>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
W tym miejscu zamieszczajcie swoje propozycje dotyczące rozgrywek niższego szczebla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
chrome_1FuYQKWO7z.png


Już za godzinę odbędzie się drugi mecz w tym sezonie VHL pomiędzy Almetyevsk i Voronezh. Gospodarze są tutaj murowanym faworytem i nie zamierzam tego negować ale też nie widzę sensu grać w ich stronę po niskich kursach lub wysokich liniach zważywszy że to jest pierwszy mecz w sezonie i często gęsto różne kwiatki wychodzą. Almetyevsk lubi pograć ofensywnie, sporo strzelają i to też ich czasami potrafiło zgubić a dzisiaj każdy od nich oczekuję że pewnie wygrają. Goście skazani na straty w tym sezonie grając praktycznie bez żadnej presji wynikowej, w klubie trochę zmian i sporo młodych zawodników przyszło także widać że klub patrzy sezon/dwa do przodu. Kilku z nich naprawdę dobrze się zapowiada, 2 20latków z Almazu z przyzwoitymi wynikami, Matvey Tymchenko z Kazzanic Torpedo, który w 17 spotkań strzelił 9 bramek i zdobył 12 asyst, kolejny młody gracz Ildar Kashafetdinov z Krylia Sovietow (MHL) 13 bramek 22 asysty, bardzo dobry wynik zważywszy jak Krylia radziła sobie w lidze także ja tutaj widzę ambitnych młodych zawodników, którzy mimo że nic nie zdziałają w tym sezonie chcą się pokazać i rozwijać więc mobilizacji i gry do końca im nie zabraknie. Nie sprawdzałem dokładnie ale na oko wydaje mi się że Voronezh to najmłodsza drużyna w VHL a na pewno jedna z najmłodszych. Ja dzisiaj zaufam młodym i zagram w stronę gości.

Almetyevsk vs Voronezh
Voronezh over 1.5
@2.052-1 szkoda bo bardzo dobry mecz dali jak równy z równym jeszcze pod koniec słupek, dosłownie 2cm i gol ale cóż, życie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:30
Dynamo vs Loko
over 5.5 @2.10
Loko over 2.5 @2.054-4

Nie wiem czy dam radę wstać przed meczem i coś napisać więc póki co tylko tak, jak dam radę to coś skrobnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
chrome_dNQDrTRlaJ.png
Akuly vs Tayfun
over 5.5
@2.05 6-2

Tutaj nie trzeba chyba wiele wyjaśniać, obie ekipy z dziurawą obroną co pokazali w zeszłym sezonie jak byli w topce traconych bramek jednak też potrafią coś postrzelać, dodatkowo h2h między nimi wygląda przyzwoicie. Gospodarze sporo transferów jednak mało znaczących za to Tayfun bez większych zmian i jestem ciekawe jak będą wyglądali w tym sezonie, uważam że na pewno pokażą się lepiej niż w zeszłym ale też nie można za wiele od nich oczekiwać. Tak czy inaczej dla mnie to wydarzenie na kurs @1.70~ także za 2 z hakiem biorę śmiało.



chrome_qAXac0Pj08.png
SKA VARYAGI - AMURSKIE TIGRY
SKA over 3.5
@1.97 3-5
Trochę dzisiaj mamy spotkań do jednej bramki moim zdaniem i tutaj kolejny przykład. Tygrysy chyba każdy zna i wie co to za drużyna, nawet jak wszystko się złoży na dobry występ to oni zawsze coś z kapelusza wyciągną żeby to popsuć. Defensywa, jeśli można to tak nazwać raczej do najlepszych nie należy :D no nie oszukujmy się typowa ekipa do bicia, w zeszłym sezonie na 64 mecze az 327 bramek straconych chyba mówi za siebie. Gospodarze to zwykły przeciętniak, który jednak wyróżnia się ofensywnie z reszty tych słabszych drużyn bo potrafią nawet mocnym ekipom naklepać parę bramek. Pierwszy mecz w sezonie u siebie z Tygrysami to będzie od początku atak atak atak, chyba nie można lepiej zacząć sezonu od wysokiej wygranej na własnej tafli a przeciwnik do tego najlepszy także nawet się nie zastanawiam.


chrome_Mxk4MU1ROu.png
LOKO-76 - STALNYE LISY
Lisy 60'
@1.75 3-6

Myślę że ten mecz to totalny no brainer, Lisy od zawsze solidna firma w każdym aspekcie gry, nie są typowym terminatorem ale to co mają wykorzystać i wygrać to to robią grając przy tym spokojnie w obronie. Z drugiej strony mamy "beniaminka", który coś tam gra ale jeszcze sporo do poprawienia, oglądałem trochę towarzyskich i bardzo ofensywnie grali ale tyły leżały nawet po wynikach widać ile oni bramek natracili a wszystkie mecze dosłownie na najsłabsze drużyny lub lekko średnie także ja innego wyniku tutaj nie widzę jak wygranej Lisów.


chrome_aiaJzatZ7d.png
Tolpar UFA - Reaktor
Tolpar over 3.5
@1.90 4-1

Tutaj również obie ekipy bez większych zmian a więc wiadomo co to oznacza, Tolpar totalny przecinak co już w przedsezonie pokazuje
że od początku idzie po swoje a wiadomo jaki mają mocno ofensywny styl, z którym Reaktor sobie na pewno nie radzi, w zeszłym sezonie Tolpar miał najwięcej strzelonych bramek w swojej konferencji za to Reaktor najwięcej straconych, H2H między tymi ekipami pokazuję jak gospodarze ich niszczą i uważam że jutro 4 bramki to najmniejszy wymiar kary.

chrome_tOkTTdzRBj.png



chrome_kQJR64tt5l.png
MIKHAYLOV ACADEMY - MHC SPARTAK
Spartak over 3.5
@2.10
4-2 największa niespodzianka dzisiaj, jeszcze 2 bramki po 7minutach mieli :D

Ostatni mecz za który się dzisiaj zabieram i też nie wiem jak można się jakoś rozpisywać w takich meczach. Gospodarze przedostatnia ekipa w zeszłym sezonie w pkt jak i statystykach, jedynie Tygrysy ostatnie ale ich ciężko przebić także tutaj bez większej historii. Spartak w przdsezonie wygląda bardzo dobrze, mimo że to tylko mecze towarzyskie to jednak widać że są już przygotowani i na pewno będą chcieli bardziej powalczyć w tym sezonie bo mają potencjał. Te ekipy zagrały ze sobą 5 razy, 5 spotkań wygrał Spartak z bilansem 25:3 także widać że rywal nie robi im wielkich problemów a tak jak pisałem wcześniej bo uważam że na pewno ma to znaczenie czyli pierwszy mecz, goście chcą wejść pewnie w sezon rywal mało wymagający więc liczę że postrzelają. Goście mają nowy nabytek i szczerze mówiąc robi wrażenie 17 latek a statystyki już ładne kręci, ciekawe jak to dalej pójdzie bo w meczach towarzyskich trochę postrzelał i asystował także liczę że jutro też coś od siebie dołoży.
chrome_ckHnDB3clC.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +665
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze z VHL 2 meczyki dzisiaj ale już nie mam czasu pisać

RYAZAN - PENZA

Penza over 2.5
@2.20 karteczka dla nich bo za dużo pomarnowali.

TYUMEN - NOVOKUZNIECK

over 4.5 @1.90
over 5.5 @2.80
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj mecze rewanżowe i moim zdaniem nic się nie zmienia i gramy to samo.

Tolpar UFA - Reaktor

Tolpar over 3.5
@1.70

Akuly vs Tayfun
over 5.5
@2.10

MIKHAYLOV ACADEMY - MHC SPARTAK
Spartak over 3.5
@2.35

SKA VARYAGI - AMURSKIE TIGRY
SKA over 3.5

@2.10

ale dziś underowo o_O ładne niespodzianki posiadały, trzeba było grać na underdogów :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
OMSKIE YASTREBY vs SARMATY
1 tercja over 1.5
@1.80 2-1 po 1 tercji, 6-1 końcowo

Wczoraj spora niespodzianka Sarmaty po dogrywce wygrali, to się nie powinno wydarzyć ale Jastrzęby nie raz już coś takiego pokazywały że ze słabszym przeciwnikiem mocno się męczyli a mocne ekipy potrafiły odprawić z kwitkiem, wydaję mi się że zbyt mocno lekceważą te gorsze ekipy i później jest panika jak underdog się stawia aczkolwiek dostali wczoraj nauczkę i dzisiaj nie widzę innej opcji niż gry do jednej bramki bo różnica poziomów jest bardzo duża. Omskie od początku pójdą po swoje i w tym meczu ten bet wydaje się najlepszy.

Ryga vs Kapitan
Ryga over 2.5 @1.97 jednak 47 celnych strzałów to za mało..
Ryga OT @1.80 2-1


Ryga mocno niedoceniana, moim zdaniem najlepsza z tych wszystkich "średniaków" ale nie rzuca się jakoś w oczy, gdzieś z boku stoi ale jak przychodzi co do czego to potrafią pograć. Wczorajszy mecz przegrali 2:3 jednak byli dużo lepsi i brakło skuteczności. Kapitan to kiepska drużyna z jeszcze gorszą obroną, jeśli Ryga zagra tak jak wczoraj to na spokojnie postrzelają kilka bramek i wygrają bez problemu bo 2 dzień z rzędu z tak słaba skutecznością przy tej ilości akcji to jakoś tego nie widzę.


Russkie Vityazi vs Krasnaya Armiya
Russkie over 1.5
@1.80

Gospodarze duży potencjał ofensywny i dziwi mnie ten kurs, wiem że goście mają naprawdę solidna defensywę ale dalej to tylko 2 bramki, wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 0:1 jednak mecz był całkiem równy i Vityazi mieli swoje okazję, nie sadzę żeby dzisiaj znowu było tak underowo a w MHL przy równych spotkaniach często dwumecz kończy się remisem, czy gospodarze mają szanse wygrać? Myślę że tak, szczególnie że kurs @5 robi wrażenie i moim zdaniem jest za wysoki jednak nie będę tu ryzykował mimo że kusi ale 2 bramki biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Toros vs Rostov

Toros over 2.5
@1.77 3-0

Toros mocno ofensywny jak na realia VHL, w przedsezonie ładnie grali, mimo że te mecze nie znaczą jakoś dużo to widać że są w formie, dzisiaj zagrają pierwszy mecz w sezonie na własnej tafli a wiadomo że najlepiej zacząć od mocnej wygranej, przeciwnik mało wymagający więc jest ku temu okazja, gospodarzom leży ten przeciwnik na 3 mecze, które ze sobą rozegrali strzelili aż 14 bramek i 3 gole dzisiaj nie powinno być trudne.

Perm vs Voronezh
Perm over 2.5
@1.95 6-3

W poprzednim sezonie jedne z najsłabszych drużyn i teraz nie wiele się zmienia jednak pomiędzy tymi drużynami jest różnica i gospodarze są tutaj lepsi. Voronezh póki co tragicznie gra na 11 spotkań w przedsezonie aż 9 przegranych, po raz kolejny mówię że nie wiele to znaczy jednak widać że nie są w najlepszej formie co potwierdzają dwie pierwsze przegrane w sezonie. Perm w przedsezonie wyglądał solidnie, sporo strzelał i pierwszy mecz w sezonie też wygrany wynikiem 4:3 w 2019 i 2020 grali ze sobą łącznie 4 razy i za każdym razem pokrywali linię a przy obecnych formach tych drużyn nie uważam aby to miało się zmienić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Nie mam póki co czasu się rozpisywać ale wrzucę kilka luźnych propozycji.

MHL:

MOLOT - REAKTOR

over 5.5
@2.10

Tolpar vs Sputnik

over 5.5 @2.25
over 6.5 @3.50

CHAIKA - STALNYE LISY
Chaika OT

@2.15

VHL:

JUGRA - KRASNOJARSK
KRASNOJARSK over 1.5

@1.87

Riazan vs Lada

over 4.5 @1.82
over 5.5 @2.65

Dinamo vs Penza

Penza over 1.5
@1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
TYUMEN LEGION - KUZN. MEDVEDI
Medvedi over 2.5 @2.35
over 5.5 @2.80 1-4 szkoda bo spokojnie do zrobienia było
over 6.5 @4.55

Obie ekipy podobne do siebie, obrona kuleje ale w ofensywie potrafią coś skleić, goście ostatnio dali dobry dwumecz z Mamutami, pierwszy wygrany, mimo słabszej gry za to drugi przegrany ale byli lepsi a przeciwnik nie był z pierwszej łapanki dlatego oni są dzisiaj dla mnie faworytem. Każdy z nich ma po 2 mecze i wcale nie napawa to optymizmem do overa bo wyniki 1:2 1:2 / 2:0 0:3 natomiast grali z mocniejszymi drużynami, która mają solidniejszą obronę a też nie parli tak do przodu przy wyniku remisowym, dzisiaj sytuacja będzie inna bo każda z tych drużyn może wygrać i są na podobnym poziomie także liczę że zaczną od robienia wyniku a nie go utrzymywania. Dodatkowo te słabsze ekipy jak poczują dzień i mają dobrego przeciwnika do tego to chcą strzelić ile się da bo na ogół nie mają aż takich możliwości.
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Mamuty vs Sibierskie Snaipery
Snaipery over 1.5
@1.60

Tutaj mamy mecz, w którym grają ekipy co grały 2 pierwsze spotkania z Legionem i Medvedi i po tym co pokazali gospodarze kursy są chyba lekko przesadzone, wiem że Mamuty to solidna drużyna jednak mieli trochę problemów z tak słabą drużyną, Legion potrafi mocniej zamurować i pod tym względem jest trudniejszym przeciwnikiem a każde spotkania Snaiperów z Legionem wygląda podobnie i za każdym razem się z nimi męczą, po prostu im nie leżą ale goście to ofensywna drużyna zresztą moja ulubiona 2 sezony temu bo naprawdę potrafili robić liczby czy to dodatnie cyz ujemne ale przyjemnie się to oglądało, w kązdym razie 1.60 za 2 bramki Snaiperów to lekka przesada.


Tolpar vs Sputnik

Tolpar over 2.5
@1.65

Sputnik słabo wszedł w sezon jednak wczoraj udało się pokonać Tolpar na wyjeździe co jest sporym sukcesem ale gospodarze zawsze mieli jakieś wpadki jak w sumie każda drużyna, wszystko wygląda dobrze ale walą głową w mur tracąc przy tym kolejne bramki i nic się nie da zrobić. Tolpar na swojej tafli jest bardzo mocny i porównując bilans z zeszłego sezonu u siebie a na wyjeździe to jest 112 do 81 ponad 30 bramek różnicy także widać że u siebie czują się bardzo pewni równe 4 bramki na mecz przy 28 spotkaniach u siebie robi wrażenie a po wczorajszej wpadce gdzie nawet nie strzelili bramki myślę że dzisiaj sobie odbiją z nawiązką a 3 bramki przy tej ekipie to naprawdę nic trudnego.

Chaika vs Lisy
Chaika over 2.5 @2
Chaika OT @1.77

Chaika moim zdaniem była lepsza wczoraj jednak przegrali po karnych i dziś oczekuję rewanżu. Chaika "czarny koń" poprzedniego sezonu o czym od początku pisałem i byli moim faworytem do wygrania aczkolwiek PO nie poszło po ich myśli, w tym sezonie dalej są bardzo mocni i solidni to nie jest ekipa, która zawsze musi super dominować i robić wyniki 8:1 ale potrafią się obronić i wykorzystać swoje sytuację a Lisy jak to Lisy mocni ale nic ponad to a często potrafią coś "odwalić" czez kam aż gospodarze wejdą w swoje "flow" i ta gra ich poniesie. W zeszłym sezonie zasadniczym tylko raz przegrali dwumecz z Mamutami i to oba po dogrywce co jeszcze bardziej skłania mnie do tego typu.


DIN. ST. PETERSBURG - AMURSKIE TIGRY

Dinamo over 3.5
@1.60

Dinamo słabo zaczęło 2 przegrane i tylko 1 zdobyty gol jednak wczoraj mocno się odkuli rozbijając Tygrysy aż 7:1 zaledwie w 2 tercje. Jaką ekipą są gospodarze a jaką goście chyba nie trzeba przedstawiać, Dinamo zawsze dla mnie było problematyczne bo są mocni ale nie rozbijają aż tak jak inne drużyny, potrafią wygrać z każdym i męczyć się ze słabymi jednak Tygrysy im zawsze leżały z tych najgorszych drużyn i im zawsze potrafili bezproblemowo postrzelać także 4 bramki vs defensywa aka ser szwajcarski chyba "peffka"
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Za kilka chwil (12:00) mecz Dynama z Almazem w MHL. Podobno w ekipie gospodarzy szykują się spore osłabienia w postaci kilku podstawowych graczy. Kursy faktycznie poleciały znacząco, ale można jeszcze spróbować, bo na ML wahają się między 2,13 - 2,30. Almaz dobrze zaczął sezon wygrywając dwa z trzech wyjazdowych spotkań. Najwyższe kursy chyba w STS. W Unibecie niestety nie ma wystawionych kursów na ten mecz, więc nie pogram sobie, ale może ktoś się zdecyduje. Zaznaczam, że nie biorę na siebie odpowiedzialności za ewentualną porażkę :cool:

❌ Almaz ML @2,30 STS
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
VHL 17:00

SKA Neva vs Penza

over 4.5 @1.87
over 5.5 @2.70

over 6.5 @4.30

Moim zdaniem wszystko do gry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
OMSKIE YASTREBY - LADYA
Ladya over 2.5
@2.15 5-3

TYUMEN LEGION - KUZN. MEDVEDI
over 4.5 @2.05
over 5.5 @3.05 4-9 od razu te kursy wyglądały dla mnie dziwnie ale takiej imprezy to się nie spodziewałem :D


Avto vs Sarmaty
Avto over 3.5 @1.80
Avto over 4.5 @2.65 3-1.

VHL
Toros vs Tambov

over 5.5 @2.30 4-1
Za drobne spróbuję Tambov + over 5.5 @ 10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Tayfun vs Spartak
over 5.5
@2.10

Akuly vs Akademia
Akuly over 2.5

@1.95

Tygrysy vs Ryga

Ryga over 3.5 @1.90
1 tercja over 1.5 @1.75

Kazan vs Reaktor

Kazan over 2.5 @1.90
Kazan 60' @2.65
Kazan 1 tercja @3.05

Od następnych typów już będę coś pisał bo trochę lenia złapałem.

Post automatycznie złączony:

VHL
Toros vs AKM
Toros over 2.5 @2.10

Toros OT @1.75
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ladia Tolyatti - Kuznetskie Medvedi
over 6.5 @2.80
over 7.5 @4.30 2-1..

Almaz Cherepovets - SKA-Varyagi

over 5.5
@2.12 5-3

Krasnaya Armiya Moscow - SKA-1946

1tercja under 1.5
@1.70 0-0

Loko Yaroslavl - Chaika Nizhny Novgorod

Loko over 2.5
@2.30 3-1

VHL
Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk

over 4.5
@1.82 2-2

Metallurg Novokuznetsk - Molot Perm
over 5.5

@2.50 3-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Mało czasu bo mecze o 15:00 ale dalej ide w te overy bo te ekipy potrafią zrobić grube wyniki.
Ladia Tolyatti - Kuznetskie Medvedi
over 6.5 @2.35

over 7.5 @3.95


Tolpar Ufa - JHC Molot

over 1.5 1 tercja
@1.95 1-0 po 30 sekundach i mimo fajnych akcji tak się zakończyło..
 
Ostatnia edycja:
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Sarmaty - Sibirskie Snaypery Novosibirsk
Snaipery OT
@1.98
Praktycznie równy mecz a wynik 7:2, nagle Sarmaty super skuteczność, od 2 lat tyle nie strzelili..

Miejsce w tabeli podobne jednak moim zdaniem Snaipery są lepszą ekipą mimo że Sarmaty zaliczyli całkiem udany start bo dokonali sporo wygrywając z Avto oraz z Jastrzębami ale też mnie to jakoś mocno nie dziwi ponieważ Avto bardzo słabo rozpoczęło sezon i mimo że jest to czołówka ligi to zawsze mam wrażenie że te wszystkie mecze są jakieś wymęczone za to Omskie jak już ostatnio pisałem często potrafią zlekceważyć przeciwnika i paradoksalnie największe problemy mają właśnie z tymi słabszymi drużynami a rewanż i rozbicie Sarmat 6:1 tylko udowodnił jaka jest naprawdę różnica między tymi drużynami. Goście w tym sezonie póki co 2 wygrane i 2 przegrane, porażki z Mamutami nie dziwią bo jednak jest to lepsza ekipa a na pewno bardziej zorganizowana i priorytetowo stawiają na obronę a później na atak a że Snaipery są mocno ofensywne to Yugry nie miały problemu aby szybko wyjść z kontrami, mecze z Legionem też na styku a to jednak gorsza ekipa ale tak jak pisałem ostatnio Snaiperów zawsze ma ciężkie spotkania z Legionem bo najzwyczajniej im ten przeciwnik nie leży i praktycznie wszystkie spotkania kończą się dogrywką lub różnicą 1 gola w regulaminowym. W każdym razie nie widzę żeby to był mecz 50-50 a gdzie jeszcze faworyzowanie Sarmat, chyba kursy lekko oszukane ze względu właśnie na te 2 niespodzianki ale ja bym nimi się nie sugerował.




Almaz Cherepovets - SKA-Varyagi
SKA +2.5
@1.74
Tutaj za wiele nie będę się rozpisywał bo sam screen już wiele mówi, handicap +2.5 po takim kursie jest moim zdaniem mocno przesadzony w H2H widać że SKA jednak daję rade i te mecze są całkiem wyrównane, Almaz też nie jest ekipą co strzela jakoś super dużo bramek mam tutaj na myśli jakieś "rozbijanie" przeciwnika, potrafią najlepszym ekipom strzelać po 3-4 bramki ale rzadko kiedy na te słabsze robią jakiś odjazd i wygrywają np 7:1 czy coś podobnego, goście za to jak na przeciętniaka mają jeden z lepszych ataków i tym dobrym drużynom też mogą na spokojnie te 2-3 bramki strzelić.
chrome_ydTvB8ajHz.png

Kapitan Stupino - Russkie Vityazi Chekhov

over 5.5
@2.02
Russkie po 2 cięzkich meczach wracają do swojej ofensywnej gry i rozbijają 2 razy niżej opisane Atlant 5:1 5:1, dzisiejszy przeciwnik nie jest wcale trudniejszy a wręcz słabszy. Kapitan póki co na 4 spotkania 3 porażki i stracone 12 bramek, 8 bramek na ekipę, która ma najsilniejsza obronę w lidze i nie są aż tak overowi, kolejne 4 bramki na Rygę, która jest przeciętniakiem a to i tak był najniższy wymiar kary bo oglądałem te spotkania i Ryga miała ponad 40 strzałów celnych i mocno dominowali przeciwnika, sam nie mogłem uwierzyć że tylko tyle strzelili bo mieli mnóstwo okazji ale Russkie na pewno wykorzystają o wiele więcej. Obrona Kapitana jest bardzo słabo i głównie widzę tutaj bramki gości ale liczę że gospodarze 1 lub 2 dołożą bo w ataku czasem coś tam pograją.

Mytischenskie Atlanty - MHC Dinamo Moscow
Dynamo -1.5
@1.73
Atlanty bardzo słabo zaczęły sezon 3 porażki z bilansem 3:12 i mimo wczorajszego całkiem wyrównanego spotkania nie widzę szans na jakąś poprawę póki co, Dynamo jest za mocne w tym zestawieniu a też mieli ciężki początek bo na starcie 2 mecze z Loko i Almazem, oba te spotkania z bilansem 1:1 do tego ten wczorajszy mecz gdzie wygrali zaledwie 1:2 z Atlant, dzisiaj liczę na odkucie a jak się rozpędzą to spokojnie nawet -2.5 czy -3.5 byłby do zrobienia ale mi wystarczy -1.5, ta ekipa jest po prostu za mocno żeby Atlant mógł znowu się jakoś przeciwstawić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Amurskie Tigry - MHC Spartak Moscow
over 6.5 @2.05
over 7.5 @2.90

Tygrysy over 1.5 @1.72


Kapitan Stupino - Russkie Vityazi

Russkie over 3.5
@2.20 wczoraj 1:0 cały mecz, dzisiaj 2-4 po pierwszej tercji, ciekawe.



Sarmaty - Sibirskie Snaypery
Snaipery over 2.5 @2.10
Snaipery 60' @2.80 3:4 niestety po dogrywce


Riga - Sakhalinskie Akuly
Riga over 3.5 @1.95
1 tercja over 1.5 @1.93
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom