>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami V runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 473,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o V rundzie Ekstraligi, którą klasycznie zaplanowano na piątek i niedzielę. We wszystkich meczach faworytami będą gospodarze, jednak na pewno w wielu biegach zaiskrzy. Kto z gości zdoła zagrozić faworytom, a kto dostanie srogie lanie? Zaczynamy w piątek o 18 w Lublinie, kończymy mocnym uderzeniem w Częstochowie.
 
S 35,1K

scrobek

Użytkownik
Keynan Rew over 4,5 pkt. @2,10 eTOTO 7 pkt. (3, 1, 0, 2, 1)

Liczę tutaj na co najmniej 5 punktów zawodnika z Australii. Patrząc na jego tabelę biegową, dwa biegi z młodym juniorem WTS Wrocław Nikodemem Mikołajczakiem/ Marcelem Kowolikiem oraz jedzie raz z juniorem z swojej drużynie w 4 biegu. Do tego możemy być na 99% brak rezerwy taktycznej za Keyana oraz jeden dodatkowy start z tytułu ZZ za Janusza Kołodzieja to po mimo mocnej drużyny gospodarzy powinna być linia do przeskoczenia zdobycie 5 punktów w sześciu startach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1553
C 1,2K

czary_

Użytkownik
Keynan Rew over 4,5 pkt. @1,94 eTOTO (Liczą się wszystkie starty)

Liczę tutaj na co najmniej 5 punktów zawodnika z Australii. Patrząc na jego tabelę biegową, dwa biegi z młodym juniorem WTS Wrocław Nikodemem Mikołajczakiem oraz jedzie raz z juniorem z swojej drużynie w 4 biegu. Do tego możemy być na 99% brak rezerwy taktycznej za Keyana oraz jeden dodatkowy start z tytułu ZZ za Janusza Kołodzieja to po mimo mocnej drużyny gospodarzy powinna być linia do przeskoczenia zdobycie 5 punktów w sześciu startach
Raczej będzie jechać Kowolik. Ja nie widzę jakiego seniora Sparty mógłby Rew zrobić i wydaje mi się, że jeśli będą RT to właśnie za niego.
 
S 35,1K

scrobek

Użytkownik
Ok. Kowolik / Mikołajczak mała różnica, a druga sprawa czy będzie sens robienia taktycznych przy wyniku minus 20
 
C 1,2K

czary_

Użytkownik
Zdecydowana różnica, bo Kowolik pokazuje czy to w DMPJ czy w u24 zdecydowanie wyższy poziom. Nie będę przekonywać, po prostu tego nie widzę.

Ode mnie:

Lebedev under 8.5 pkt - 1.84 STS (pierwsze 5 biegów)

Do 13 biegu będzie już wszystko wiadomo i dużo zależy od tego, w którym momencie zawodnik wystąpi jako ZZ. Jeśli będzie to bieg 5 lub 8 (szczególnie ten) to jest szansa na jakieś punkty. Sam początek bardzo trudny, bo zaczyna na Janowskiego i Lagutę. W kolejnych seriach z programu ma: Krawczyka i Janowskiego, Bewleya i Woffindena, Krawczyka i Kowalskiego.

Licząc realnie w tych 4 biegach Lebedev powinien poradzić sobie z juniorami i możemy założyć, że pokona Kowalskiego (choć ten prezentuje się dobrze u siebie, więc to nie takie oczywiste). Mamy więc 3 punkty na zawodnikach Sparty i 1 łatwy na Jabłońskim. Do tego w parze jezdzi 2x że Smektała i raz z Zengotą. Zakładając, że i że swoimi wygra, to mamy 7 punktów. Potrzeba jeszcze 2, a te musi zrobić albo. A Lagucie albo na Janowskim albo na Bewleyu lub Woffindenie. Oczywiście sprawę może ułatwić potencjalny bieg 8 jako ZZ, gdzie jechałby na Janowskiego, Kowolika i Rew. Może trafić też zdecydowanie gorzej.

Ostatni występ ligowy Lebedewa na Olimpijskim to: 7 punktów w 6 biegach.

Dla mnie jest tu zbyt wiele 'ale'.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1219
B 54,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zengota powyżej 8,5 pkt @2,02 forbet

Trochę nie rozumiem tego kursu. Oczywiście Leszno dzisiaj jedzie na pożarcie do Wrocławia. Wynik Uni powyżej 30 pkt będzie sukcesem. Grzegorz dzisiaj może pojechać aż 7 razy z/z za Koldiego i rezerwie taktycznej, na dodatek ma dwa biegi z juniorami. 6 startów będzie miał napewno. Zengota początki spotkań ma bardzo dobre pózniej jest gorzej. Oczywiście dzisiaj będzie cięzko urywać punkty bardzo mocnym gospodarzom ale myślę że te 2-3 pkt na Wrocławianach jest wstanie ujechać. Licze że Unia nie podejdzie do spotkania jak do sparingu i będą próbować wycisnąc z tego spotkania maxa.
 
Ostatnia edycja:
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie jak z tym handicapem na Falubaz nie obronią tego 24 ,5 bracia pawliccy , jarek i rasmus ?
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
To jest pytanie z serii czy Lublinowi będzie się chciało. Jeśli tak, to absolutnie na pewno tego nie obronią. Ale może być też tak, że juniorzy dostaną więcej szans. Na pewno Przyjemski starał się wynegocjować coś takiego przed sezonem, bo ofert miał sporo, jeździ na razie na miarę oczekiwań ale tylko po 3 razy
 
A 362,9K

adams235

Znawca - Żużel
Leszno +28.5 kurs 1.7 STS
Nie no wydaje mi się że Leszno a w zasadzie Zengota,Smektala i zwłaszcza Lebiediew są w stanie urywać punkty ,tor Unii zawsze tam pasował,do tego jeśli wypunktują Kowolika to 31 powinni ujechać tak uważam,ZZ daje też możliwości urywania punktów
Liczę że każdemu z Unii tej trojki wyjdzie choć jeden bieg a to już będzie dużo
R.Jensen under 5.5 kurs 1.57 STS
Piekielnie trudne biegi na,minus to kurs i to że i tak pewnie zaliczy 5 biegów,to za drobne
W.Przyjemski over 5.5 kurs 1.7 STS
Wydaje mi że dostanie dziś 4 szansę😉Lublin musi go budować powoli na więcej niż 3 biegi...
M.Cierniak under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
2 trudne biegi ma,uważam że może teraz po dobrym początku obniżać nieco trochę formę i poziom
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2215
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
typ: 1, kurs: 1,50, bukmacher: STS


Już dziś pogrywam częstochowskie Lwy, które będą bardzo zmotywowane by w niedzielny wieczór pokonać toruńskie Anioły. Generalny "background" tego meczu jest dla wszystkich fanów żużla jasny - Włókniarz ma 3 porażki i jeden remis na koncie (zostawione punkty w Lesznie, fatalna końcówka meczu ze Spartą itd.). Toruń radzi sobie bardzo dobrze, ale... u siebie. Na wyjazdach znacznie traci, o czym niżej.

Dokonajmy spokojnej analizy przedłożonych składów. Torunianie mają dwie potężne armaty, których styl jazdy idealnie pasuje pod częstochowski tor (co wyczyniał tu Emil w przeszłości - każdy wie). Dalej jednak mamy już same (lub prawie same) przewagi Włókniarza. Juniorzy Torunia u siebie wygrali oba biegi juniorskie podwójnie, ale nie mam wątpliwości, że ich siła rażenia na wyjeździe spada o 80 %. Trzymający się kredy Patryk Dudek oraz ogólnie słabi Wiktor i Paweł będą ustępować Włókniarzom. Częstochowa ma wyrównany skład, niezłego trenera i jest pod presją. Chłopaki w końcu muszą się ogarnąć i moim zdaniem zrobią to w tę niedzielę. Toruń jest do objechania.

Moim zdaniem, kurs będzie spadać gdzieś do poziomu 1,30-1,35 przed samym meczem. Powodzenia :)
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Leszno dziś bez ZZ-ki. Parnicki za Kołodzieja

Wobec tego próbuje

Sparta handicap -5,5 po 4 biegach @1,80 ❌
Sparta handicap -15,5 po 10 biegach @1,90 Betclic ✅
Kowalski over 7,5 pkt @1,94 fortuna ✅
Kowalski handicap -1,5 vs Smektała @1,85 Betclic ✅
Rew over 3,5 pkt @1,80 betfan ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2321
pinio1111 113,5K

pinio1111

Użytkownik
Siemka.
Wiem że spam, ale mam pytanie.
Przyznam się że na żużlu nie znam się jakoś wybitnie i rzadko go gram, ale z racji tego że jutro GP, zagrałem na under Bartka.
Zdobył 11pkt., linia była 12,5pkt.
Co jest z zakładem jeśli pojechał tylko w 4 biegach a nie 5ciu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
maniek81 343,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Siemka.
Wiem że spam, ale mam pytanie.
Przyznam się że na żużlu nie znam się jakoś wybitnie i rzadko go gram, ale z racji tego że jutro GP, zagrałem na under Bartka.
Zdobył 11pkt., linia była 12,5pkt.
Co jest z zakładem jeśli pojechał tylko w 4 biegach a nie 5ciu?
Zakład na plus. Ryzyko ponosił buk wystawiając taką linię.
 
S 35,1K

scrobek

Użytkownik
Mikkel Michelsen under 9,5 pkt. @2,01 STS (Pierwsze pięć startów) Zwrot

Rano linia 10,5, która szybko została zmieniona na 9,5, ale nadal uważam, że jest za wysoka. Stawiam na mniej niż 10 punktów zawodnika z Danii. Wczoraj odniósł historyczny sukces, na torze w Landshut odniósł pierwsze zwycięstwo w cyklu Grand Prix. Uważam, że to może być jednym z powodów dlaczego nie zdobędzie 10 punktów. Może wyjść tzw. "Dzień po Grand Prix". Do tego w tym roku w dniu meczach na torze w Częstochowie Mikkel zdobywał kolejno 9 punktów z drużyną Betardu oraz 8 punktów z Motorem Lublin. Dziś nie będzie miał łatwego zadania do Częstochowy przyjeżdża Apator Toruń, który jak wiadomo ma mocną tzw. pierwszą linią: Emil Sajfutdinov, Robert Lambert, Patryk Dudek, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie z którym Mikkel zmierzy się co najmniej 3 razy. Uważam, że linia 9,5 punktów jest za wysoka i Duńczyk nie zdobędzie 10 punktów

Kacper Pludra over 1,5 pkt. @3,15 STS Zwrot

Typ na przełamanie na wychowanka Unii Leszno. Patrząc po występach w ostatnich latach tor w Gorzowie jest jednym z jego ulubionych. Linia wiadomo niska, numer nr 3 nie jest łatwy, jednak po ostatnim meczu wyjazdowym w Wrocławiu w którym zdobył 2 punkty (Dodatkowo stracona pierwsza pozycja w biegu nr 1) linia jest do pokrycia. Ostatnie występny w meczach ligowych Kacpra

Sezon 2023 6+1 (3, 0, 1, 2*)
Sezon 2022 4+2 (1*, U, 1*, 2, 0)
 
Ostatnia edycja:
B 54,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Drabik over 6,5 pkt @1,50 STS
Włókniarz - 2,5 pkt@ 1,55

Jak kolega wyżej uważam że Włókniarz wygra, który niespodziewanie zamyka tabelę, ale stało się tak gdyż mierzyli się z wyżej notowanymi rywalami Spartą czy Motorem. W Lesznie gdzie zremisowali też mecz był do wygrania. Zaryzykuję stwierdzenie że Włókniarz nie przegra już w rundzie zasadniczej u siebie. Boje się trochę o Michelsena który natchniony zwycięstwem w GP wczoraj. Może tu wystapić syndrom Jasona Crumpa. Ale swoje pojedzie. Reszta liderów jest w gazie Madsen, Woryna. Torunianie są owiele słabszą drużyną na wyjezdzie niż u siebie. Przede wszystkim juniorzy nic nie jadą na wyjezdzie. Myślę ze 49--41 bedzie na spokojnie

Na Drabika linia niska, ma najłatwiejszy numer 10, pierwszy bieg na juniorów i Przedpelskiego gdzie 3 pkt są obowiązkiem, pozniej doparowym będzie Michelsen ale ma biegi na u 24 Torunia i juniorów. Maks jechal świetnie już z Wrocławiem myślę że te 7 pkt on będzie miał po 4 startach. Takiego Dudka jest tez wstanie objechać
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Teraz linia na Drabika już 7.5 po 1.84 i zdeycydowanie gram under 7.5 1 bieg łatwy ale potem same trudne :)
 
M 7,8K

murej

Użytkownik
Ja idę w stronę juniorów

Ludwiczak under 2,5 pkt forbet-2
Paluch over 4,5 forbet -1,7

Stawiam że dzisiaj jeden z toruńskich pokona Ludwiczaka + Kupiec.
 
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
Co do Drabika to chciałbym tylko informacyjnie podać że Betclic ma linie 8,5 z kursem 1,85 i to bez podatku.

Fajny zakład znalazłem :
Vaculik i Thomsen obydwaj zawodnicy zdobędą co najmniej 10 pkt kurs 1,95 Betclic. Edit. Zawody odwołane
Gorzów na swoim torze powinien spokojnie sobie poradzić z GKM. Vaculik i Thomsen mają średnia ja swoim torze 2,100. Z takim rywalem sądzę że spokojnie ogarną dwucyfrowke w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom