>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1 - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouze- Lorient
Typ: powyżej 2,5 gola i btts
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Witam, wybrałem na dzisiaj mecz ligi francuskiej, bo wydaje mi się że te drużyny ze sobą nieźle współpracują, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki na boisku w Tuluzie dwa wyniki 2:3 po przełamaniach, gospodarze wygrywali 1 poł a goście mecz. Warto też spróbować że któraś drużyna wygra dowolną połowę i over 3,5 gola lub 2,5 bo też dobry kurs........powodzenia
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas - Leganes
Typ: -1.5 Las Palmas
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaglądamy do Hiszpanii, gdzie drużyna Las Palmas podejmuje Leganes.
Las Palmas u siebie jeszcze nie przegrało 4 wygrane i 3 remisy.
Grają na prawdę solidnie, wygrali z Malagą (8), zremisowali z Realem Madryt strzelając im 2 gole, z Celtą 3-3, pokonali też solidny Eibar oraz Bilbao. Ich stosunek bramek to 15-7.
Przejdźmy do Leganes. Początek był obiecujący, wygrane z Celtą Vigo i La Coruną.
Potem jednak seria 3 wysokich przegranych, z Malagą 0-4, Realem 0-3 i Espanyolem 0-3.
Leganes nie zdobyło gola w 5 ostatnich meczach.
Typowanie na gospodarzy do zera ryzykowne, bo w końcu Leganes może strzelić gola, dlatego idę w handi,
licząc, że podobnie jak w poprzednich meczach Leganes, pojedynek zakończy się ich przegraną różnicą min. 2 bramkową.
A przyczynić się do tego powinni Viera i Boateng. Atut boiska również powinien mieć znaczenie, bo Las Palmas na wyjazdach kiepsko.
Co innego u siebie.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
gruszczynski 2

gruszczynski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie:Wisła - Cracovia
Typ: Do przerwy/Koniec - Remis/Wisła
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czołem!
O tym meczu koledzy napisali już niemal wszystko. Walka od pierwszej do ostatniej minuty będzie koniecznością, jeśli chce się pokazać swą dominację w Krakowie. Wiślacy silić się będą nie tylko o 3 punkty, lecz także o możliwość pokazania się, co jest znaczące w związku z zawirowaniami w klubie i chęcią przyciągnięcia na siebie uwagi menadżerów. Według mnie nikt nie będzie chciał stracić bramki na początku spotkania, stąd remis w pierwszej połowie. Koniec spotkania będzie należał do Białej Gwiazdy - są w gazie, mogą tylko zyskać i muszą zrobić to na własnym boisku z odwiecznym rywalem Cracovią. Dodatkową siłą będą kibice - do tej pory sprzedano prawie 25 000 biletów.
Jeśli pomogłem lub podobała Ci się analiza - podziękuj proszę ????
⛔100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie:Leicester-Man.City
Typ: Rożne powyżej 10
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betsson
Analiza:
mistrz Anglii przegrał w ostatniej kolejce na Stadionie Światła z Sunderlandem i jest w grupie drużyn oscylujących niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Manchester City też przegrał - i to aż 1:3 - u siebie z Chelsea. Do lidera traci już cztery punkty. The Citizens na King Power Stadium powinni walczyć o zwycięstwo oraz chęc rechabilitacji po osatniej porażce . Leicester też powinno dorzucić od siebie kilka rożnych. Że te oba zespoły potrafią zdobywać i wykorzystywać stałe fragmenty wszyscy dobrze wiedzą. Myślę ,że kurs bardzo zachęcający na to aby spróbować. Dziś City często będą prowadzili akcjie bokami boiska i szukali górnymi piłkami napastnika. Sądze,że prawdopodobny typ, Powodzenia ????
✅82
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Lazio
Typ: Lazio
Kurs: 2.20
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dziś proponuję typ z włoskiej Serie A. Drużyna z 9 pozycji w tabeli, Sampdoria, podejmie dziś 6 Lazio. Obie drużyny obecnie prezentują dobrą formę i myślę, że mecz będzie wyrównany. Wg mnie w tym spotkaniu faworytem jest drużyna z Rzymu. Ostatni mecz to przegrana z Romą i dziś będą chcieli kibicom zrekompensować porażkę w derbach. Typuję skromne zwycięstwo przyjezdnych.
✅120
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Wisła wygra do 0
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielkie derby Krakowa przed nami. W moim odczuciu wyraźnym faworytem jest Wisła, która ostatnio gra dobrze, co dziwne po zawirowaniach po rezygnacji Dariusza Wdowczyka ze stanowiska trenera. Cracovia o ile na początku sezonu jeszcze prezentowała się jako tako to teraz to jest kompletna porażka. Kompletnie leży gra ofensywna. Zespół nie potrafi płynnie przechodzić z defensywy do ataku, stwarza sobie bardzo mało sytuacji bramkowych oraz ofensywni gracze są bardzo nieskuteczni. Dodatkowo niepewny jest występ głównego kreatora gry w zespole Pasów - Damiana Dąbrowskiego, który ostatnio zmagał się z lekkim urazem. Nawet jeżeli zagra to pewnie na blokadach i nie da zespołowi tyle ile od niego będzie potrzebował. Zabraknie prawdopodobnie Jaroszyńskiego i zastąpi go Tomasz Brzyski, który w tym sezonie gra źle żeby nie powiedzieć fatalnie. Moim zdaniem od pierwszej minuty Wisła przejmie inicjatywę i to ona będzie dominowac w tym meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zwolle - Willem II
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,43
Bukmacher: UniBet
Przez chwilę mogłoby się wydawać, że mające za sobą w niedalekiej przeszłości dobre sezony Zwolle, miało krótki kryzys, który został zażegnany. W październiku Zwolle miało serię 3 zwycięstw z rzędu, na przełomie października i listopada 5 meczów bez porażki. Ostatnie 3 mecze Zwolle jednak przegrywało i to wysoko, 3:0, 0:4 i 3:1. Willem ma za to lepszy okres właśnie teraz, w ostatnich 5 meczach notują bilans 2-2-1 i wygrali swój ostatni mecz na wyjeździe. Efektem tego awansowali na 14 miejsce, wyprzedzając m.in. właśnie Zwolle, które jest teraz 16.
Powodem słabych występów Zwolle w ostatnim okresie są kontuzje i ta tendencja może zostać dziś podtrzymana, bowiem kontuzjowani są kluczowi zawodnicy: Holla, Karagounis i Nijland, a niepewny jest również występ Mokhtara, który z resztą na pewno nie jest w pełni formy, ponieważ kontuzję złapał jeszcze w końcówce października.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom