>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

matarius 0

matarius

Użytkownik
Ciekawy temat tak a propo ;P
Buk:
-stan konta u netowego buka zawsze musi konczyc sie albo XX.00 albo XX.50. Jak mam jakies grosze to zawsze je dorzuce do stawki przy kuponie (i pozniej wychodza dziwne stawki)
-wyniki spotkan sprawdzam co kilka chwil, a jesli druzyna na ktora postawilem przegra/wygra w ostatnich minutach to zawsze wynik sprawdzam na kilku stronach, tak dla pewnosci
A tak z zycia codziennego to:
-komorka prawa przednia kieszen w spodniach, klucze prawa kieszen przy kurtce
-kilka razy sprawdzam czy zamknalem wszystkie drzwi w domu
-jak sie gdzies spiesze to co minute patrze na zegarek
No i to chyba wszystko, jak sobie cos przypomne to dopisze ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
- jak nie wypije kawy nie ruszam sie z domu
- jak nie wypije kawy nie zabieram sie za bukmacherke
- jak nie wypije kawy robie sie agresywny
- wole wypic kawe niz cos colo podobnego, piwo tylko i wylacznie zimne, tylko i wylacznie tyskie albo warka
- wychodzac z autobusu molestuje sie po kieszeniach czy mam wszystko... nawet jesli w autobusie byly 4 osoby na krzyz
- jem wiecej na kolacje niz sniadanie
- mam cos podobnego jak dydel12 - jesli kupon jest nierostrzygniety staram sie nie grzeszyc, jesli go wysylam to tym bardziej... nawet staram sie nie przeklinac... a jesli go przegrywam to przeklinam za caly miesiac
- powtarzam caly czas ze nie znosze zapachu kokosa choc tak na prawde wcale mi nie przeszkadza
- patrze na mecz w publicznej tv wylaczam glos... no chyba szpak komentuje
- im pozniej klade sie psac tym wczesniej wstaje i jestem bardziej wyspany, na plecach sie nie wyspie
- jezdze bez pasow... jechalem bez nich na pierwsza sesje poprawka i zdalem, teraz twierdze ze mi to przynosi szczescie
- jak mam popaprany nastroj slucham... szanty
- ogladajac mecz zachowuje sie jak trener... gadam do siebie co kto gdzie ma zagrac, jak spartoli to jade po nim rowno i mam ochote go zmienic a pozniej sprzedac xD
- na kompie kolejno: gadulec &gt; livescore &gt; forum &gt; buk &gt; winamp &gt; fm &gt; puszczam mecz &gt; minimalizuje fm &gt; robie buka &gt; max. fm patrze co sie stalo i puszczam dalej &gt; buk &gt; fm &gt; buk &gt; fm... i tak w kolko...
- typowe popoludnie: kawa &gt; livescore &gt; i mecz w tv (nie wazne jaki) xD ...wieczor podobnie
- jesli zobacze w necie fote ladnej dziewczyny od razu robie screena i daje na tapete w fonie xD
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
telefon prywatny zawsze w przedniej lewej, firmowy w przedniej prawej.
portfel w tylniej lewej, i nie mam pojecia dlaczego akurat tam to wkladam ;)
tez podkladam zawsze prze kompie prawa noge pod lewe udo, i az mi scierpnie to wtedy zdejmuje ;)
pierwsze co robie jak wlaczam kompa to wchodze na n-k ;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
dziwactwem nie jest także trzymanie tel/portfela/kluczy po kieszeniach, bo gdzieś to przecież musimy trzymać a torebek większość z nas nie nosi ;) a ułożenie ich to kwestia przyzwyczajenia
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dziwactwem nie jest także trzymanie tel/portfela/kluczy po kieszeniach, bo gdzieś to przecież musimy trzymać a torebek większość z nas nie nosi ;) a ułożenie ich to kwestia przyzwyczajenia

zawsze sa jeszcze jakies eleganckie saszetki ze skory... ;D
 
matex 0

matex

Użytkownik
Jak się psikam dezodorantem to zawsze zaczynam od lewej pachy :p
mozna tu przytoczyc odp. daniela999 ???? jak jestes praworęczny, to po dezodorant sięgasz prawą ręką, wiec trudno byłoby Ci się psiknąc pod prawą pachą ;) zapewne więkoszść praworęcznych zaczyna od lewej strony ????
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
po kazdym przebudzeniu rano po imprezie wstaje ze strachem i sprawdzam czy mam portfel i kome ???? zawsze

Hahaha mam dokładnie to samo ???? Nie zdarzyło się żebym akurat tego rano nie zobaczył, ale z kluczami czy kasą a i owszem :mrgreen:
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak stawiam w Totomixie lub Millenium zawsze czekam jak nie będzie kolejki,mam taki przesąd żeby nigdy nie stać w kolejce,bo to przynoszą pecha :-D,no i jak ktoś ci luka w kupon to też może pecha przynieść:-D
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
fajny temat :p

odnosnie buków hmm
- wspominany juz stan konta zawsze zaokrąglam nie lubie mieć jakis groszy ????
- jak gram w STSie to zawsze sie ustawiam do kasy nr 1 ???? szczęśliwa jak dla mnie

z życia codziennego ?
- zawsze przed snem zjem jakieś słodycze ^^
- lubię krupnik xD
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
hahaha dobry temat ????
- grająć u buka naziemnego, pierw obstawiam mecze na stronce i klikam w kurs zawsze z 3,4 razy dla pewności
- jak zamykam drzwi to i tak muszę sprawdzić jeszcze raz
 
Do góry Bottom