>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Włamanie na Konto 1xBET i wypłata srodków

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Witam mam pytanie, do osób które ogarniają temat, włamano mi sie na konto 1xbet nie wiem jak- zlamano hasło, ale to nic, zdarzylo mi sie to 1 raz w zyciu najgorsze ze ukradli mi z konta ponad 12000zł wypłata na Krypto - / Dodam tylko że mam zabezpieczone wypłacenie srodków SMS kodem, Nie jestem wstanie pojąc jak to jest mozliwe prosze o pomoc
U mnie podobna sytuacja, też jakieś dziwne logowanie z Kanady ale od początku. Wczoraj dostałem takiego smsa
Screenshot_20221109-114657_Messages.jpg
Zdziwiłem się bo nie zmieniałem hasła ale olałem temat. Dzisiaj rano normalnie się zalogowałem a dosłownie 30 min temu loguję się i wyskakuje błędny login lub hasło, kolejny raz to samo, kolejny to samo i tak kilka razy. Zgłupiałem myślę może jakieś problemy mają wejdę tutaj zobaczyć czy ktoś z użytkowników coś pisze i nayrafiam na ten temat. Po kilku próbach logowania dalej to samo i przypomniał mi sie ten wczorajszy sms. Wchodze zapisuje te hasło liczbowe co mi przyszło w smsie i włala zalogowało mnie. U mnie na szczęście nic z konta nie zniknęło ale też mam tam tylko 75 zł z groszem to może dlayego. Od razu wylogowywuje się z wszystkich sesji i zmieniam hasło. Napisałem też do supporta może jak będą widzieć, że więcej takich zgłoszeń jest i coś jest na rzeczy to zwrócą Ci tą kasę. Poniżej wklejam rozmowę z supportem może przyda się innym również aby takich sytuacji uniknąć
Screenshot_20221109-115731_1xBet.jpg
Screenshot_20221109-115737_1xBet.jpg
Screenshot_20221109-115744_1xBet.jpg
 
Do góry Bottom