>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Rozdziewiczam temat!

Rosja MHL 05:00
Amurskie Tigry vs Akademia Mihaylova
Akademia Mihaylova over 2.5 @1.95
over 6.5 @3.05 1:4 to co tam pomarnowali to głowa mała..

Defensywa Tygrysów jest tragiczna zresztą jak ich cała gra, po dobrym wejściu w sezon czyli wygranej w meczu otwarcia poszła seria przegranych i aktualnie po 5 spotkaniach mają 4 przegrane z bilansem 9:26 zresztą w zeszłym sezonie również byli w czołówce, jeśli chodzi o tracone gole jednak zawsze udawało im się zdobyć 2-3 gole na mecz, z drugiej strony nowa ekipa w MHL, która radzi sobie nie najgorzej patrząc na ich grę. Dzisiaj odnotowali pierwszą wygraną 5:1 właśnie na tygrysy, nie mniej jednak grali dobrze na Rygę i pierwszy mecz mógł spokojnie trafić na ich konto, w presezonie również radzili sobie całkiem dobrze. MHL ma to do siebie że te dwumecze często wyglądają podobnie i dużo zależy od skuteczności i dyspozycji dnia i uważam że te overy są spokojnie do wykręcenia a kursy zachęcają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Rosja MHL 10:00
Sakhalinskie Akuly vs Kapitan
Kapitan OT @1.71 1:5
Kapitan over 0.5 1 tercja @1.74 0-3 po pierwszej
Kapitan over 3.5 @3.10

Akuly w tym sezonie nic nie grają 5/5 przegranych z bilansem 3:19 i zero pomysłu na grę, oglądałem wczorajszy mecz to nie potrafili założyć zamku, jedynie jakaś kontra i na pałę za to Kapitan mimo iż wygrał tylko 1:0 kontrolował cały mecz i mieli sporo dobrych okazji ale bramka jak zaczarowana, dodatkowo wyłapali sporo kar co po zsumowaniu daje prawię całą tercję w osłabieniu a mimo to Akuly nie potrafiły nic wbić, dziwi mnie ten kurs że jest prawie 50-50 gdzie tak jak mówiłem gospodarze nic nie grają, Kapitan po wynikach też nie wygląda najlepiej ale gra jest zupełnie inna, trochę więcej skuteczności i zobaczymy dzisiaj jednostronny pojedynek.


Rosja MHL 11:30
Tayfun vs Russkie Vityazi
over 5.5 @2.10
over 6.5 @3.151-4 na początku 2 tercji w power playu były 3 setki a ogólnie 2 lub 3 nie trafione na pustą :D n1!

Tayfun radzi sobie słabo mimo że trafili na mocne ekipy to 5/5 przegranych i bilans 3:15 nie wygląda obiecująco ale ta passa nie może trwać wiecznie, nie mówię że zaraz mają wygrać ale bardziej powalczyć i wbić więcej niż 1 gola, w zeszłym sezonie ta ekipa była moją ulubioną drużyną jeśli chodzi granie na overy oraz oglądanie, czołówka jeśli chodzi o ilość goli na mecz i czekam na ich przebudzenie. Goście o wiele lepsza ekipa i w tym sezonie idą jak burza 5/5 wygranych z bilansem 23:9, wczorajszy mecz trochę przespali ale to co się działo w 3 tercji było przyjemne dla oka dużo groźnych akcji i taki flow/luz w grze, jak dziś wcześniej zaczną grać to ten over na spokojnie siądzie.


Rosja MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Tyumenskiy Legion
over 5.5
@26-0

Nie będę się tu specjalnie rozpisywał nad tym meczem, Legion na ten moment to najsłabsza drużyna w MHL z dziurawą defensywą, Sputnik może nie są jakimiś egzekutorami raczej grają solidnie i konsekwentnie chociaż w tym sezonie dość ładnie strzelają a wczorajszy mecz tych ekip, który zakończył się wynikiem 5:3 tylko zachęcą do grania tego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze na szybko bo już nie ma czasu pisać

Rosja MHL 14:00
Stalnye Lisy Magnitogorsk vs Belye Medvedi
Lisy over 0.5 1 Tercja @2 0-1, szkoda bo byli lepsi
@klasyka minuta w 2 tercji i gol lisów :D
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Sakhalinskie Akuly vs Russkie Vityazi
Russkie over 3.5 @2.55 2:6
Russkie over 4.5 @4.65

