>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

Rozpiska:
Walka wieczoru
205 lbs: Daniel Cormier (18-1) vs. Anthony Johnson (22-5) – o pas mistrzowski
Karta główna
185 lbs: Gegard Mousasi (41-6-2) vs. Chris Weidman (13-2)
115 lbs: Cynthia Calvillo (4-0) vs. Pearl Gonzalez (6-1)
170 lbs: Thiago Alves (21-11) vs. Patrick Cote (23-10)
155 lbs: Will Brooks (18-2) vs. Charles Oliveira (21-7)
Karta wstępna
145 lbs: Myles Jury (15-2) vs. Mike de la Torre (14-6)
170 lbs: Kamaru Usman (9-1) vs. Sean Strickland (18-1)
145 lbs: Charles Rosa (11-2) vs. Shane Burgos (8-0)
205 lbs: Jan Błachowicz (19-6) vs. Patrick Cummins (8-4) (ok. 1:05)
Karta UFC Fight Pass
155 lbs: Desmond Green (19-5) vs. Josh Emmett (11-0)
155 lbs: Gregor Gillespie (8-0) vs. Andrew Holbrook (12-1)
135 lbs: Irene Aldana (7-3) vs. Katlyn Chookagian (8-1)
125 lbs: Magomed Bibulatov (13-0) vs. Jenel Lausa (7-2)
źródło:lowking.pl
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Gegard Mousasi @ 1.81
Po tym kursie aż grzech nie zagrać na leniwca, nie chce mi się zbytnio rozpisywać analizy, ale moim skromnym zdaniem z każdą walką wygląda coraz lepiej, ostatnie 3 walki 3 nokauty, ciężkie ręce które potrafią trafić vs Weidman w ktorego wszyscy uwierzyli po zwycięstwie nad Pająkiem, potem kolejna wygrana na pałnym dystansie z emerytowanym Lyoto Machida i nokaut na Vitorze ktorego forma niestety zbliża się ku końcowi, kolejno wyłapane 2 nokauty, myśle ze rano na rekordzie będzie widniał kolejny.
dorzucam też
Anthony Johnson @ 1.85
Co do siły ciosu rumble nie trzeba chyba nikogo przekonywać, Cormier to twardy łeb i bardzo mocne zapasy, którymi udowodnił wyzszosc w pierwszej walce, ale w rewanzy nie bedzie juz tak kolorowo
Karciarz// Napisz jaki bukmacher i coś więcej dodaj od siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cormier - Johnson
over 1.5

Weidman - Mousasi
over 1.5

@2.01
lvbet
✅✅

Jestem smutny, jak patrzę na ten kurs i widzę ile mogę wygrać. Nastały ciężkie czasy dla nas, ale nie ma co składać bronić i trzeba bić buka!

Pierwsza walka pomiędzy Cormierem i Johnsonem zakończyła się wygraną Daniela przez poddanie w 3R. Teraz to będzie zupełnie inna walka... Johnson w tamtym pojedynku źle rozłożył siły, chciał Daniela za wszelką cenę skończyć przed czasem przez co zabrakło mu paliwa.
Cormier to nie ten sam zawodnik; na karku strzeliło 38 lat, do tego dochodzą poważniejsze kontuzje, co odbija się na formie, nawet jego menadżer wspomniał, że z przygotowaniami nie było aż tak idealnie.

Antek to jak każdy wie petarda w łapach, głowę to może spokojnie posłać w widownię, ale Cormier posiada bardzo dobrą szczękę co potwierdził w ich pierwszym pojedynku.
Na pewno Rumble musi uważać na zapasy Daniela, które są na bardzo wysokim poziomie.

Danielo nie może wchodzić w głupie wymiany i uważać na bomby, a Antek będzie z pewnością chciał trzymać dystans, żeby nie zostać wciągniętym w zapasy Daniela.


Drugi pojedynek, to Weidman vs. Leniwiec. Również idę w over. Chris powraca do klatki po dwóch porażkach i tak naprawdę cholera wie co siedzi u niego w głowie. Zniszczony przez Rockcholda i ciężkie KO od Romero. Gegard po czterech viktoriach wygląda znakomicie.
Dla mnie będzie to nudna walka, gdzie pewnie Gegard będzie chciał prowadzić walkę w stójce, bo tam ma przewagę, zaś Chris będzie chciał sprowadzić walkę do parteru. Jeśli nawet mu się uda, to ciężko będzie miał, żeby poddać Leniwca.
Prawda jest taka, że Weidman przegrał z USADĄ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
castea 0

castea

Użytkownik
Wiitam wszystkich na wstepie ,
Wczorajsze typy ksw 38 weszly elegancko ,dzis sprobuje wytypować kilka fajnych walk na ufc 210.
Brooks- Oliveira - BROOKS
Obstawiam ze Brooks wygra ta walke ,sugeruje sie tym ze wytrzymal 3rd z Heldem.

Karciarz// To już koniec analizy? Gdzie kursy? Gdzie bukmacherzy?
Weidman- Mousasi
-MOUSASI
Tak jak ktos wyzej powiedział ,Weidman nie pokazuje nic ciekawego poza spektakularnym KO na Silvie. Obstawiam ze w tej walce Gerard poleci z tematem i ja wygra.
Johnson- Cormier - Walka skonczy sie przed czasem.
Ciezko tu o dobry typ , raczej szanse 60/40 dla Rumble&#39;a . Wole jednak postawic ze walka skonczy sie przed czasem !! :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem z jakich powodów Błachowicz jest faworytem w starciu z Cumminsem. Nie pokazał niczego ciekawego (ok, poza ciosem kończącym w walce z Latifim) i prawdę mówiąc nie powinno go już być w UFC. Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale uważam Cumminsa za zawodnika silniejszego z lepszymi zapasami. Podejrzewam że przeleży 3 rundy na Janku.
Cummins ✅ ez pz
1.81 (z podatkiem 1,93) | iforbet
 
S 111,7K

styrbjorn

Użytkownik
Rumble 1,82 ohmbet ⛔ Ne wiem kto mu gameplan wymyślił ale nie był to najlepszy strateg w MMA.

Dlaczego?

W pierwszej walce Anthony miał swoje szanse jednak Cormier przetrwał i wygrał walkę. AJ mocno się spompował ale uważam, że mimo wszystko jest w stanie przewalczyć 5 rund w dobrym tempie. Oczywiście, zakładając wygraną Rumble&#39;a najbardziej prawdopodobne jest skończenie ale ja jestem w stanie wyobrazić sobie, ze AJ urywa 3 rundy i dowozi zwycięstwo na punkty. Dlatego też maist kursu 2,23 na KO/TKO/DSQ pobieram czysty win.

Czy Cormier był w stanie przygotować się lepiej pod Anthony&#39;ego niż poprzednio? Raczej nie.
Czy Cormier przygotował się lepiej do tej walki? Nie. Co ewidentnie pokazuje przypał z ważeniem. Cormier musiał to zrzucić, bo inaczej wycofali by go z walki i stracił by $$$. A jednak tego nie zrobił. Jest nad czym myśleć.

Czy AJ był w stanie przygotować się lepiej do tej walki? Zdecydowanie tak. Zarówno kondycyjnie jak i taktycznie - na pewno wyciągnął wnioski z pierwszego starcia. Pamiętajmy, że Rumble to nie tylko ten mega silny cios ale i przyzwoite zapasy - udało mu się nawet obalić DC. Może ten element wykorzystać aby trochę zaskoczyć Cormiera, wydaje mi się, że będzie miał lepszy gameplan niż tylko wjazd w pączka jak dzik w zoładzie.

Czy AJ lepiej się przygotował? Zobaczymy, wierzę, ze tak. Szczególnie taktycznie, bo ma pewne doświadczenia z pierwszej walki.

Po tym co zobaczyłem na ważeniu zdecydowanie stawiam na Rumble&#39;a. Może się okazać, ze kondycja już nie będzie taką przewagą Cormiera, który zapewne jest gorzej przygtowany do 2 walki. Natomiast dzięki doświadczeniom z pierwszej Anthony będzie lepiej przygotowany taktycznie. A dodatkowo moze wygrać to w każdej sekundzie walki posyłajac Daniela na dechy.
 
S 111,7K

styrbjorn

Użytkownik
Janek podobno dość mocno pracował nad zapasami i zrobił duży postęp w tej płaszczyźnie.
Janek już raczej nie nauczy się defensywnych zapasów na jakimś bardzo solidnym poziomie. Póki co każdy w UFC kto zapragnął go obalić, robił to.
Wierzę jednak, że Cummins jest tak cienki w stójce, że nie będzie potrafił dobrze mieszać płaszczyzn walki i jego sprowadzenia będa na tyle przewidywalne, iż część Janek wybroni, a w stójce może Patricka zarówno wypunktować jak i ustrzelić.
Może zagram także to samo co Karciarz. Całkowicie zgadzam się z analizą, mam tylko wątpliwości co do formy Cormiera. Po tej drace na ważeniu zaczynam mieć delikatne odczucia, że Cormier jest w słabej formie i AJ może go skończyć już w 1 r. Jeszcze przemyślę ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Typ na AJ również popieram. Dobry dzik z niego.
Cormier nie zrobił wagi, w ogóle wygląda jakiś zdziadziały. Zobaczcie z resztą sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Chłopaki chyba nie oglądaliście ostatniej walki z Alexem.. Janek zrobił progres i zmiana klubu wiele mu dała.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chłopaki chyba nie oglądaliście ostatniej walki z Alexem.. Janek zrobił progres i zmiana klubu wiele mu dała.
Prawda, nie oglądałem Janka od &quot;walki&quot; z Andersonem ale jak widać nie musiałem. Janka pewnie i tak nie wywalą bo w Gdańsku nie będą mieli kogo dać poza Jotką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom