>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - Informacje

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
dobry bukmacher, troche malo dyscyplin do obstawiania, nigdy nie mialem problemow z wyplata
Hah powiedz mi jakich dyscyplin Ci brakuje ?
Ja właśnie przeniosłem się tutaj ze względu na bogatą ofertę ???? .
 
man_city 0

man_city

Użytkownik
Jeden z lepszych bukamcherow moim skromnym zdaniem. Bogata oferta z pilki noznej. Jedynie czego mi tuta brakuje to tenisa i zakladow pobocznych w tenisa. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo to jeden z lepszych bukamcherow na rynku.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jeden z lepszych bukamcherow moim skromnym zdaniem. Bogata oferta z pilki noznej. Jedynie czego mi tuta brakuje to tenisa i zakladow pobocznych w tenisa. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo to jeden z lepszych bukamcherow na rynku.
Potwierdzam to co mówi Jogurt, natomiast unibet zazwyczaj ok. 9-10 dodaje undery/overy, handi itd. Zobaczysz na AO ile bedzie opcji w unibet.:spokodfhgfh: Już tylko nie całe 2 tygodnie.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
to wez sobie zobacz oferte na bet-at-home.pl

tam jest pogata oferta, ktora przydalaby sie w unibecie. Nie mniej dalej twierdze to unibet jest jeden z najlepszych na rynku
No właśnie ja mam konto na bahu i w unibecie i powiem ci tyle że bah ze swoją ofertką się chowa. A o ofercie live już nie wspomnę, na bahu jak coś łaskawie dają dwa razy dziennie to jeszcze kity wciskają że będzie live, a potem wycofują, tak jest nagminnie ze skokami, a w unibecie masz 15-30 spotkań live dziennie, dyscypliny do wyboru do koloru, I CO NAJWAŻNIEJSZE, bo może nie wszyscy o tym wiedzą, większośc meczy jest nie tylko live w przenośni, ale i można je oglądac na żywo po zalogowaniu na stronie unibetu i obstawiac, a nie tylko suche liczby i domyślac się coś się teraz dzieje. Bez ściągania żadnego softu masz live stream z tennisa, koszykówki, rugby, piłki nożnej itp. Czegoś takiego nie ma ani w expekt ani na bahu.
 
man_city 0

man_city

Użytkownik
No właśnie ja mam konto na bahu i w unibecie i powiem ci tyle że bah ze swoją ofertką się chowa. A o ofercie live już nie wspomnę, na bahu jak coś łaskawie dają dwa razy dziennie to jeszcze kity wciskają że będzie live, a potem wycofują, tak jest nagminnie ze skokami, a w unibecie masz 15-30 spotkań live dziennie, dyscypliny do wyboru do koloru, I CO NAJWAŻNIEJSZE, bo może nie wszyscy o tym wiedzą, większośc meczy jest nie tylko live w przenośni, ale i można je oglądac na żywo po zalogowaniu na stronie unibetu i obstawiac, a nie tylko suche liczby i domyślac się coś się teraz dzieje. Bez ściągania żadnego softu masz live stream z tennisa, koszykówki, rugby, piłki nożnej itp. Czegoś takiego nie ma ani w expekt ani na bahu.
live to osobna sprawa i zgadzam sie ze BAH leży i kwiczy.
 
evpoker.pl 0

evpoker.pl

Użytkownik
Nawet możesz mieć 2 konta na siebie ;)
Unibet pozwala mieć więcej niż jedno konto na daną osobę.
Czy to dotyczy również kont na pokerze?
Czy możesz podać jakiś link do regulaminu bo nie mogłem znaleźć ?

Pozdrawiam Lordzie Vaderze
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy to dotyczy również kont na pokerze?
Czy możesz podać jakiś link do regulaminu bo nie mogłem znaleźć ?
Pozdrawiam Lordzie Vaderze
Nie mam pojęcia czy jak jest przy pokerze. Ta &quot;działka&quot; w ogóle mnie nie interesuje...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nawet możesz mieć 2 konta na siebie ;)
Unibet pozwala mieć więcej niż jedno konto na daną osobę.
Dostajac limit na jedno konto dostajemy automatycznie identyczny limit na drugie konto?? Chodzi o te konta zalozone na jedna osobe.
Vader // Tak. Dają zaraz te same limity na to drugie konto.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma promocji obecnie.
Czasami obecnie klienci dostają bonus od wpłaty. Coś w stylu realod bonus.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Właśnie zmienili wersje oprogramowania na live, więc trochę się zmieniła szata graficzna. Doszły jakieś nowe możliwości obstawiania live - chyba możliwośc kombinacji typów, jednak jeszcze tego nie sprawdzałem. Dokładnie to: &quot;Pending Bets&quot; i &quot;Bet Slip&quot;.
Co do tej zmiany i wcześniejszych, to mam wrażenie że coś zubożała oferta na live (bardzo mało tenisa na live jak na tą firmę, strasznie zaczęli selekcjonowac te mecze przez co na dziś w kalendarzu mają od godz.13 tylko 2 mecze tenisowe), no i zaczynają się bawic w kotka i myszkę tzn. w kalendarzu piszą że bedzie live do obstawiania z NHL, którego oczywiście potem nie dają. Jedna z najbardziej denerwujących rzeczy jakie mogą człowieka spotkac u buka (z tej przyczyny porzuciłem już jednego cwanego bukmachera). Dzieje się tak już od dłuższego czasu. Jednak jest to jedyny minus jak dla mnie Unibetu. Nadal są na duży ✅
 
travism 190

travism

Forum VIP
czy moze mi ktos powiedziec jak działa u nich ten Live chat ? zdaje mi sie że obsługują od 10:00 do 18:00 no ale teraz na stronie pisze ze chat niedostepny. Moze ktoś napisać dokladnie jak oni tam działają ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom