>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy dotyczące skoków narciarskich

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Sts ma największą ofertę na skoki
OK. Ja do tej pory nie miałem styczności z bukami polskimi jeśli chodzi o skoki. A jak to się ma w Totolotku czy forbecie? Warto pochylić się nad nimi?
I jeszcze jedno dosyć ważne. Gdzieś można live grać ze skoków? Gdzie byście proponowali?
straszaksam może Ty coś podpowiesz nam wszystkim. ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja zazwyczaj gram pary H2H, więc na ten temat się mogę wypowiedzieć.
Forbet raczej bardzo &#39;ostrożnie&#39; podchodzi do wystawiania par H2H, zarówno w zawodach indywidualnych jak i drużynowych. Poza tym od momentu jak jest u nich normalny 12% lub 6% podatek, przestałem u nich praktycznie grać, bo oni zawsze mieli tragiczne kursy w porównaniu do reszty buków, ale nadrabiali brakiem podatku przy odpowiednim ako (chociaż i bywały sytuacje, że lepiej było grać np. w fortunie z podatkiem niż u nich bez...)
Co do totolotka to raczej średniawka.
Za to jest jeszcze millenium, który często daje fajne pary i całkiem przyzwoite kursy jak na &#39;polskie&#39; standardy.
Ciężko mi też tak się konkretnie określić, bo rok temu grałem głównie w betsson/bwin, a teraz niestety nie da rady bez kombinowania z VPN, a nie gram dla zysku, żeby się bawić w takie rzeczy ;)

#edit
zapomniałem dodać, że buki, nawet Ci polscy (bo to co czasem było w bwin to masakra :p ) potrafią się mocno machnąć z kursami tuż po wystawieniu, więc warto śledzić na bieżąco, bo można wyłapać bardzo fajne kursy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Na live to tak samo sts , można było łączyć pary w ako bo na zagranicznych pamiętam tylko solo , dobre były do kontry jak jedna para była nie pewna . Niedawno założyłem też konto na forbecie i z tego co widze to przed rozpoczęciem pucharu mają najlepszą oferte jak do tej pory więc i może w trakcie też nie będzie lipy + ten podatek 6% będzie kuszący. Choć tak jak straszak pisze , trzeba na bieżąco przeglądać oferte u różnych buków i grać tam gdzie w danym dniu są jakieś value pary .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Jak donoszą norweskie media, linie lotnicze zgubiły bagaż udającego się na zawody Pucharu Świata do Wisły Johanna Andre Forfanga. 22-letni zawodnik może nie wystartować w piątkowych kwalifikacjach, a co za tym idzie - w niedzielnym konkursie indywidualnym.
- Nie mam butów, kasku, okularów i rękawiczek. Wszystko jest gdzieś w trasie między lotniskami w Oslo i Krakowie - mówił Forfang, który w sezonie 2016/2017 zajął 27. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jak sam wyznał, podobne nieprzyjemności spotykały go już w przeszłości.
www.onet.pl
 
ulqiuorra4th 0

ulqiuorra4th

Użytkownik
Zauważyłem (dopiero dzisiaj), że na forbecie - nie wiem jak u innych buków - jeśli zawodnik jest zdyskwalifikowany to od razu zakład jest przegrany? Ktoś może się wypowiedzieć szerzej na ten temat? Trochę przykro jak kładzie się grubszą kasę, a tak naprawdę masz spalony kupon na starcie.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Nie będzie łatwo zdobyć medalu w drużynówce na IO, Niemcy, Norwegowie i Austriacy mocni.
Dziś za wcześnie by odpowiedzieć na to pytanie. Zapytacie pewnie dlaczego? Bo do IO jest jeszcze ponad dwa miesiące, a w skokach taki okres to bardzo,bardzo dużo.
Ja osobiście jestem zadowolony nawet bardzo z postawy Polaków. Może nie błyszczą i jest co poprawiać ale odpalić trzeba w Korei, a nie teraz. Na tą część sezonu są przygotowani bardzo dobrze. Wiem, że to dla niektórych będzie dziwne ale kto w ostatnich 10 latach miał formę przez cały sezon? Jeden Prevc w sezonie 15/16.
Stoch też rok temu brylował na skoczni wygrywając TCS, a na mistrzostwach świata i pod koniec sezonu powietrze zeszło przez co nie było medalu i kryształowej kuli. Kto ma formę w drugiej części sezonu wygrywa niemal wszystko.
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Pytanie jakie sobie stawiam, to jak Stoch i cała nasza ekipa poradzi sobie na Mamucie ? Co sądzicie? Stoch sądzę, że odpali, ale czy aż tak jak na zakończenie tamtego sezonu w Planicy ? Osobiście mocno ściskam kciuki, gdyż dobry występ może zwiastować kolejny wielki triumf, a mianowicie Mistrzostwo Świata w Lotach. Oczywiście na mamucie odpali na pewno kilkoro zawodników, którzy byli nie widoczni w skoczniach dużych, ale czy to wystarczy ? ???? Pozdrawiam wszystkich zapaleńców skoków !
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Wiecie może czy jakieś buki wystawiły kursy, albo mają zamiar to zrobić na MŚJ w Kanderstegu?
Narazie nie ma, ale jak ma być to tylko na sts , oni wystawiaj takie imprezy, jak Mistrzostwa Polski czy Puchar Kontynentalny .
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Myślę, że przed konkursem indywidualnym dopiero coś się pokaże, a więc 1 lutego. Dziś dopiero zaczynają się treningi.
 
A 118

asn

Użytkownik
Podpytałem u kilku bukmacherów o te zawody i najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź od totolotka:
&quot;Witam,
Pełna oferta pojawi się w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną w ofercie znajdują się zakłady na medale Kamila Stocha oraz na drużynę.
Pozdrawiam&quot;
Także oni chyba nawet nie wiedzą co to MŚJ ???? . Ogólnie na 99% nikt nic nie wystawi ???? .
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Podpytałem u kilku bukmacherów o te zawody i najbardziej rozbawiła mnie odpowiedź od totolotka:
&quot;Witam,
Pełna oferta pojawi się w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną w ofercie znajdują się zakłady na medale Kamila Stocha oraz na drużynę.
Pozdrawiam&quot;
Także oni chyba nawet nie wiedzą co to MŚJ ???? . Ogólnie na 99% nikt nic nie wystawi ???? .
Asn , masz jakieś propozycje na juniorów?
 
Do góry Bottom