>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
24'
Talleres v Barcelona (ECU)
Over 1.5 HT
2.14
Betfair

Post automatycznie złączony:

34'
Rayo Zuliano v Athletico-PR
Under 2.5 HT
1.91
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
Lukasz1988!! 649,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Copa Sudamericana
Trinidense vs Boca Juniors 1:1 84' (gospodarze z czerwoną kartką)

Over 2,5 @2,10
90+2 I pieknie ciągle mlody Cavani z rzutu wolnego na 1:2 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1704
Lukasz1988!! 649,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
USA US Open Cup
New Mexico Vs Real Salt Lake 3:2 80'

Over 5,5 @1,91
85' 4:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1704
dracond 75K

dracond

Użytkownik
seria 6xL

Kuzuhara B.
3 set & win
2.67
Matchbook
Mam nieodparte wrażenie, że grasz ten system trochę na siłę, ale nie będę Cię zniechęcał, bo mnie od hejterów wyzwiesz :) Niemniej Kuzuhara niedawno dostał od Kirkina w takim samym schemacie czyli wygrał pierwszego seta, a pozostałe dwa zaliczył w palnik, więc nie ryzykowałbym u facetów typu na gościa. Gdyby to były kobiety to co innego.

Standardowo, żeby nie było, że spamuję, to dorzucę coś od siebie - myślę, że na podobnym prawdopodobieństwie wejścia jak u Kolegi zajawionego tenisem:
EB / Streymur – HB Torshavn (2 drużyna over 1,5 gola) 2,40

Kurde, a w dogrywce to już strzelają aż miło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Mam nieodparte wrażenie, że grasz ten system trochę na siłę, ale nie będę Cię zniechęcał, bo mnie od hejterów wyzwiesz :) Niemniej Kuzuhara niedawno dostał od Kirkina w takim samym schemacie czyli wygrał pierwszego seta, a pozostałe dwa zaliczył w palnik, więc nie ryzykowałbym u facetów typu na gościa. Gdyby to były kobiety to co innego.

Standardowo, żeby nie było, że spamuję, to dorzucę coś od siebie - myślę, że na podobnym prawdopodobieństwie wejścia jak u Kolegi zajawionego tenisem:
EB / Streymur – HB Torshavn (2 drużyna over 1,5 gola) 2,40
hejter ! ;-) dziekuje za komentarz ! pierwszy raz mam serie 6xL max wygranych było 4 albo 5 musiałbym sprawdzić.

Dla mnie ten system sprawdza sie idealnie gdyz kurs prawie zawsze jest powyzej 2, zauwazylem ze powyzej 3 trafnosc spada o 50% wiec musze przestac to grac, aczkolwiek czasem nie potrafię.

System nie bierze kompletnie pod uwagę kto z kim grał i kiedy, także serio nie miałem pojęcia ze ostatnio ze soba walczyli - zresztą z tego co obserwuje w tenisie to nie ma większego znaczenia a tym bardziej u kobiet. Ogolnie jestem na plus co cieszy, cieszy rowniez fakt ze nie musze tracic czas na analize spotkan, problem polega na tym ze np dzisiaj w jednym momencie byly 2 spotkania do gry a ja zagralem to przegrane plus rowniez dzisiaj przeoczyłem dwa spotkania ( nie siedze nad tym caly czas i robie inne rzeczy ) ktore oczywiscie weszly, wiec nie to ze sie tutaj zale ale jak juz pytasz to odpowiadam :) Tego nie mam jak ugryźć.

I gram go nadal gdyż jednak się w miarę sprawdza, pamietam ze byl tylko jeden dzien w ktorym nie trafilem nic, bylo 4xL bodajze.
 
rzepin 842,1K

rzepin

Użytkownik
Bayer Leverkusen - AS Roma
1 win
1.55

Atlanta marsylia
BTS
1.75
Post automatycznie złączony:

Olympiakos - Aston Villa
1 win
3.50

1.dnb
2.70

1x
1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
dracond 75K

dracond

Użytkownik
Atalanta – Marsylia (over 1,5 gola w 1. połowie) 3,48

Edit: aż dziwne, że nie weszło, jak na to, co tam się odwalało...szkoda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
dracond 75K

dracond

Użytkownik
Olympiakos – Aston Villa (over 9,5 rzutów rożnych) 1,83
hmm... rożne 0:9 dla Aston Villi, a i tak dostali na dziurę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom