>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????

To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????

Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????
To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????
Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
w bukmacherce ja chyba nie mam takich &#39;dziwactw&#39;, ale w życiu codziennym to tak:
-zawsze jak siedzę na fotelu przed tv, to fotel musi być centralnie, równolegle ustawiony do telewizora, pod odpowiednim kątem :-D ( wiecie o co chodzi nie?;)
-książki na półce muszą być ustawione od najmniejszej do największej-kiedyś się budzę o 5 w weekend i mój wzrok przykuły książki na półce-jedna wyższa, druga niższa, to zaczałem ustawiać od najwyższej do najniższej :jezora:
-zawsze na meczu gały (jak grałem w drużynie) to zakładałem całkiem przypadkowo spodenki tył na przód, potem się to okazało szczęśliwe i stało się obyczajem w drużynie :p
-każdego wczesnego ranka łapią mnie straszliwe skurcze, że aż spadam z łóżka-chyba nie wszyscy tak mają? :-D
coś tam jeszcze potem dopiszę :]
ps. ciekawy temat Jackku
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Jacekk, Ty masz &quot;odchyly&quot; z liczbami parzystymi, a ja za to nieparzystymi ;-)
Jak ogladam tv, glosnosc zawsze musi byc ustawiona na nieparzytej wysokosci, tak samo radio w aucie. Ogolnie wszedzie, gdzie wybieram jakies cyferki, to wybieram nieparzyste;-)
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ja jak wysylam kupony w naziemnym buku i sie babka pomyli to nigdy nie poprawiam typu. Okolo 7 lat temu grajac tasiemce za 2zl babka sie pomylila i wpisala ze Barcelona przegra u siebie nie pamietam z kim, poprosilem zeby zmienila a Barca przegrala. Od tego czasu nie zmieniam i dwa razy mi sie udalo kurs ponad 4.0 trafic na jednym spotkaniu
 
P 0

pavlinho

Gość
Mam nadzieję, że temat się przyjmie ????
To może ja :
- jak idę do buka typu StS, zawsze musi być parzysta ilość typów na kuponie.
- czasem sprawdzam 50 razy wynik meczu np. na livesports.pl
tak poza tym:
- wydaję kasę na pierdoły, zamiast na coś pożytecznego
- wysyłam co najmniej 20 sms-ów dziennie ???? ????
Więcej nie pamiętam, ale na pewno sobie przypomnę ????
Mam dokładnie to samo &quot;dziwactwo&quot; ilośc typów musi być parzysta ????
Drugim dziwactwem jest wstanie o byle której sprawdzić wynik NHL, NBA lub MLB bo nie moge spokojnie spać :p
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
gdy wyjde ze sklepu 5 razy sprawdzam czy schowałem portfel...
czesto wracam sie sprawdzac czy zgasilem swiatlo albo czy zamknalem drzwi na klucz...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzień bez przeczytania czegoś o sporcie niewyobrażam sobie.
Jak mam postawiony jakis kupon to wynik sprawdzam co 10sek czy juz aby sie nie zmienil czasem;)
Jeśli chodzi o liczbe typów na kuponie jak poprzednicy to bez różnicy dla mnie.
Jak oglądam mecze to &quot;stukam się w głowe&quot; po niewykorzystanej sytuacji lub jakims blędzie.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ja mam czesto takie cos ze jak wychodze z domu schodze juz po klatce na sam dol i zaczynam sie sam siebie pytac czy napewno drzwi zamnalem ? I zawsze sie wracam na gore zeby zobaczyc czy napewno zamknalem i zawsze sa zamkniete jak dotad ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja mam czesto takie cos ze jak wychodze z domu schodze juz po klatce na sam dol i zaczynam sie sam siebie pytac czy napewno drzwi zamnalem ? I zawsze sie wracam na gore zeby zobaczyc czy napewno zamknalem i zawsze sa zamkniete jak dotad ;)
No, to jest częsta przypadłość..
Też posiadam taki &quot;problem&quot;..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja np wolalem spoznic sie rano na autobus szkolny ale musze sprawdzic wynik meczów z MLS , MLB, NHL czy NBA dodam iz autobus mialem o 6.40. jak bym nie sprawdzil wyniku to nie mogl bym usiedziec w szkole :]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sprawdzam po 10 razy przed wyjsciem czy okna sa zamkniete, gaz zakrecony a po wyjsciu sprawdzam klamka kilka razy czy drzwi sa zamkniete :p
czasem mi sie zdarza tak jak komarrowi ze po wyjsciu wracam sprawdzic czy zamknalem drzwi
Innych nie pamietam/wstydze sie ????
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Zawsze, kiedy wyłączam komputer, to czyszczę system ze śmieci programem cCleaner ????
Ponadto dla pewności wchodzę w folder &quot;Prefetch&quot; i usuwam z niego zawartość. Oczywiście usuwam również wszelkie ciasteczka i inne duperele zapamiętywane w przeglądarce ???? .
Poza tym NIGDY nie daje, żeby przeglądarka zapamiętała hasła, bo jakoś nie ufam tego typu metodom... ????
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Jacekk, Ty masz &quot;odchyly&quot; z liczbami parzystymi, a ja za to nieparzystymi ;-)
Jak ogladam tv, glosnosc zawsze musi byc ustawiona na nieparzytej wysokosci, tak samo radio w aucie. Ogolnie wszedzie, gdzie wybieram jakies cyferki, to wybieram nieparzyste;-)
no to mam podobnie tylko że ja głośność w TV zawsze daje na parzystą ????
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
No ja tak samo ,normalne odruchy ,sprawdzam czy jest portfel ,kluczyki ,dokumenty w kieszeniach.Gdy siedze przy kompie musze mieć oparte o coś nogi dlatego mam przed kompem kanape.Gdy oglądam telewizje tak samo.Gdy jade samochodem przez miasto zawsze sciszam muzyke(nie lubie zwracac na siebie uwagi) gdy jade w trasie muza bebni ostro.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nerwica natręctw, zespół obsesyjno-kompulsywny, zespół anankastyczny, OCD, Obsesive Compulsive Disorder, choroba psychiczna, w której chory nie potrafi powstrzymać pewnych myśli (obsesje) lub czynności. Natręctwa są myślami, impulsami skłaniającymi do działania, lub wyobrażeniami uporczywie narzucającymi się, albo też czynnościami wielokrotnie wykonywanymi, mimo przeświadczenia o ich niedorzeczności. Osoba doznająca natręctw ocenia je krytycznie. Próbuje odsunąć od siebie uporczywie powracające myśli lub usiłuje zaprzestać wielokrotnego wykonywania tych samych czynności. Próby te są zwykle nieudane i tylko nasilają uczucie niepokoju i wewnętrznego napięcia, które rozładowuje się dopiero po ich wykonaniu i to jedynie na pewien czas.
To trzeba leczyć!:-D
 
domel 49

domel

Forum VIP
nosze zawsze telefon w prawej kieszeni klucze w lewej - to jest przód a z tylu w prawej portfel ???? nigdy nie zmieniam kolejności! ????
czy to cos dziwnego?:p
 
C 0

cr7

Użytkownik
nosze zawsze telefon w prawej kieszeni klucze w lewej - to jest przód a z tylu w prawej portfel ???? nigdy nie zmieniam kolejności! ????

czy to cos dziwnego?:p
Podobnie mam ???? Telefona zawsze w lewej kieszeni a portfel w prawej. Zawsze ta sama częsć w strone nogi a ta druga zawsze na zewnątrz ???? Czesto &quot;klepe&quot; sie po kieszenaich czy wszystko mam (tel, portfel).
Jak zagralem jakis kupon taki wazniejszy to siedze i patrze non stop praktycznie na wynik ???? Jeszcze by sie cos znalazło ???? pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Budzik mam na 6:40, ale wstaję zawsze o 6:51, nigdy wcześniej/później.
Lista rytuałów przed snem jest bardzo długa, niektórych, jak Ted, się wstydzę, a z takich mniej drastycznych to sposób zamykania drzwi od sypialni, ustawienia telefonu czy gaszenia światła.
Bardzo fajny temat, chętnie poczytam ????
 
Do góry Bottom