>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Włochy-Szwecja & Belgia - Irlandia] - 2 kolejka grupy E, 17-18.06.2016 r.

thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Belgowie zagrali fatalnie , malo zespolowo , ten zespol po tym meczu juz sie posypal , rozne pretensje , fochy , juz jest po BEL. Nie odnosilem sie jak daleko Wlosi moga dojsc w turnieju , tylko do dzisiejszego meczu. Zadowoli ich remis , zreszta czy stac ich na zwyciestwo ze SWE? Nie sadze.
czemu miałby zadowolić ich remis? Mecz z Irlandią będzie o wiele trudniejszy niż ze Szwecją wg mnie
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
czemu miałby zadowolić ich remis? Mecz z Irlandią będzie o wiele trudniejszy niż ze Szwecją wg mnie
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
No i właśnie przez to, że się nie rzucą na SWE i będą grali spokojnie to Szwedzi z ostrzejszym nożem na gardle będą atakować - więc idealnie dla Włochów na kontrę. Ja tu widzę 1-0, 2-0 dla Makaroniarzy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W grupie Włochów mogą być kalkulacje, z tego co patrzę zwycięzca grupy zagra z 2miejscem grupy D czyli Hiszpanii i Chorwatów, drugie miejsc natomiast ze zw grupy F czyli grupą Portugalii (chyba że coś źle patrzę)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No i właśnie przez to, że się nie rzucą na SWE i będą grali spokojnie to Szwedzi z ostrzejszym nożem na gardle będą atakować - więc idealnie dla Włochów na kontrę. Ja tu widzę 1-0, 2-0 dla Makaroniarzy ????
SWE to nie frajerzy , nie otworza sie. Remis pozostawia ich w turnieju. Zagraja o wszystko , sadze ze juz z kompletnie rozbita BEL. Oczywiscie mecz sie moze otworzyc po przypadkowej bramce. Juz niedlugo sie przekonamy.
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Włochy- Szwecja x/1 4,5 Unibet

W tym meczu myślę, że ma duże szanse powyższy zakład. Ciężko w tym turnieju faworytom przychodzi zwyciężanie z teoretycznie słabszymi teamami. W tym meczu Włosi mogę, a nie muszą wygrać, dlatego spodziewam się ofensywy (albo bicia głową w mur :p ) ze strony szwedzkiej od początku meczu. Włosi grają cierpliwie, bez szaleństwa w dodatku na ME zaledwie 29% goli padło w pierwszej połowie.
W drugiej wydaje mi się że mecz się wyrówna i Italia przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Zastanawiałem się nad graniem undera 2,5 ale kurs 1.45 skutecznie zniechęca :p

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
Moim zdaniem wręcz przeciwnie. To właśnie w rundzie pucharowej zaczną się kalkulacje bo jeden błąd może kosztować odpadnięcie z turnieju. Z kolei w fazie grupowej sa trzy mecze i nawet potknięcie w drugim meczu nie przekreśla szans na awans tym bardziej, że w pierwszym meczu bardzo pewnie wygrali z Belgią 2:0. Moim zdaniem tu nie będzie żadnych kalkulacji, Włochy wyjdą na to spotkanie z chęcia zwycięstwa. Oglądałem mecz Szwedów z Irlandią i Ibra i spółka nie pokazali niczego nadzwyczajnego. Ba! Gdyby nie błysk Ibry to ten mecz by przegrali. Z resztą, trudno tu mówić o błysku ponieważ Zlatan po prostu wbił piłkę w pole karne, a w takich sytuacjach zdarzają się samobóje. Gdyby nie to, to Irlandia zapewne zgarnęłaby trzy punkty. Wydaje mi się, że Włochy zagrają dziś swój futbol i wygrają to spotkanie bez straty gola.

Włochy wygrają do zera @ 2,80 ✅ 1:0
Exp
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Chyba jeden z najsłabszych spotkań na tych mistrzostwach. Bardzo dużo gry w środku pola, mało akcji skrzydłem , za to większość piłek do przodu górnych. Włosi jak to Włosi cwaniacko ugrali 3 punkty. Chociaż przy bramce dla Italii swoje dołożyła także Szwedzka obrona, która zrobiła Włochowi autostradę do bramki. Także Włosi już pewni awansu , a przed Szwedami bardzo trudne zadanie. Ciekaw jestem jak jutro na tle teoretycznie słabszej Irlandii wypadnie Belgia.
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Trochę inaczej wyglądał ten mecz niż się spodziewałem i myślałem, że Włochy trochę wcześniej strzelą coś i będą kontrolować ale tak czy siak typ siedzi.
Co prawda finalnie zamiast Włochy + NO BTS @ 2.75 dałem Włochy + under 2.5 @ 3.25 (bo stwierdziłem, że 3:0 to tu na pewno nie bedzie) ale na jedno wychodzi bo w obu przypadkach gol SWE topiłby kupon
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Belgia v Irlandia

całoroczny

Brak kartki do 33 minuty @ 1.83 ✅
Poniżej 3.5 kartek @ 2.00 azjan ✅ On ma uczulenie na kartki:grin:



