>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasze opinie na temat konkursu

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Ten temat zakładam po to aby dowiedzieć się Waszej opinii na temat tego konkursu. Plusów, minusów, co Wam się podobało, co Wam się nie podobało ?
Jest to mój pierwszy konkurs, który poprowadziłem, na ten moment runda wstępna dobiegła końca i w fazie finałowej bierze udział najlepsza 10-siątka turnieju. Ciekawi mnie opinia każdego i tych którzy bawią się dalej i tych, którzy odpadli. Pytam po to, bo w przyszłości mam zamiar jeszcze nie jeden konkurs tenisowy poprowadzić i stąd chciałbym wiedzieć jak Wam się ten konkurs podobał, jego formuła i wszystko co z nim związane, co Wam się nie podobało ? Piszcie śmiało a postaram się wyciągnąć wnioski na przyszłość dzięki Waszym opinią. Konkursy są organizowane właśnie dla Was więc mnie osobiście bardzo ciekawi opinia ludzi, którzy biorą w nich udział :) Z mojej strony podziękowania dla organizatora konkursu STS za nagrody i bardzo szybką chęć organizacji tego konkursu :)
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Myślę, że powinno być więcej opcji do typowania, lepiej sprawdziłoby to wiedzę graczy i tabela byłaby bardziej zróżnicowana. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 4 czerwca 2019 08:40 przez michalo28Myślę, że powinno być więcej opcji do typowania, lepiej sprawdziłoby to wiedzę graczy i tabela byłaby bardziej zróżnicowana.
W przyszłości w kolejnych konkursach mam zamiar od początku wprowadzić więcej opcji do typowania jak dokładny wynik itd a nie tylko wygrana zawodnika 1 lub 2, również punktację chcę rozszerzyć, ten konkurs potraktowałem jako przetarcie, nie chciałem za dużo opcji wprowadzać by się nie zamieszać ;) jest to mój pierwszy konkurs jako prowadzący więc też jeszcze mi trochę brakuje doświadczenia w tym temacie, dziękuję za opinię :)

 
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Na plus na pewno szybkość rozliczania typów, nie lubię gdy organizatorzy odkładają to na później i potem w jeden dzień mają do podliczenia np. 7 dni meczowych, co zwiększa prawdopodobieństwo pomyłki.
Kolejny plus to estetyka - wszystko ładnie rozpisane i zrozumiałe.
W przyszłości warto też dodać możliwość pisania analizy za dodatkowe pkt :) 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Też uważam że dużym plusem był czas w jakim typy były rozliczane. Czy były minusy? Nie. Mi jedynie brakowało w pierwszej części konkursu bardziej rozbudowanych opcji typowania typu under/over, asy itd. Ogólnie tego co będzie w kolejnych etapach konkursu. Ale osobiście nie uważam że brak tego był minusem. Konkurs moim zdaniem był ( w czasie przeszłym bo odpadłem z rywalizacji :() przeprowadzony sprawnie i dzięki Ci za poświęcony czas.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
No i pula nagród mogłaby być większa ;) 
Ale oczywiście konkurs bardzo sprawnie prowadzony, tak jak wspomnieli koledzy wyżej. Czekamy na Wimbledon :) 
​​
 
Do góry Bottom