>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
satanael 13

satanael

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds United
Typ: Dokładny wynik: 1-1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś spotkanie Aston Villa przeciwko aspirującym do awansu zespołowi Leeds. Na samym początku analizy rzuca się w oczy fakt, że gospodarze nie przegrali u siebie pięciu ostatnich spotkań. Zwycięstwa te były za to okraszone sporą dozą szczęścia w ostatnich minutach spotkań. Ekipa Leeds ma natomiast szansę po dzisiejszym spotkaniu wskoczyć na 3-cie miejsce w tabeli, lecz nie grają też na tyle dobrze na wyjazdach by zaprzestać serię meczy bez porażki na Villa Park. Statystycznie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mecz z ~35% prawdopodobieństwem zakończy się remisem 1-1. i taki też wyrokuję typ.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zamalek - Al Ahly
Typ: x
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś proponuję zagrać w egipskiej ekstraklasie. Jak to już zostało wyżej napisane mecz na szczycie pomiędzy drużynami, które tracą bardzo mało bramek. Statystyki z ostatnich 5 meczów pomiędzy tymi ekipami gdzie Zamalek był gospodarzem we wszystkich rozgrywkach to 1-3-1, co więcej 10 meczów to 1-7-2. Wiem, że statystyki nie grają ale forma obu drużyn wskazuje na podział punktów. W mojej opinii kurs godny pogrania na czysty remis.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Sanliurfaspor - Osmanlispor
Typ: Osmanlispor over 1,5 gola
Kurs: 1,83
Buk: unibet
Ostatnia kolejka meczów w pucharze Turcji. Sytuacja jest taka, że Osmanlispor żeby przejść dalej nie może przegrać tego meczu. Natomiast Sanliurfaspor już ma zaklepane pierwsze miejsce. Osmanlispor w tych rozgrywkach jak patrzyłem to dawał pograć rezerwowym, m.in. Szukała grał na środku obrony. Dziś myślę, że Osmanlispor jednak wystawi w miarę najmocniejszy skład, bo nie sądzę żeby nie zależało im na awansie dalej skoro mają taką szansę. Sanliurfaspor to 11 drużyna drugiej ligi. Osmanlispor obecnie szósty w lidze, a ponadto ta drużyna dobrze reprezentowała się w rozgrywkach LE. Zatem wydaje mi się, że Osmanlispor poważnie potraktuje ten mecz i zdominuje piłkarsko drużynę środka ligi z poziomu niżej. Webo, Maher, Diabate to dobrzy piłkarze i bramki dla gości powinny paść.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Buxton - Grantham
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś wybrałem spotkanie 26 kolejki północnej Premier League pomiędzy Buxton i Grantham.
Gospodarze po 25 spotkaniach zajmują 3 miejsce z dorobkiem 43 pkt.
Goście rozegrali już 27 spotkań i uzbierali 38 pkt co daje im aktualnie 9 miejsce. Buxton jest najlepiej grającym u siebie zespołem. na własnym boisku nie przegrali ani jednego meczy wygrywając 8 i 3 remisując - bilans bramek 22:5. Gości na wyjazdach bez rewelacji: 12 meczy-3 wygrane-3remisy-6 porażek- bilans bramek 14:15. No i H2H: 4 mecze gdzie Buxton było gospodarzem- 3 wygrane (3:0, 5:1, 3:1) i jeden remis (1:1)
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis ziemny - ATP Abu Dhabi - PSC Mubadala World Tennis Championship
Godzina: 14:30
Spotkanie:
NADAL R. - BERDYCH T.
Typ:
NADAL R. - 2 gemy
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 19:4 z lat 2005-2015 więc dekada dobrej gry i w większości meczów Nadal masakrował Berdycha. Na Australian Open w 2015 roku stało się jednak inaczej, ale to był wyjątek od reguły, &quot;Rafa&quot; wtedy nie był sobą, zagrał słabo i skończyło się to 3:0 dla Czecha.
Hiszpan zmienił trenera, fryzurę, jest naładowany mocą, kolejne Igrzyska Olimpijskie będą dopiero za jakieś 4 lata, wzmożonych kontroli nie będzie, grał tutaj nie raz, a po drugie uważam, że Hiszpanie lubią grać na Półwyspie Arabskim.

Kalendarz Nadala na sezon 2017 wygląda tak, niedługo startuje w Brisbane:
14 turniejów na hardzie, 5 na clayu, 1 na trawie. Bardzo zbliżony kalendarz miał w ostatnich latach Djokovic. Tyle, że to władca hardu. Zobaczymy jak to Rafie pójdzie.