Mecz dla obu o dużą stawkę, remis nie zadowala żadnej z ekip. Teoretycznie można było by powiedzieć warto w kartki. Çakır sędziuje ten mecz także żadne overy kartkowe nie wchodzą w grę. Ten typek był tyle razy opisywany na forum, że ciężko coś jeszcze dodać. Każdy kto widział mecz Portugalii z Islandią utwierdził się jeszcze bardziej w przekonanie, że on tych kartek wcale nie pokazuje, a mecz był ostry. Będą ostre faule a on będzie uspokajał i może w końcówce coś pokaże. Cztery kartki na takiego sędziego to zdecydowanie za dużo.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Belgia - Irlandia 1,80 Unibet ✅
Belgowie zagrali całkiem bez pomysłu w spotkaniu z Włochami. Każdy piłkarz grał co chciał i zespół Conte to bezlitośnie wykorzystał. Myślę jednak, tak jak to pisałem w odpowiednim temacie, że potencjał jaki mają wystarczy do wygrywania z zespołami średnimi. Do takich zaliczam Irlandię. Ta z kolei w spotkaniu ze Szwecją była zespołem lepszym ale nie potrafiła uchronić się od błędów w obronie. Po stracie gola była już tylko gra o to, by utrzymać remis.
Włosi pokazali Belgom ich miejsce w szeregu i to może być dla Belgów korzystne, jeśli wyciągną wnioski.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Belgia v Irlandia

całoroczny

Brak kartki do 33 minuty @ 1.83
Poniżej 3.5 kartek @ 2.00 azjan



Mecz dla obu o dużą stawkę, remis nie zadowala żadnej z ekip. Teoretycznie można było by powiedzieć warto w kartki. Çakır sędziuje ten mecz także żadne overy kartkowe nie wchodzą w grę. Ten typek był tyle razy opisywany na forum, że ciężko coś jeszcze dodać. Każdy kto widział mecz Portugalii z Islandią utwierdził się jeszcze bardziej w przekonanie, że on tych kartek wcale nie pokazuje, a mecz był ostry. Będą ostre faule a on będzie uspokajał i może w końcówce coś pokaże. Cztery kartki na takiego sędziego to zdecydowanie za dużo.
Graj sobie co chcesz ale 31 żółtych kartek + 3 czerwone na 8 spotkań LM sezonu 15/16 a kariera średnia równa 4,05 na mecz . Dodajmy ze prawie cała obrona Belgów to gracze Premier League jak i Fellaini a Witsel gra w Zenicie gdzie nogi tez sie nie odstawia , dodajmy słabego Hazarda który co sezon prowokuje najwiecej kartek w PL przeciwko Irlandii . Zanosi sie na mecz typu premier League , jak sam zauważyłeś mecz o wysoka stawkę bo jeśli Belgia przegra to odpada i myśle ze mecz bedzie dużo bardziej ostry niż ten który przytoczyles. W tym meczu bedzie liczył sie za wszelka cenę i obie drużyny bedą chciały osiągnąć go za wszelka cenę co bedzie kumulować kartki zwłaszcza ze ekipa Belgii jak i Irlandii nie kartkowałem zbytnio w pierwszym meczu wiec bedą mogli sobie pozwolić na to w dzisiejszym meczu. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
Graj sobie co chcesz ale 31 żółtych kartek + 3 czerwone na 8 spotkań LM sezonu 15/16 a kariera średnia równa 4,05 na mecz . Dodajmy ze prawie cała obrona Belgów to gracze Premier League jak i Fellaini a Witsel gra w Zenicie gdzie nogi tez sie nie odstawia , dodajmy słabego Hazarda który co sezon prowokuje najwiecej kartek w PL przeciwko Irlandii . Zanosi sie na mecz typu premier League , jak sam zauważyłeś mecz o wysoka stawkę bo jeśli Belgia przegra to odpada i myśle ze mecz bedzie dużo bardziej ostry niż ten który przytoczyles. W tym meczu bedzie liczył sie za wszelka cenę i obie drużyny bedą chciały osiągnąć go za wszelka cenę co bedzie kumulować kartki zwłaszcza ze ekipa Belgii jak i Irlandii nie kartkowałem zbytnio w pierwszym meczu wiec bedą mogli sobie pozwolić na to w dzisiejszym meczu. Powodzenia ????
Przede wszystkim na te średnie to trzeba patrzeć z przymrużaniem oka to raz. Pamiętasz finał LM w 2015?, mecz życia dla wielu zawodników 36 fauli. Pokazał w finale ledwo 3 kartki. Kolejny mecz Polska v Irlandia na tym meczu najwięcej stresu było, 44 faule w meczu. Do 85 minuty były ledwo 3 kartoniki dopiero w doliczonym czasie gry, gdy zaczęły się kombinacje z dwóch stron, pokazał karteczki . Wczoraj również był mecz o wysoką stawkę, 3 kartoniki w doliczonym czasie. Walia v Anglia masz mecz typowo wyspiarski skończyło sie na 1 kartoniku.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Belgia-Irlandia godz 15:00
Belgia over 1,5gola @ 2,2 bet365 ✅

Nie no panowie,Belgia musi odpalić w koncu. Dostali w dupe 2-0 z Wlochami,zimny prysznic powinien pozytywnie wpłynąć na belgijskie gwiazdeczki.Na papierze wszystko pięknie wygląda,dobra obrona Curtois w bramce,napastnicy Lukaku hazard Henteke De Bruyne...W Irlandii Walters ze Stoke i Long z Sauthampton,potem jakies dziadki typu Oshea czy Keane,no prosze was.Bez ceregieli,kurs zacny
Pzdr
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też wierzę w Belgię. Dzisiaj moimi betami dnia jest Portugalia i właśnie Belgia, czyli drużyny które must win. Irlandia to świetnie defensywna ekipa i będzie Belgii strasznie ciężko, ale uważam, że ogarnie. Przegrana z Włochami raczej nie pozwoli na kalkulację. Do grania naprawdę wysoką stawką nadaje się Belgia(DNB) + Portugalia(DNB) bo oczywiście w jakiejś kiepskiej sytuacji boiskowej nawet remisy ich nie wyrzucają z grup, ale mniejszymi stawkami można pograć bez zabezpieczenia.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Belgia to score 3 or more
5.0 ✅ ładnie siadło
Bwin


Belgowie z potencjałem ale bez wyników,dzisiaj mecz o życie,jakakolwiek strata punktów może okazać się tragiczna w skutkach.W ofensywie jest De Bruyne i Lukaku więc powinno być gorąco pod bramką Iroli,niestety Hazard gra w pierwszym ale to dlatego że nazwisko robi swoje a nie forma.Mimo że gra dzisiaj Eden to wierzę że Belgowie dadzą radę,jedna bramka i bronienie wyniku tu raczej nie wchodzi w grę więc można spodziewać się że rzucą wszystkie swoje siły do ataku.Zarówno pierwszy skład jak i ławka Belgów to same wielkie nazwiska,zwycięstwo nie powinno podlegać żadnej wątpliwości.Trzy bramki po kursie 5 to trochę dużo ale Irlandia to rywal idealny na przełamanie a mając w ofensywie takiego asa jak De Bruyne to ilość okazji strzeleckich Belgów powinna być liczona dwucyfrowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Dwie rzucające się w oczy zmiany w porównaniu do meczu z Włochami - za Nainggolana wskakuje Dembele, za Fellainiego zagra Carrasco. Druga zmiana w szczególności napawa optymizmem, ale wydaje mi się, że i Moussa bardziej podłącza się do akcji ofensywnych niż Radja. Belgowie zdają sobie sprawę, że i w tym meczu będą musieli szachować się z obroną rywali, ale Irlandia to nie Włochy. Dzisiaj już nieporadność w ataku się nie powtórzy i Belgowie 2 bramy powinni wbić.
Belgia &amp; over 1.5 2.55 ✅ 3:0
Betano
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
dziwne reakcje sedziego , co nie zmienia faktu iz Belgia dzis byla pare polek wyzej Belgia - Irlandia X2 @ 2,02 marathonbet ⛔

To co , zegnamy juz dzisiaj Belgow? Mieli , maja byc czarnym koniem a moze po 2 meczykach do domu. To jest prawdopodobne , chociaz remis jeszcze zostawia obie ekipy w grze. Moim zdaniem w ekipie Belgijskiej nie ma team spirit , troche nie bedzie sie ukladac , zaczna sie wspolne pretensje , fochy , slabo to widze. Kilka indywidualnosci kontra wspanialy Irlandzki kolektyw. Irlandczycy dadza z siebie tyle ile beda mogli i 10 % wiecej , jeden bedzie pomagal drugiemu. Nie wygraja Belgowie tego meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Są zmiany w składzie Belgów, zmiany na plus moim zdaniem. Carrasco i Dembele w miejsce Fellainiego i Nainggolana. Będzie większa siła ofensywna. Obaj zawodnicy powinni wnieść sporo do gry.
Skoro Belgia ma iść po medale na Euro to tkaie mecze musi wygrywać. Mecz z Italią do zapomnienia... Po prostu rywal był kapitalnie dysponowany.

Wg mnie Belgia wygra @ 1,90 b365
✅✅3:0
 
Do góry Bottom