>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WESG 2016 Europe & CIS Regional Finals

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Turniej: WESG 2016 Europe &amp; CIS Regional Finals
Gra: Counter Strike:Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 06.10 - 09.10
Miejsce: Kijów, Ukraina
Pula nagród: 75.000$ oraz 8 zespołów kwalifikacja do World Electronic Sports Games (WESG)
Stream:
https://www.twitch.tv/starladder5
lub
https://www.twitch.tv/izakooo

Drużyny biorące udział w turnieju i podział na grupy:

Grupa A: GODSENT, Kinguin, LDLC Espoir , Team1, Pixel
Grupa B: EnVyUs, Astralis, ALTERNATE aTTaX, dd, fish123
Grupa C: Virtus Pro, .Russia, .Norway, Bpro, Guerilla Method
Grupa D: dignitas, epsilon, iGame.com, k1ck oldschool, EYEsports

Dodatkowe informacje:

6.10-7.10 Mecze grupowe BO1, Zwycięzca grupy przechodzi do ćwierćfinałów, a zespoły z 2 i 3 miejsca przechodzą do &quot;grupy spadkowej&quot; skąd 4 zespoły awansują do ćwierćfinałów

8.10 Mecze ćwierćfinałowe i mecze grupy spadkowej BO3

9.10 Półfinały, Finał oraz mecz o 3 miejsce BO3


WSZELKIE INNE INFORMACJE (MAPY,GODZINY ITD) ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM: http://www.hltv.org/matches/

Zapraszam do dyskusji i życzę wszystkim powodzenia ????
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Mecz ; VP vs Norwegia
TYP : Norwegia +4,5
1,83 Bet365

Analiza :
Moim zdaniem VP , to wygra ale nie wielką przewagą. VP ostatnio zmęczone graniem w NY , ESL League i teraz kolejny dzień przed nimi. Pasha ostatnio jest cieniem siebie , ogólnie nie podoba mi się jego gra , byali ma rundy gdzie robi 3 fragi , a czasem nie trafia mając 1 sek przewagi.
Statystyki pokazują , że VP jest drużyną lepsza ale wydaje mi się , że ugranie 12 rund przez Norwegię jest mocno prawdopodobne - nie szalejcie ze stawkami , bo jak zawsze mecze VP mogą przybrać inną wersję ????

✅✅

Kto pobrał typ niech zostawi plusa ???? ))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 9

plokin

Użytkownik
Napisał neo po turnieju w NY o dużym zmęczeniu. Dzisiaj w pierwszym pojedynku grali równo, ale niewystarczająco by wziąć dogrywkę.
Patrząc na pojedynek z Norwegami nie mam zamiaru ubliżać grze VP. Grają bez pomysłu i ciężko będzie im o comeback w ct na mirku. Szczęśliwi, którzy nie obstawiali dzisiaj VP, a prawdopodobnie bogatsi grający handicap na Norwegów (a może i nawet czysty win).
Zabawna sytuacja po terro na mirku. Snax wyrzucił swoją awp i kupił broń komuś z drużyny, po czym zapomniał wziąć swojej broni. Zorientował się dopiero przed samym midem po rzuceniu jakiegoś granata. Niby szczegół, ale pokazujący zmęczenie (niewystarczającą koncentrację) naszego głównego snajpera.
 
P 9

plokin

Użytkownik
Czyli braki w koncentracji u snaxa nie wzięły się znikąd. Ja mam nadzieję na dobry powrót, bo i tak nie warto obstawiać najbliższych dwóch pojedynków VP.
Bardzo dobra postawa drugiej polskiej drużyny na tym turnieju, a w szczególności micha. Z drugiej strony aż żal patrzeć na grę exfnatic, zawodników którzy kiedyś kosili wszystkich.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 18:00
Mecz: Norwegia - .Russia
Typ:
Norwegia win @1.30 5/10 ⛔ ⛔ ⛔
Norwegia -4.5 [email protected] 3/10
⛔ ⛔ ⛔
Norweski mix chyba w najmocniejszym możliwym składzie z zawodnikami teamów takich jak Faze czy dignitas nikomu przedstawiać nie trzeba. Rubino, rain i jkaem, Skurk oraz Polly wczoraj wręcz przejechali się z po polakach na Mirage&#39;u. Okej, polacy przemęczeni itd. Ale to co strzelali Rubino, rain oraz Polly to był kawał naprawdę świetnego CS-a. Po 2 wygranych, grają z teamem z rosji, który nie jest tutaj w optymalnym składzie. Brak dosi jest bardzo widoczny, a ub1que nie jest w dobrej formie. Niby team z rosji wygrał do tej pory także 1 mecz, w którym niesamowicie się męczyli ze zmęczonymi virtusami, którzy nawet w plecy wczoraj trafiać nie mogli... Popełniają bardzo dużo błędów i widać że brak im zgrania. Electronic czy WorldEdit to bardzo dobrzy zawodnicy, ale przeciwko norwegom dobra gra nie wystarczy. Handi jak najbardziej do pokrycia
2.
Godzina 20:30
Mecz: Rosja- Guerilla Method
Typ:
Rosja win @1.14 9/10
Rosja -5.5 [email protected] 7/10
⛔ ⛔ ⛔ 16:8 Ruskie kpina, wygrać wszystkie mecze i przegrać z ostatnim zespołem który nie wygrał z nikim w tej grupie ????
Nie mają wstydu...

O rosjanach napisałem trochę w poście poprzednim, dlatego też bardziej skupię się na ich przeciwnikach. Guerilla to nowy zespół, gdzie na pewno dużo czasu minie zanim złapią zgranie. W zasadzie niewiele mogę o tych graczach powiedzieć gdyż scena serbska nigdy się nie liczyła w świecie CS:GO. Zawodnicy ci grają na swoim podwórku, z różnym skutkiem. Sam fakt że biorą udział w tym turnieju jest już dużym sukcesem, do tej pory ugrali 7 rund z norwegami (dzięki temu że grali cache i zaczynali po lepszej stronie) oraz 4 rundy przeciw Bpro. Rosja musi to wygrać, a wręcz zrobić pogrom...

3.
Godzina: 20:30
Mecz: Norwegia - Bpro
Typ:
Norwegia win @1.25 8/10
Norwegia -4.5 [email protected] 6/10
✅ ✅ ✅ 16:11 , gra ogólnie masakra, tyle rund przegranych przez norwegów w przewagach i grając na eko że aż żal było patrzeć... chociaż tyle że oni wygrali
Tak jak pisałem w 1 analizie, norwedzy to dla mnie faworyt do wygrania tej grupy. O 20:30 będą grali z bułgarskim Bpro, który rozpoczął turniej od zwycięstwa nad pół amatorami z serbii 16:4. Bułgarzy nigdy nie byli topowym zespołem. Rzekłbym że jest to zespół tieru 3/4 , który poza bałkanami w sumie nie liczy się na scenie. Zdarzyło im się co prawda wygrać z Pentą czy też LDLC ale to były pojedyncze mecze i do tego 3 miesiące temu, a jak gra penta czy ldlc możemy zobaczyć. Handi -4.5 na norwegów którzy wczoraj dokonali gwałtu na virtusach oraz na codzień grają w topowych zespołach ? Ktoś tu chyba zbyt mocno popił wczoraj...
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Mecz : VP vs Epsilon
Typ : 2:0
Kurs : 1,80

Analiza : Mecz o być albo nie być. Virtusi wczoraj nie grali nic fantastycznego ale dzisiaj muszą pokazać klasę , pasha coraz lepiej radzi sobie ze snip&#39;a , do tego taz ... taz , który coś wczoraj grał. Moim zdaniem nie będzie , to łatwy mecz więc nie gram handi ale po prostu 2:0.

✅✅
Kto pobrał proszę REPUTA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Turniej kończy się dość dobrze dla polaków. Oba polskie zespoły uzyskały kwalifikacje na światowe finały, więc cel w 100% wypełniony. Mimo nerwów Virtusi ostatecznie kończą na 3 miejscu, a kinguin 4. Zwycięża Team Dignitas który pewnie pokonał team russia w finale.
Gratuluję wygranych i życzę powodzenia w typowaniu kolejnych meczów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom