>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Elo,
Na pewno są tutaj Polacy, którzy mieszkają na stałe w Anglii i grają w Bet365.
Jakich dokumentów oczekuje Bet365 od graczy z Wielkiej Brytanii w celu pozytywnej weryfikacji konta?
Czat niestety nie udzielił mi satysfakcjonującej odpowiedzi, więc liczę na Was.
 
dafy 10

dafy

Użytkownik
Ode mnie oczekiwano wysyłki zdjęć/skanu dowodu osobistego oraz rachunku na wystawionego na moje nazwisko (council tax, utility bill - woda/prąd/gaz). W gruncie rzeczy standardowa weryfikacja. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niby standardowa, ale:
1) Dowód osobisty
W Wielkiej Brytanii jak wyczytałem w google to nie ma dowodów osobistych.
Jest za to &quot;UK Citizen Card&quot;, karta ID. Czy taki dokument wysyłałeś czy może polski dowód osobisty? Ten dokument jest potrzebny do weryfikacji wieku, więc teoretycznie polski dowód powinien wystarczyć.
2)
Rachunek - council tax, utility bill
W Anglii nie ma konieczności meldunku, w sprawach urzędowych jak wyrób NIN są podobno problemy, bo trzeba potwierdzić swój adres zamieszkania. Tak samo z otwarciem konta bankowego w UK. Jeśli się mylę to proszę o poprawę, nie mieszkam i nie mieszkałem w Wielkiej Brytanii.
Wydaje mi się, że udokumentowanie swojego adresu zamieszkania nie będzie jakieś mega trudne.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Z tego co słyszałem to mając zarejestrowane konto bet365 w UK to Skrill i Neteller są niedostępne jako kanały płatności, więc samo udokumentowanie adresu może nie wystarczyć do &quot;normalnej&quot; gry jak do tej pory. Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie.
W Bułgarii gdzie bet365 działa legalnie te kanały są niedostępne = jest utrudniony dostęp do multikont.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
1) wystarczy polski dowod/paszport.
2) ma byc proof of address czyli moze byc rachunek/wyciag z konta bankowego, mysle ze nawet payslip powinien przejsc.
@ mawaszi - nie jest to prawda, ja mam konto jeszcze na brytyjskie dane i robie wplaty/wyplaty netellerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 9

edhansoft

Użytkownik
Z tego co słyszałem to mając zarejestrowane konto bet365 w UK to Skrill i Neteller są niedostępne jako kanały płatności, więc samo udokumentowanie adresu może nie wystarczyć do &quot;normalnej&quot; gry jak do tej pory. Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie.
Brzmi nieprawdopodobnie, skoro dwa podmioty (Skrill i b365) wywodzą się z UK i tam mają siedziby.
 
ramzes11 13

ramzes11

Użytkownik
Ja mam konto bet365 zarejestrowane w UK i Skrill jest dostępny. A z weryfikacją konta to skan dowodu i na mój adres przysłali mi list z kodem (KYC) który trzeba było wpisać na stronie. Ale to było jakieś 7 lat temu, więc teraz może być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skrill nie obowiązuje w promocji powitalnej, ale zakładając drugie konto to i tak z bonusu nie możemy skorzystać. (chyba, że wcześniej nie wykorzystaliśmy go)
Dzięki @tommy83 i @Dafy za odpowiedzi. Kwestia ogarnięcia adresu i w kwietniu działam.
edit: jak mnie pamięć nie myli, to Polacy kilka lat temu też dostawali listy tradycyjną pocztą.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Skrill nie obowiązuje w promocji powitalnej, ale zakładając drugie konto to i tak z bonusu nie możemy skorzystać. (chyba, że wcześniej nie wykorzystaliśmy go)
To na bet.365 mozna mieć kilka kont na siebie założonych... ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zobaczymy jak to będzie po 1 kwietnia. Teoretycznie, jeśli konto zostanie zamknięte z powodów ustawy hazardowej, czyli nie akceptowanie graczy zamieszkałych w Polsce, a nie z powodów wyłudzenia i oszustwa to nie powinno nic stać na przeszkodzie. Wyjechałem do Anglii i chce normalnie z usług bet365 korzystać. Wiadomo, bonus powitalny odpada (bo zostaniesz potraktowany jako wyłudzenie), ale na tym mi nie zależy.
 
R 190

rednee

Użytkownik
Dokumentem może być prawo jazdy. Jeżeli masz polskie prawo jazdy prosisz listownie wypełniając formularz do DVLA o wymianę z PL na UK prawa jazdy. Jeżeli wyjechałeś do Anglii to zapewne masz jakiś lokum gdzie przebywasz, teraz musisz znaleźć tylko jakieś potwierdzenie tego adresu. Sprawdzone, działa.
Pozdrawiam.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Marcin pytalem i mozna nowe konto otworzyc z unnym meldunkoem po 1 kwietnia to raz. A dwa ze nie mo ze nie dasz rady rachunku przerobic ;) dla profesionalmego gracza idealnie sie stalo nowe konta lepsze bonusy bo w funtach . Zyc nie umierac. Unibet zostaje jeszzce ewentualnie
 
S 0

slay5555

Użytkownik
witam,panowie grający na wyspach w bet,jaka jest zywotnosc konta?tz jakimi stawkami gracie w funtach i ile konto wytrzymuje ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
witam,panowie grający na wyspach w bet,jaka jest zywotnosc konta?tz jakimi stawkami gracie w funtach i ile konto wytrzymuje ?
Bukmacher to giełda - grasz zakłady gdy na zakład przecwiny nie gra nikt inny = bukmacher nie zarabia = limit . Buki zarabiaja na prowizji , a nie na tym , że ktoś wygrał czy przegrał . Jeśli chodzi o konto angielskie stawka 200 funtów na zakład przechodziła 2 dni przy jakimś 1,5k funtów profitu , ale zdecydowanie dłużej niż na polskich kontach i tak. Też się czasami zastanawiam po co bet365 wystawia zakłady na badmintona czy siatkowke plazowa na live , jak po 1 becie stawka wyzej jak 300zł limit automatycznie wrzucali . Bezsens totalny
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Coś innego niż wyciąg z konta bankowego? Takiego nie mam. Ktoś wysyłał fakturę za zakup np. przedmiotu?
Wyciag z konta albo jakies rachunki na Ciebie z brytyjskim adresem, aktualnie też walczę z nimi o zweryfikowanie konta, poszedl skan dowodu i paszportu, ale to dla nich mało, wyslalem im skan z moim brytyjskim adresem, ktory miałem na poczcie z banku ale mi tego nie zaakceptowali, payslipy też u nich nie przejda.

Btw. Wie ktoś jak zrobić wyciąg z konta w TSB?
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Czyli wystarczy założyć konto na adres brytyjski tam zostanie wysłany list, a weryfikacja może być na postawie dowodu polskiego oraz polskiego paszportu, czy musi być na podstawie faktury czy wyciągu bankowego?
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Czyli może to być &#39;przerobiona&#39; faktura za telefon dajmy na to.
Zakładam po prostu nowe konto, przez ip brytyjskie na swoje dane, które wcześniej były w Polsce użyte do rejestracji konta, przychodzi list weryfikuje, wysyłam Polski dowód i potwierdzenie adresu na jakiejś fakturce i korzystam z mojego starego konta skrill?
Podsumowując potrzebna jest osoba, która mieszka w GB i odbierze nasz list i poda nam kod weryfikacyjny. Dobrze rozumiem?
 
Do góry Bottom