>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włamanie na konto Betclic

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
od jakiegos czasu nie dostaje żadnych promocji od betclicka , nic nie dostawałem na meila żadnych wiadomości, a na forum widziałem, że jest sporo nowych promocji
zalogowałem sie na moje konto gracza i ku mojemu zdziwieniu w histori konta okazało się, że ktos grał na moim koncie,robił wpłaty i wypłaty , brał bonusy itp i zmienil w profilu emial z mojego na [email protected]">[email protected]

zna ktos może tego meila lub osobe, która posługuje się tym meilem?

jak coś prosze o pomoc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chcesz powiedzieć, że ktoś Ci sie włamał na konto tylko po to by grać z twojego konta? Dodatkowo tylko zmienił e-mail, nawet hasło i dokonywał wpłat na to konto? To jest jakiś nonsens...
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to w betclicku masz przypisane konto bankowe i nie ma możliwości jego zmiany
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wypłacał i wpłacał przez mb zmienił tylko meila do konta

suport betlicka odpisał regułką, żebym zmienił hasło

ciekawe kto to jest bo nie tak dawno miałem w ogóle próby włamania na moneybookers
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
wypłacał i wpłacał przez mb zmienił tylko meila do konta

suport betlicka odpisał regułką, żebym zmienił hasło

ciekawe kto to jest bo nie tak dawno miałem w ogóle próby włamania na moneybookers
Zaraz będzie &quot;Tobet złodzieje, BetClick złodzieje , wszędzie oszuści&quot;
Zmień dilera i tyle - zgadzam się że to jakiś nonsens, że ktoś by się włamywał po to żeby grać na twoim koncie...????
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
Zaraz będzie &quot;Tobet złodzieje, BetClick złodzieje , wszędzie oszuści&quot;
Zmień dilera i tyle - zgadzam się że to jakiś nonsens, że ktoś by się włamywał po to żeby grać na twoim koncie...????
nie bądz taki kozak.. ja też miałem włam na konto w Betclic ale skonczyło sie na straconym bonusowym szmalu..
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
A ja wam opowiem dosc ciekawa historie , juz z 5 miesiecy temu to mialo miejsce...Mialem konto moneybookers w 100% aktywowane i tak cos mnie skusilo aby zajrzec na konto,a tu mi wypisalo niprawidlowe haslo,wiec dalem przypomnienie hasla i ustalilem nowe,wchodze na konto i patrze 27 zl a mialem 2zl....

Wszedlem w historie konta i zobaczylem ktos dodal 2 nowe karty debetowe do mojego konta i wplacil 1600 zl z jednej z tej karty i zlecil wyplate tej sumy na jakies konto moneybookers, email konta wydawal sie na konto osoby zagranicznej raczej to nie byl Polak. Co dziwne ta kwota byla na koncie mb okolo 2h ...Szkoada ze sms mi nie przyszedl ze mam taka kwote,Jakbym tylko wiedzial odrazu bylaby na buku ????

No ale mniejsza z tym wystraszylem sie i postanowilem 27 zl zostawic na koncie , bo oczywiscie ten ktory dokonal wplaty na konto domyslam sie ze byl przestepca i ze skradzionych numerow kart to czynil,aby sprawa kradziezy poszla na wlasciciela konta,bo inaczej nie mozna tego wytlumaczyc.

Po tym wszystkim zglosilem sprawe odrazu pomocy mb konto zostalo zablokowane sprawa ucichla.Kazali otworzyc nowe.
Od tego czasu nie mam przekonania do trzymania wiekszych kwot na mb,jedynie co to szybkie przelewy,
 
Do góry Bottom