Drugi mecz o 14:00
???? Goffin D. - Tsonga J-W.
Masa mięśniowa Goffina i Nadala dla porównania:


Jaglak nie byłby zadowolony efektów z Davida - &quot;Skąd to zwątpienie sportowy świrze?&quot; :grin:
✅70​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 15:20 CET
Spotkanie: Chisnall, Dave - Klaasen, Jelle
Typ: Klaasen, Jelle (Najwięcej 180 w meczu)
Kurs: 3,20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Przesada z tym kursem na więcej maksów. Po pierwsze Chisnall wygląda mocno przeciętnie w tym turnieju, zresztą jak zwykle. Męczył się okrutnie ze średniakami, a drabinkę dostał wydawało się komfortową: najpierw Rodriguez postawił mu się tak, że faworyt obudził się w deciderze (3-2), potem to samo z Dobeyem, z tym, że obyło się bez decidera (4-2), ale rywal już spudłował parę lotek na 3-3. Anglik przede wszystkim męczy się na dublach i całkiem prawdopodobne, że Klaasen dzisiaj zakończy jego męczarnie i go po prostu wywali z turnieju, bo z dublami nie ma żadnego problemu. Trochę ratują go maksy, w sumie wbił 15x180, ale w aż 40 legach, z kolei Klaasen 11x180 (w 36 legach), więc w sumie bardzo podobnie. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu Chizzy jest aż takim faworytem w tym elemencie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
⛔100
 
T 18

tomk-148912

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania-Superisligaen
Godzina: 19.00
Spotkanie: Esbjerg Energy - Herning Blue Fox
Typ : Herning Blue Fox
Kurs:2.35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Herning to obecnie szósta drużyna ligi duńskiej i mimo że Esbjerg jest ósme to drużyny te dzieli aż 10 punktów. Goście wygrywają ostatnio mecz za meczem. Przegrali jedynie z drógą i trzecią drużyną ligi. Na wyjeździe radzą sobie równie dobrze co u siebie.W dodatku dysponują świetną obroną. Gospodarze zaś pomimo niedawnego,wysokiego zwycięstwa z Sonderyjske nie są drużyną o której moglibyśmy powiedzieć że jest w formie. Przegrywają czy to na wyjeździe czy na własnym lodowisku.
To moja pierwsza analiza na tym forum więc nie daję gwarancji ale jestem dobrej myśli.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, FL Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds
Typ: Leeds wygra dowolną połowę
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj znowu wtopa, jakos ten miesiąc trzeba zaliczyć do nieudanych. Dzisiaj widzę że juz o tym meczu który stawiam sporo napisane więc ja krótko...
Aston Villa u siebie bardzo dobrze punktuje, ostatnie pięć spotkań same zwycięstwa Leeds na wyjazdach spisuje się także bardzo dobrze sześć zwycięstw, pięć porażek i zadnego remisu. Wydaje mi sie ze dzisiaj właśnie padnie tutaj remis 1:1 i goście strzelą albo w 1 albo w 2 połowie i jedną z tych połówek wygrają.....powodzenia
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Fenerbahce-Menemen
typ: 1 i -2.5 goli
stawka: 3.60
bukmacher: bet365
Witam zaznaczam ,że analiza będzie kiepska i słaba.Przeglądając wczoraj i dziś fora z typami z pucharu turcji dostrzegłem 3 typy na overy i o dziwo te typy nie weszły z tego ja dałem wczoraj over 2.5 a było 0:1 w meczu Akhisar gdzie podobno gładko miało wejść +2.5 .Jakieś mam przeczucie ,że w meczu Fener też gradu bramek nie zobaczymy myślę,że na jakimś 2:0 się zakończy bo jak wiadomo w pucharze turcji liczą się też punkty .Druga kwestia dziś wyczytałem w różnych forach ,że niby Lecce mieli być pewni a na razie jest 0:0 .Jak widać pewniaków nie ma a +2.5 gola w Turcji też jest sukcesem.Ja daje wygraną Fener ,ale myślę,że za dużo goli tutaj nie padnie.Co jeszcze mogę napisać te drużyny już się spotkały tydzień temu wtedy padł wynik 0:1 dla Fener,liczę na powtórkę wyniku za tamtego spotkania a kurs zachęcający.Pozdrawiam i wygranych w starym roku jeszcze życzę ????
⛔100
 
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds United
Typ: Wynik Leeds + BTTS
Kurs: 9,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Mecz wieczoru bez wątpienia a koledzy wyżej już chyba wszystko opisali?! ;) Mi najbliżej do tych szatańskich statystyk wskazujących na 1-1 ale idę z typem pod konkurs, tylko, czy do końca?! ;) The Villans na 11 meczy u siebie za każdym razem minimum 1 bramkę strzelali a 4 kolejki do tyłu na wyjeździe przegrali już z Leeds 2:0, więc liczę na powtórkę wyniku z honorową dla gospodarzy ewentualnie wysokie zwycięstwo gosci. Powodzenia i pozdrawiam!!
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rotherham- Burton
Typ: Rotherham 0.0 HA
Kurs: 2,025
Bukmacher: Bet365
Mecz jak to niektórzy mówią o 6 albo i więcej punktów. Większość już dawno widzi gospodarzy w League One, ale oni nie składają jeszcze broni i walczą, i jak to też mówią nadzieja zawsze umiera ostatnia. Jeśli dziś wygrają to do bezpiecznego miejsca na którym jest właśnie Burton będą mieli tylko 6 pkt. straty. Grali całkiem niedawno, bo 3 grudnia i Burton wygrało 2:1 w domu, a patrzą w staty to goście nie ustępowali bardzo w sytuacjach bramkowych. To ostatnie pkt. Burton w lidze. Rotherham w domu bilans 3-3-5, w tym 2 ostatnie mecze w domu to 2 wygrane- z QPR 1:0 oraz z Wigan 3:2. Może to nawet nie średniacy tej ligi, bo są w tabeli w tych rejonach co Rotherham i Burton, ale te zwycięstwa dają nadzieję, że dziś gospodarze też wyjdą zwycięsko z tej potyczki. Goście poza domem jeszcze w tym sezonie nie wygrali- 5 remisów i 7 porażek.
Burton z pewnością jest w zasięgu gospodarzy i wyjdą na ten mecz pełni koncentracji i woli walki.
Stawiam 2:1 dla Rotherham
Powodzenia
⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 201 7​
Godzina: 22:30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Darren Webster
Typ: over 4,5 set s
Kurs: 1,8
Bukmacher: BET365
Analiza:

Nie będę się za bardzo rozpisywać bo nie ma to w tym przypadku większego sensu. To mój drugi typ w tym miesiącu, tak jak nie dawno w meczu Burnley, tak i w tym meczu widzę spore value. (Adminów proszę o zrozumienie rozgrzewam się przed styczniem :) )
Do rzeczy. Faworytem owszem van Gerwen, ale uważam, że Webster urwie seta Holendrowi. W ostatnim meczu rozniósł w pył faworyzowanego Withlocka 4-0 co musi wzbudzić podziw. Anglik bardzo dobrze czuję się na tym turnieju, w dodatku mistrzostwa rozgrywane są w jego ojczyźnie, co na pewno również pozytywnie wpływa na jego dyspozycje.
Natomiast van Gerwen w ostatnim meczu z Reyesem, w którym kursy były wystawione podobnie jak dziś w okolicach 1.03 stracił aż dwa sety gdzie każdy oczekiwał szybkiego 4-0. Hiszpan wg mojej opinii jest słabszy od Webstera i on również powinien urwać chociaż jednego seta. Na marginesie dodam, że w meczu z Withlockiem każdy spodziewał się deklasacji jeśli chodzi o 180s na korzyść Withlocka, tymczasem Anglik nie odstawał i również wykazywał się pewną ręką i wieloma celnymi potrójnymi zdobyczami 60-cio punktowymi.
Pozdrawiam i powodzenia! ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -3 liga, Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Taranto - Cosenza
Typ: (handicap 1:0) cosenza
Kurs:5,60
Bukmacher: unibet
Analiza: Stawiam że Cosenza wygra przynajmniej 2 bramkami, mało rzeczy za tym przemawia, bardziej pewne ich skromny win. Cosenza jest 6 w tabeli a Taranto 16. Obie drużyny zdobyły w ostatnich 5 spotkaniach po 7 pkt. Wydaje mi się że Taranto miało chwilową zwyżkię formy i wygrali nawet 2 mecze z rzędu, ale teraz wszystkow wróci do normy. Cosenza ostatnio słabo punktuje na wyjazdach, muszą zacząć wygrywać z takimi drużynami jeśli chcą awansować. Cosenza nie wygrała z nimi od 2009 roku, dzsiaj najwyższa pora na zwycięstwo.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 22:30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Darren Webster
Typ: MVG (-3.5)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapewne za chwilę narażę się wszystkim, którzy grają ten turniej, bo prawie każdy gra dzisiaj przeciwko &quot;Shrekowi&quot;. Ja jednak oglądając mecz z Reyesem przypomniałem sobie pewne zdarzenie z tego roku, a mianowicie czerwcowy turniej drużynowy. Tam w 1 rundzie właśnie Reyes z kolegą zagrali fenomenalne spotkanie i prawie wyeliminowali Anglików, którzy jak zapewne się domyślacie wygrali tamten turniej. Tak samo wyczuwam, że będzie miał MVG, który oddał 2 sety w poprzedniej rundzie, a gdyby Reyes się nie spalił to mógłbym być nawet decider. Webster do tej pory fajnie i dość gładko wspinał się do 3 rundy. Do tej pory rzucał na swoim najlepszym poziomie i jestem pewien, że raczej nie da rady tego utrzymać w kolejnym spotkaniu. Dodam tylko, że słyszałem opinię o słabym Holendrze w spotkaniu z Reyesem. Spoglądam na średnią, a tam ponad 100. Oglądałem powtórkę i jak na MVG to sporo było niepotrzebnych 60 jednak były także &quot;maxy&quot;, które ratowały dupę &quot;Zielonemu&quot;. Tak naprawdę Webster odstaję pod każdym względem od MVG i było to widać w ich spotkaniu, gdzie prowadził on już 6-0, a na koniec odniósł druzgocącą porażkę. Wydaję mi się, że &quot;Mighty Mike&quot; wie o tym, że dzisiaj musi wygrać pewnie, aby mieć spokojną głowę w kolejnych dniach turnieju. Jestem zdania, że kurs jest zawyżony po tym jak Reyes ugrał 2 sety. Próbuję, bo kurs naprawdę kusi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom