>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

S 0

sebikp

Użytkownik
Wiem, ale pytałem o co innego
Do weryfikacji musisz miec jakis rachunek + wyciąg z konta. Jednak jeżeli chodzi o rachunki, to najlepiej za jakieś media (woda, gaz, prąd). Nie przechodzą już rachunki telefoniczne z Virgin Mobile, można próbować jakieś inne. No i kod na adres pocztą :)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Przebywam teraz u siostry w UK i trochę czasu tu jeszcze będę.. Założyłem sobie konto bankowe na jej adres, mam też już wyciąg bankowy, więc z założeniem konta u buka nie powinno być problemu. I pytanie. Czy B365 wysyła w UK jakieś kody weryfikujące tradycyjną pocztą? Gdy zakładałem dawno temu konto w Polsce, to nic takiego nie dostałem i wszystko działało mi bez problemu (wpłaty/wypłaty). Mieszkam u siostry grzecznościowo i po prostu nie chcę żeby na jej adres przychodziła jakaś poczta od buka ???? No chyba, że ja pierwszy ją przejmę, a ona tego nie zauważy ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Przebywam teraz u siostry w UK i trochę czasu tu jeszcze będę.. Założyłem sobie konto bankowe na jej adres, mam też już wyciąg bankowy, więc z założeniem konta u buka nie powinno być problemu. I pytanie. Czy B365 wysyła w UK jakieś kody weryfikujące tradycyjną pocztą? Gdy zakładałem dawno temu konto w Polsce, to nic takiego nie dostałem i wszystko działało mi bez problemu (wpłaty/wypłaty). Mieszkam u siostry grzecznościowo i po prostu nie chcę żeby na jej adres przychodziła jakaś poczta od buka ???? No chyba, że ja pierwszy ją przejmę, a ona tego nie zauważy ;)
W moim przypadki na ostatnie 20 kont z UK na żadnym z automatu nie dostałem listu więc myślę, że tutaj będzie podobnie :]
 
D 4

dehunter

Użytkownik
W chwili obecnej bet365 nie wysyła już automatycznie listów po rejestracji/ pierwszym depozycie. W chwili gdy potrzebujesz taki list do weryfikacji sam występujesz o jego wysłanie na ich stronie.
 
P 0

polp

Użytkownik
Siema, 3 lata temu mieszkałem nieco w UK, mam swój rachunek w HSBC. Trzy pytania: wyciąg z takiego konta przyjmą, czy może być problem? Jak taki wyciąg załatwić internetowo? I czy z tego banku jest legalne wpłacanie/wypłacanie środków?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Siema, 3 lata temu mieszkałem nieco w UK, mam swój rachunek w HSBC. Trzy pytania: wyciąg z takiego konta przyjmą, czy może być problem? Jak taki wyciąg załatwić internetowo? I czy z tego banku jest legalne wpłacanie/wypłacanie środków?
Bank Stetament oczywiście akceptują chociaż jak za dużo ludzie zakładają akurat na ten bank (wzór) to czasami wstrzymują i proszą o inny ale to będziesz miał informację od nich.
Legalne pod jakim względem? ????
 
P 0

polp

Użytkownik
Legalne pod jakim względem?
Obiło mi się o uszy, że niektóre bank nie chcą wspierać zakładów, dlatego mogą zabraniać przelewów. Nie mam pojęcia czy wiąże się to z jakimiś konsekwencjami (raczej nie), no ale nigdy nie wiadomo..
 
0 0

0123

Użytkownik
Czy jako potwierdzenie adresu w Anglii DALEJ wystarczy brytyjskie prawo jazdy? (drugi dokument zamiast konta bankowego)
To co teraz robią by jeszcze raz zweryfikować konto zamiast kodu wysyłanego pocztą?
Dzwonią telefonicznie? Czy może w ogóle już jest spokój po zweryfikowaniu konta za 1. razem?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy jako potwierdzenie adresu w Anglii DALEJ wystarczy brytyjskie prawo jazdy? (drugi dokument zamiast konta bankowego)
To co teraz robią by jeszcze raz zweryfikować konto zamiast kodu wysyłanego pocztą?
Dzwonią telefonicznie? Czy może w ogóle już jest spokój po zweryfikowaniu konta za 1. razem?
Tak i plus to, że wtedy takie konto masz zweryfikowane w kilkanaście minut bez dobijania się do advisorów.
 
L 0

las.vegaz

Użytkownik
Witam to jak to jest z weryfikacja konta w Angli na bet365? Vo trzeba zrobić żeby zweryfikować konto i moc normalnie wypłacać $$$$$$
 
wagmen 0

wagmen

Użytkownik
Założyłem kumplowi konto, gdy był jeszcze w Polsce. Teraz wyjechał na wyspy, a próbując się zalogować jest info ze konto jest zamknięte. I teraz takie pytanko.
Czy może założyć drugie konto na dane, które posiada w UK?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak może. Polskich kont już nie ma bo zostały skasowane. Jak kumpel ma dokument potwierdzający adres to może zakładać.
 
Do góry Bottom