>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Sprawdziłem sędziego, sędziuje Michael Oliver
Ma średnią 3,78 żółtej kartki na mecz! Coś mi w tej linii nie pasuje
Wczoraj na meczu Manchesteru przy stanie 1-1 w 68 minucie była już linia na to, że będzie kartka w meczu po 1,50. A przecież był wynik 1-1. w 73 chyba siadła 1 kartka, a potem już nic, a w sumie raz wejście w nogi było i faul taktyczny.

Druga sprawa. Szybka bramka i nie bedzie żadnej kartki jak w czoraj u Tottków lub jedna jak w meczu City. Podobno w tym Sutton gra jakiś 115 kilowy chłop.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wczoraj na meczu Manchesteru przy stanie 1-1 w 68 minucie była już linia na to, że będzie kartka w meczu po 1,50. A przecież był wynik 1-1. w 73 chyba siadła 1 kartka, a potem już nic, a w sumie raz wejście w nogi było i faul taktyczny.

Druga sprawa. Szybka bramka i nie bedzie żadnej kartki jak w czoraj u Tottków lub jedna jak w meczu City. Podobno w tym Sutton gra jakiś 115 kilowy chłop.
A jeżeli to rzeźniki są? ???? To może sędzia pokartkować, jak nie będą nogi odstawiać
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Djurgarden
typ: over 8 RR (azjan)
kurs: 2,2

błąd: w momencie podania typu była linia na azjan over 9, jeśli wjedzie azjan over 8 po kursie &gt; 1,8 to polecam atakować
✅✅✅
typ rozliczam na plus pomimo tego, że w momencie podania typu pomyliłem linie lecz moja jak najbardziej do złapania, gdyż RR dopiero w doliczonym czasie gry.
Dzisiejszy live 3/3
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Gram powyzej 1,5 gola do przerwy w meczu Arsenalu @1,8.
Generalnie chyba juz dosc niespodzianek mamy w pucharze, wiec Arsenal badz, co badz wyjdzie zmotywowany, zeby nie bylo obciachu.
2 bramki to nie jest duzo, wiec tak gram.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
No dobra w meczu Arsnealu powyżej 8,5 gola ???? jak walną 5 lub 6 przed przerwą to sie pohandluje ????
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Sędzia Michael Oliver w ciągu ostatnich 2 sezonów nie pokazał poniżej 2 kartek w meczach z Arsenalem, myślę że azjan na pewno wejdzie
Powyżej 2,5 kartek @1,83
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Donati jaki słaby
Dziwisz się? Polecałem z rana Ignatika, Donati 1 mecz po AO gdzie krecz i jeszcze w hali grają, gdzie orłem nie jest. Ignatik zapłacił za Rennes bodajże dwoma turkami, ale już powinno być lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom