>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Weryfikacja konta w tobet

N 6

noname88xd

Użytkownik
nic ciekawego ;] kto wpłaca do buka na swoje konta po przez karte syna ? masz ty człowieku rozum ? i jeszcze się teraz plujesz że oni stwarzają problemy ;] co najwyżej ty sobie sam go stworzyłeś i jesteś temu winny ???? next time masz nauczkę jak dokonywać wpłat do kasyn/buków i itp pozdrawiam
 
E 1

exi

Użytkownik
nic ciekawego ;] kto wpłaca do buka na swoje konta po przez karte syna ? masz ty człowieku rozum ? i jeszcze się teraz plujesz że oni stwarzają problemy ;] co najwyżej ty sobie sam go stworzyłeś i jesteś temu winny ???? next time masz nauczkę jak dokonywać wpłat do kasyn/buków i itp pozdrawiam
dziwne, wpłata pieniędzy nie ze swojego konta to jakieś przestępstwo karane zamknieciem konta i w sumie ma pecha że mu to sprawdzili dopiero teraz a nie od razu po wpłacie pieniędzy.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Ile można czekać na jakąkolwiek odpowiedź w sprawie weryfikacji dokumentów ?
Czat nie działa , na e-mail brak odpowiedzi... trochę to żenujące !:mad:
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Ja nie miałem problemów z obsługą klienta i weryfikacją.
Zamiast rachunków dałem wyciąg bankowy, może być też np opłata allegro.
Do tego dowód i strona profilowa MB weryfikacja przebiegła w nocy z niedzieli na poniedziałek.
 
R 0

reqo

Użytkownik
Kontaktując się z angielskim supportem, pisaliście z maila na którego macie zarejestrowane konto? Bo ja tak zrobiłem, a odpisali i tak po polsku (ja do nich napisałem po angielsku).
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Chce u nich zweryfikac konto skan dowodu mam , wyciag z konta tez ale nie widnieje tam moj adres a z tego co mi powiedzieli w tobet to powinien byc, mam tylko imie i nazwisko i nr konta,
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie chce Cię skłamać ale ja chyba wysłałem im skan głównej strony mojego konta iPKO.pl a tam też jest tylko imię i nazwisko oraz nr konta.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Ehh co moge wysłać im jako dowód zamieszkania ?
Poza tym chcą skan moneybookers ? co mam im wysłać ? wpłacałem przez moneybookres swojej dziewczyny bo moje zbanowali/
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Ehh co moge wysłać im jako dowód zamieszkania ?
Generalnie to najlepiej spytać na LC ale np w moim przypadku wystarczył zrzut danych z konta bankowego a wiem że nie tylko ja w ten sposób odhaczyłem ten punkt.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Ehh co moge wysłać im jako dowód zamieszkania ?
Poza tym chcą skan moneybookers ? co mam im wysłać ? wpłacałem przez moneybookres swojej dziewczyny bo moje zbanowali/
jeżeli np. płacisz czynsz za mieszkanie, możesz dowód wpłaty (jeżeli dokonujesz płatności on line) wysłać im. Kumpel tak zrobił i przeszło ????
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Generalnie to najlepiej spytać na LC ale np w moim przypadku wystarczył zrzut danych z konta bankowego a wiem że nie tylko ja w ten sposób odhaczyłem ten punkt.
no mózg roz***ny !
Ten dowód zamieszkania jakos moze obejde, choć nie mieszkam teraz u siebie w R-miu, ale studiuje w Toruniu...
Może dowód zamieszkania to w sumie nie największy problem ale ten dowód wpłaty to masakra będzie bo :
Mateusz: Prosimy o przesłanie zrzutu ekranu strony profilowej konta moneybookers dla potwierdzenia płatności
Rafał Guziński: co musi zawierać ten zrzut ?
Mateusz: Całą stronę profilową
Mateusz: Moje konto&gt;profil
Rafał Guziński: nie przeszkadza że to konto mojej dziewczyny i na tym koncie widnieją jej dane ?
Mateusz: Nasz regulamin dokładnie informuje, że nie jest dozwolone wpłacanie środków z kont osób trzecich
Mateusz: W związku z tym musiałem zamknąć Pańskie konto do czasu wyjaśnienia sytuacji
Mateusz: Sprawa zostanie skierowana do Działu Bezpieczeństwa
Mateusz: Skontaktujemy się z Panem niebawem
Rafał Guziński: to jak mogę teraz odzyskać przynajmniej wpłacone pieniądze ?
Rafał Guziński: co za rózncia z jakiego konta Moneybookers wpłacam ?
Mateusz: Nasz Dział Bezpieczeństwa podejmie decyzję odnośnie dalszego postępowania. Skontaktujemy się z Panem.
Rafał Guziński: Poza tym pieniądze na moneybookers do swojej dziewczyny, przesłałem z WŁASNEGO konta bankowego. Ona poprostu posiada konto na moneybookers a ja na razie niestety nie.

E: No i konto mam zamknięte, nawet nie mam się jak z nimi skontaktować, na maila nie odpisują. Pomoze ktoś ?
 
T 30

terminatorek

Użytkownik
Witam mam pierwszy raz taki problem nie mogę przejść weryfikacji bo co wyśle jakiś dokument to odrzucony
Kopia rachunku za media, rachunku podatkowego lub oficjalnego dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania. Prosimy zakryć wszelkie poufne informacje, które nie mają związku z kontem Tobet. co to ma być??skoro wysłałem już pełno róznego typu faktur tył dowodu Chodzi o Wymagane dokumenty
Dowód miejsca zamieszkania bo dowód tożsamości i dowód płatności zaakceptowany ale co z tego skoro jednego mi brakuje i co nie wyśle to żle i złe już mam kilka odrzuconych niemam juz na nich siły
 
O 10

olimpkrk

Użytkownik
wyslalem im foto dowodu osobistego 2strony
czego nie rozumie czemu ten dokument nie potwierdza miejsca zamieszkania..
wyslalem im wyciag z banku format pdf i w tym tez formacie wyslalem im potwierdzenie przelewu z mojego konta na ich dla pewnosci napisalem do LC polskiego i angielskiego...
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Witam
Dzisiaj dostalem maila w ktorym zostalem poinformowany o koniecznosci zewryfikowania mojego konta, wyslalem 2 strony dowdou, orzeczenie z komisji wojskowej ( bo rachunkow na siebie nie mam ) oraz screen z historii mojego konta WBK, w ktorej to wysylalem pieniadze do Tobetu i to zostalo odrzucone. Ja dokonuje wplat za pomoca p24. Konta na moneybookers nie mam jako takiego nigdy nie zakladalem, zwyczjanie przy p24 pojawia sie mail haslo i kwota i to tyle pozniej przechodzi do banku. W takim razie podowpowie mi co mam wyslac zeby byli zadowoleni?
Swoja droga ostatnio strasznie drazni mnie ich live chat o roznych porach nie moge nikogo tam zastac.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tym live czatem teraz to i tak jest już lepiej niż kiedyś. Całkiem niedawno temu przez 2 miesiące live-czat w ogóle nie działał. A co do wpłat P24 to od dłuższego czasu jest to &quot;P24 by moneybookers&quot;. Tak więc jeśli korzystasz z tej formy płatności to musisz mieć konto moneybookers. Musisz im przesłać print-screen strony profilowej moneybookers.
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Tak, juz wszystko wiem, wszedlem na strone MB i faktyzcnie mam tam konto, screena zrobilem i teraz czekam na efekty, tylko to odrzucili, wiec chyba reszta dokumentow jest ok, tak to rozumiem:p Dobrze chociaz ze nie blokuja konto na czas weryfikacji, ze mozna normalnie obstawiac.
 
Do góry Bottom