Oglądałem ostatnio mecze obu ekip i tak jak wcześniej pisałem przy meczu z Kapitan, gospodarze totalnie nic nie grają i nie wygląda żeby miało się coś zmienić 6/6 przegranych z bilansem 4:24 no dramat, defensywa leży w ataku nawet nie wspominając bo jedynie co oni mogą zaoferować to jakąś kontrę natomiast goście w tym sezonie idą jak burza 6/6 wygranych z bilansem 27:10 oprócz pierwszego wyrównanego meczu z Krylija wszystkie kontrolują i narzucają tempo, czasem mają lekki problem aby wejść w rytm ale jak już wejdą to ta gra może się podobać, ostatnio z Tayfunem tez szukałem bramek i wygrali oba mecze 4:1 ale co by nie mówić poprawili grę w defensywie natomiast na takiego przeciwnika jak Akuly myślę że te overki są spokojnie do gry bo te kursy są moim zdaniem mocno przesadzone, wystarczy sobie odpalić ostatni mecz z Kapitan i zobaczyć jak robili z nimi co chcieli.


MHL 05:00
MHK Tayfun vs Kapitan
Tayfun over 2.5
@2.10 1:2

Dziwnie wygląda granie over 2.5 Tayfuna gdy po 6 meczach mają 4 bramki :D aczkolwiek grali z naprawdę mocnymi ekipami a ja czekam na ich powrót i jutro jest to możliwe, Kapitan nie ma mocnej defensywy i oglądając ich ostatni mecz z Akuly gdzie go gładko wygrali 5:1 to pełno błędów w defensywie i naprawdę było sporo okazji do stracenia gola ale grali na taką ekipę że było to ciężkie, kolejna sprawa to kary, Kapitan łapie ich dość sporo, w pierwszym meczu właśnie z Akuly praktycznie całą tercję grali w osłabieniu i tutaj również można szukać okazji, ja liczę że Tayfun w końcu po trudnym początku zacznie grać lepszy hokej mimo że nie jest źle to jutro dobra okazja do odblokowania się i złapania zwycięstwa lub równej walki o to.


MHL 12:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tyumenskiy Legion
over 6.5 @2.40 3:1 szkoda bo w 3 tercji Legion mógł na spokojnie pokryć obie linie..
Legion over 1.5 @2
Legion over 2.5 @4.20

Legion to chyba najsłabsza drużyna w MHL jeśli chodzi o obronę ale w ataku nie ma aż takiej tragedii, wręcz bym powiedział że spory sukces, udało im się wygrać z Irbisem jeden mecz 2:0, w drugim przegranym strzelili 2 bramki, Chaika też straciła 2 bramki a następnie Sputnik 3 bramki który ma naprawdę solidną obronę także widać że w ofensywie jest potencjał i tutaj właśnie poszukam value, liczę że Legion wciśnie minimalnie te 2 bramki co im całkiem dobrze idzie a nawet pokuszę się o trzecią, Reaktor również sobie postrzela bo tak jak pisałem obrona Legionu to dramat, także gospodarze będą kontrolowali ten mecz więc jakieś 2 lub może 3 bramki raczej nie bardzo pokrzyżują im plany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Sakhalinskie Akuly vs Russkie Vityazi
over 5 @2.04 1:5
Russkie over 3.5 @2.20
Russkie over 4.5 @3.85

Gram to samo co wczoraj powody te same a dzisiejszy mecz pokazał że warto. GL


MHL 05:00
MHK Tayfun vs Kapitan
over 1.5 1 tercja
@2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tyumenskiy Legion
Legion over 1.5 @1.90 0-1 udało się na live złapać wygraną Legionu ale ten wynik niestety nie sprzyjał overowi bo się w zasadzie tylko bronili, mieli jakieś 2 sety i to tyle.
Legion over 2.5 @3.70

Pisałem wczoraj o tym meczu i mimo że się nie udało to próbuję drugi raz bo byli w stanie pokryć tę linię na spokojnie, troszke więcej skuteczności i będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
Atlant Mytischi vs Loko Yaroslavl
over 5.5 @1.992-10
over 6.5 @2.85


MHL 14:00
Tolpar UFA vs Kuznetskie Medvedi
over 1.5 1 tercja @1.581-0
Medvedi over 1.5 @2.604-2


MHL 16:00
Krasnaya Armiya vs Almaz Cherepovets
Armiya over 2.5 @1.51 Przełożone Zwrot
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zvezda Moscow -1.5 handi 1.87 @totalbet
Zvezda pow 2.5 bramek 1.60 S sts



Na szybko- 12 graczy gospodarzy dzisiaj nie zagra z powodu izlocji, do tego gospodarze to drużyna z najnizszym budżetem w całej lidze. Zvezda to średniak VHL, ale w takim przypadku trzeba to grac.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Irbis
over 5.5 @2.30
1 tercja over 1.5 @2.10


Do następnych typów już coś dopisze.
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 11:00
Amurskie Tigry vs MHK Tayfun
1 tercja over 1.5 @1.900-1 skuteczność tragedia.. jeszcze minute przed końcem sam na sam nie trafił..
Króciutko tutaj, Tygrysy tragiczna defensywa tracą mnóstwo bramek, 7 na 8 spotkań w tym sezonie over 1.5 1 tercja wchodził w ich meczach, Tayfun po 1 zwycięstwie trochę podbudowane i liczę że zaczną mocno bo spora szansa na kolejną wygraną.


MHL 18:00
Akademia Mihaylova vs SKA Varyagi
over 5.5 @2.20 3:2 w 27min, 33min bez gola nice1
over 6.5 @3.30
over 1.5 1 tercja @2.05
SKA na ten moment traci najwięcej bramek średnio 4.5 na mecz ale też strzelają średnio 2 bramki także ich gra jest dość mocno "na pałę" słaba obrona ale coś ukują, Akademia mimo że nie ma świetnych wyników to mi się podoba, z Tygrysami 2 łatwe wygrane, z Dinamo 2 przegrane gdzie ten drugi mecz zaledwie 0:1 i z Riga 2 przegrane gdzie 1 powinien być wygrany, zobaczymy w dłuższej perspektywie jak będą wyglądały ich wyniki ale na pewno nie będą chłopcami do bicia, grają dość ofensywnie i ta gra wygląda dobrze, kwestia skuteczności ale przeciwko takiemu przeciwnikowi powinni spokojnie kilka bramek strzelić a i goście coś dołożą, wydaje mi się że kursy tutaj są trochę przesadzone także idziemy po to.


MHL 17:00
Russkie Vityazi vs MHK Dynamo Moscow
Russkie 60' @2.55
Russkie over 2.5 @2.05
Russkie over 3.5 @3.75
Obie ekipy w dobrej formie ale gra gospodarzy o wiele bardziej mi się podoba jak złapią swoje flow to naprawdę dobrze się to ogląda i stwarzają sobie groźne sytuacje bez większego wysiłku dodatkowo dzisiaj grają na lepszą drużynę niż ostatnimi czasy więc bardziej się postarają bo w poprzednich meczach widziałem że nie grali na 100% a mimo to spokojnie ugrywali, Dynamo dla mnie jest nijakie, radzą sobie dobrze ale niczym się nie wyróżniają, uważam że ten mecz to 65-35 a według buka goście są z przodu także próbujemy.


MHL 17:30
HK Riga vs Atlant Mytischi
over 5.5
@2.05


MHL 14:00
Tyumenskiy Legion vs Ladya
Ladya 60' @2.30
Ladya over 2.5 @1.83
Ladya over 3.5 @3.10 nie wiem jak to się dzieje że Legion wygrywa kolejny mecz grając o wiele gorzej..

Znowu kursy trochę przesadzone, Ladya jest lepszą drużyną i nie rozumiem zbytnio tutaj 50-50 Legion ma słabą defensywę, atak trochę lepszy ale skuteczność leży mocno a ilość farta już im się kończy, udało im się o dziwo wygrać 3 mecze co jest zaskoczeniem jak na tą drużynę ale powoli czas wracać na dół tabeli bo naprawdę mieli sporo szczęścia. Goście nie są topową drużyną a ledwo co średniakiem, w presezonie radzili sobie dobrze wiadomo że to nie jest sezon ale wyglądali dobrze, teraz 2 pierwsze wygrane i następnie 2 przegrane z Mamutami gdzie ładnie walczyli a byli sporo słabsi od rywala więc sadzę że z Legionem na spokojnie sobie poradzą






SUPER DZIEN
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Tyumenskiy Legion vs Ladya
Ladya 60' @1.95
Ladya over 3.5 @2.30
Ladya over 4.5 @4.05

Ladya iks de..
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Chaika
Chaika +1.5 @2 2-4
Chaika over 2.5 @2.70
Chaika over 3.5 @5.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL 16:00
Dinamo St. Petersburg vs Toros
Toros DNB @4.654-2
Toros over 1.5 @1.83
Toros over 2.5 @3.55

VHL 16:00
Khimik VoskresenskvsNeftyanik Almetyevsk
over 4.5 @2.101-8
over 5.5 @3.20

VHL 16:00
Ryazan vs Iżewsk
over 1.5 1 tercja @2.102-0..
Ryazan 1 tercja @2.20
Ryazan over 3.5 @2.55
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
SKA Varyagi vs Atlant Mytischi
over 5.5 @2.251-3
SKA over 2.5 @2.50
Tutaj nie trzeba za dużo pisać SKA bardzo słaba defensywa lecz goście wcale nie są lepsi, w ataku radzą sobie o wiele lepiej szczególnie gospodarze, mimo że przegrywają praktycznie wszystkie mecze to jednak zawsze powalczą i strzelają, obie ekipy mają wysoką średnią bramek na mecz a kurs przyjemny także można grać.

MHL 12:00
Riga vs Dynamo Moscow
Riga over 1.5 @2.205-2
Riga over 2.5 @4.65
Wczoraj Dynamo przejechało się 6:0 po Rydze ale nie sądzę że dziś się to powtórzy, Ryga nie ma wielkich szans w tym meczu ale na pewno nie będzie to wyglądało jak w pierwszym meczu, potrafią się odgryźć i liczę że dziś to zrobią, w MHL rzadko drużyna tak przegrywa 2 spotkania a Dynamo mimo że w formie to też może się potknąć a po wczorajszym zwycięstwie raczej na luźno dzisiaj podejdą do tego meczu.


MHL 14:00
Sarmaty Orenburg vs Chaika Nizhny Novgorod
Chaika 60' @1.860-4
Chaika over 3.5 @2.80
Dzisiejszy mecz powinien być bardzo łatwy dla Chaiki oglądałem te 2 mecze ze Sputnikiem gdzie grali po prostu świetnie i oba mecze zasłużenie wygrali, mają solidną defensywę i bardzo dobry atak, Sarmaty są bardzo mierną drużyna w ogóle nie porównywalną do Sputnika także nie sądzę żeby dzisiaj była jakaś niespodzianka bo goście naprawdę dostali wiatru w żagle i przyjemnie ogląda się ich mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 10:00
Mamonty Yugry vs Avto
1 tercja over 1.5
@2.101-1 (2-2 finalnie także zgodnie z założeniami)
Obie ekipy mają mocne początki co się wiąże ze zdobywanymi jak i traconymi golami, uważam że zobaczymy właśnie dobry start a później się to ustabilizuje i raczej dużo bramek w meczu nie padnie ale liczymy na tą pierwszą tercję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
SKA Varyagi vs Atlant
over 5.5 @2.202-2 szło dobrze aż do 3 tercji gdzie przez 14min była gra w przewadze, niestety te drużyny chyba potrzebują młynu i kontr a nie gry pozycyjnej 5v4 bo żadnego gola w 14min power playu w jednej tercji to jakiś nieśmieszny żart.
over 6.5 @3.40
Wczoraj pisałem o tym meczu i mimo że padł wynik 1-3 i było trochę padaki to dalej było dosyć sporo akcji i sądzę że dziś to będzie lepiej wyglądało.

MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Belye Medvedi
over 5.5
@1.903-3

MHL 15:00
Ladya vs Irbis
Irbis over 4.5 @2.55 2-3 mimo to Ladya grała lepiej także śmiesznie..
Irbis over 5.5 @4.15
Tutaj nie ma o czym pisać, Irbis w tym sezonie wygląda bardzo obiecująco lecą po przeciwnikach jak chcą i strzelają mnóstwo bramek za to Ladya jest bardzo mierna grają bez pomysły i mają słabą defensywe, w tym sezonie jedyne wygrane z najsłabszymi drużynami a to i tak wymęczone na styku także nie widzę większych szans w tym meczu, zresztą wczorajsze spotkania pokazało gdzie jest miejsce gospodarzy, zostali przejechani 2-6 przez Irbis i dzisiaj upatruję podobnego wyniku.

MHL 16:00
Sarmaty Orenburg vs Chaika Nizhny Novgorod
Chaika 60' @21-7 totalna dominacja.
Chaika over 2.5 @1.70
Chaika over 3.5 @2.80
O tym meczu również pisałem wczoraj, wynik 0-4 łatwe zwycięstwo Chaiki i nie sądzę aby dziś się miało coś zmienić bo po prostu goście grają swoje i im to wychodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL 17:30
Khimik Voskresensk vs Iżewsk
Iżewsk over 1.5 @2.756-0 legenda głosi że kiedyś wykorzystają sytuację.. 2 były do zrobienia
Iżewsk over 2.5 @6.60

VHL 18:00
Ryazan vs Neftyanik Almetyevsk
over 4.5 @2.203-2 dziwny mecz o_O
over 5.5 @3.55
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom