>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

W drodze na pokerowy szczyt by Dawi

dawi 14

dawi

Użytkownik
Serdecznie Witam

Mam na imię Dawid. W pokera gra jakiś rok.
Największa z moich wygranych to 200$ na Betfair ????
Podsumowując moją roczną grę to jestem na plusie.

Gram tylko i wyłącznie SNG oraz MTT. Niestety w ciągu roku jeszcze nie doszedłem do wniosku w jakiej specjalizacji z tym rodzajów grać ????
Nie gram dla rakebacku tzn. nie gram specjalnie 8 i wiecej stolików na raz.
Staram się skupiać na 1 -4 stolików i udoskonalać swoją grę.
Nie gram Hyper Turbo oraz Cash.

Postanowiłem wpłacić 100$ na Pokerstars ponieważ w nim jeszcze nie grałem ????


Mój BM :

MTT :


- MTT 2000 + / wpisowe nie może przekroczyć 1/450 bankrolla,
- MTT 1000+ / wpisowe nie może przekroczyć 1/350 bankrolla ,
- MTT &lt; 1000 / wpisowe nie może przekroczyć 1/ 250 bankrolla ,

W przypadku MTT Turbo wpisowe nie może przekroczyć 1/2 wpisowego dla podobnego turnieju nie turbo.


SNG :

- SNG 9, 18 / wpisowe nie może przekroczyć 1/100 bankrolla,

- SNG 27, 45, 90 / wpisowe nie może przekroczyć 1/150 bankrolla,

- SNG 180 / wpisowe nie może przekroczyć 1/200 bankrolla,

- SNG fifty50 / wpisowe nie może przekroczyć 1/100 bankrolla.

W przypadku Turbo wpisowe nie może przekroczyć 1/2 wpisowego dla podobnego turnieju nie turbo.


Wyjątkiem od BM są turniej do ,których wygram wejście grając zgodnie z BM ????


Oczywiście będę grał czasami w ligach,freerollach, Forum Bukmacherskiego oraz innych ????


Móje cele na Październik :

- Wygranie satelity do ,któregoś z niedzielnych turniejów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czesc,
Mozesz mi wytlumaczyc co masz na mysli rozpisujac MTT 2000+ i wpisowe do tego turnieju 1/450 twojego bankrolu? Rozumiem, ze twoj bankrol to 100 dolarow wiec 1/450 to 0,20 centow...
Mój BM : MTT : - MTT 2000 + / wpisowe nie może przekroczyć 1/450 bankrolla, - MTT 1000+ / wpisowe nie może przekroczyć 1/350 bankrolla , - MTT &lt; 1000 / wpisowe nie może przekroczyć 1/ 250 bankrolla , W przypadku MTT Turbo wpisowe nie może przekroczyć 1/2 wpisowego dla podobnego turnieju nie turbo.
Tak czy inaczej, zycze ci powodzenia ????
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Witam
Tak z tymi +2000/ &lt;1000 chodzi o liczbę uczestników.
Kiedyś miałem bankroll oparty na zasadzie 1% i 2% i okazało się za mały dla MTT.
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Podsumowanie Tygodnia ( - 10,83 $ ) :

SNG :
( rodzaj gry) ( ilość roz. gier) (ilość miejsc pł.) ( ogolny bilans)
- NLH 0,25 $ [45] - 9 - 2 -1,27 $
- NLH 0,25$ [90] - 7 - 3 0,24 $
- NLH 0,10$ Turbo [360] - 7 - 1 - 0,43 $
- NLH 1,50$ Turbo [HU] - 1 - 0 -1,50 $
- NLH 1,50$ [HU] - 1 - 0 -1,50$
- NLH 1,50$ [Fifty50] - 2- 0 -3 $
- NLH 1,50$ [6-Max] - 1 - 0 - 1,50$
Podsumowanie SNG :
Spory minus z powodu nie stosowanie BM oraz grania z ciekawości. Bez komentarza.
Pocieszające jest to , że w sng przy większej ilości gier w ponad 10% dla każdego byłem w miejsach płatnych ( fakt żadnego nie wygrałem jeszcze ). w SNG muszę poprawić samokontrolę gdzie się zapisuję i nie patrzeć na pryzmat rozegrania kilku sng bez sukcesu lecz na większe statystki . ( min. 100 SNG danego rodzaju ).
MTT :
( rodzaj gry) ( ilość roz. gier) (ilość miejsc pł.) ( ogolny bilans)
- NLH 2,20$ - 1 - 0 -2,20$
- NLH 0$ (darmowe,promocyjne) +0,41$
- Satelity -0,08$
Podsumowanie MTT :
Jak widać MTT nie rozegrałem zbyt dużo , również satelit zagrałem może z 2 w tym za FPP ,których nie liczę. Turnieje MTT skomentuję pozytywnie choć jestem na minusie z powodu małej ilości rozegrania . Sądzę że gdy zagram min. 100 MTT mój dział będzie zielony ???? Muszę poprawić ilość rozegranych gier w MTT oraz powalczyć w końcu o jakąś ciekawą wejściówkę do turnieju weekendowego.
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Witam Ponownie po długiej przerwie .

Postanowiłem znowu spróbować swoich sił w pokerze.
Ogólnie mówiąc jestem przeciętnym graczem w ogólnym bilansie na zero.

Od ostatnich moich walk :X nauczyłem się też grać ( chociaż teoretycznie) w inne odmiany pokera : Stud ( którego bardzo lubię ???? , Omaha .


Start : Zaczynam od skromnej sumy 67 Euro.
Platforma : William Hill ( iPoker)
Co będę grał : SNG , MTT oraz okazjonalnie cashówki ( inne odmiany pokera niż texas holdem ???? SNG , MTT zazwyczaj w mojej ulubionej wersji Turbo.
Gram zazwyczaj za maks. 1-2% mojego Bankrolla.

Od razu podkreślam , że jestem graczem reakcyjnym ( który chce w ogólnym zestawieniu wyjść na plus ????



Plan na Październik :


- skorzystanie z promocji ,,Jesienne freerolle &quot; i rozegranie wszystkich 4 turniejów ( muszę co tydzień uzbierać min. 25 punktów WH aby dostać bilet )

- zdobycie wejściówki do $2,500 William Hill Special ( zebranie 100 WH w ciągu miesiąca )

- powiększenie aktualnego bm do min. 80 euro
 
Do góry Bottom