na angielski a koleś z centrtali netellera mi odpowiadał. Mówiłem,że mam problem z weryfikacją konta, wysłalem skan dowodu to było za mało, pytałem co jeszcze mogę wysłać powiedział,że rachunek za gaz, wode etc, tłumaczyłem mu,że to jest na dane mojej mamy ale koleś sie uparł i mówił,że musi być na moje imię i nazwisko jeśli chcę zweryfikować konto i w końcu po dosyć burzliwej rozmowie koleś zaproponował,żebym przesłał skan dokumentu z banku potwierdzający moje dane oraz to,że posiadam konto bankowe, powiedział,że jeśli to dostanie to zweryfikują mi konto, ale jednak zrezygnowałem z wizyty w banku we względu na bardzo duuuże kolejki a po drugie pomyslałem,że moneybookers będzie lepszą alternatywą portfela internetowego i do dziś korzystam z mb i nie mam najmniejszych problemów.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Dokumenty zaakceptowali mi 16 czerwca,nie zadzwonili do teraz
Mi dokumenty w 15minut zaakceptowali , telefon był od razu po tym , wystarczy trochę chęci i na live chacie wszystko załatwisz.
Jeszcze ci tłumacza dadzą do telefonu jak ktoś nie ogarnia: )
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Mi dokumenty w 15minut zaakceptowali , telefon był od razu po tym , wystarczy trochę chęci i na live chacie wszystko załatwisz.
Jeszcze ci tłumacza dadzą do telefonu jak ktoś nie ogarnia: )
Nie pisałem na chat bo i tak konta na razie nie potrzebuje ale sam fakt, jak piszą że zadzwonią to powinni zadzwonić a jak nie to niech napiszą że nie dzwonią sami tylko trzeba samemu się zgłosić i nikt by nie marudził ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Ej po godzinie miałem telefon od nich - nie przesadzajcie, tłumacz nawet jest. Mówi po angielsku bardzo wyraźnie - idzie się bez problemu dogadać - myślałem, że nie zrozumiem nic a tu proszę ???? ogromny plus dla nich
 
pawel16ma 0

pawel16ma

Użytkownik
ja mam takie pytanko. Nie przechodziłem jeszcze weryfikacji, bo słyszałem przy wpłatach do buka lub kasyna jest niekonieczna, ale gdzie można sprawdzić swój stan konta?
 
visor 28

visor

Użytkownik
zastanawiam się czy nie założyć tam konta . Jak wyśle skan dowodu oraz prawo jazdy to zweryfikują dane bez problemu ?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Ja wyslalem tylko scany rachunku za tel kom,dowodu osobistego i nic wiecej .Zweryfikowali dokumenty po 2 dniach ,na 3 dzien zadzwonili potwierdzilem dane i konto było zweryfikowane
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Potrzebuje szybkiej weryfikacji konta. Wyslalem scan dowod jakies 6 dni temu i jeszcze dzisiaj rachunek z play-a. Do weryfikacji bylo tylko ze scan dowodu, no ale skoro nie dzwonili to wolalem im doslac. Co moge zrobic zeby przyspieszyc weryikacje, potrzebuje to konto na wczoraj. Ile kosztuje minuta rozmowy na podany tel. ew. ile moze potrwac taka rozmowa? Moge zadzwonic tylko z play-a. Scany wyslalem na [email protected]
czy jest mozliwosc pogadania z nimi na live chat bo jakos nie znalazlem tej opcji
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Założyłem sobie konto,wysłałem skan dowodu i moja 2 dzień i niestety nie otrzymałem jeszcze telefonu.
Pytanko czy dzwoniący do nas konsultant nadaje tylko w języku angielskim?
Można przyśpieszyć jakoś taką weryfikacje?
 
Do góry Bottom