>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe - zakłady h2h itp

M 2,5K

mati89

Forum VIP
Peffy są dwie. Pierwsza o której mimochodem wspomniał gwiazda to najlepszy strzelec w ekipie Szwecji - Ibra @ 3,25 WillHill. Oczywista oczywistość jak mawiał klasyk :p Kto jak nie Ibra ma poprowadzić Szwedów do ćwierćfinałów ? Od dyspozycji napastnika Milanu będzie zależał awans i myślę że ekipa Trzech Koron go wywalczy. Ibra, wiadomo świetnie panuje nad piłką co sprawia że jest ciężki do zatrzymania w polu karnym. Inne atuty to strzały z dystansu i stałe fragmenty. Nie wiem jak z wolnymi ale karne to na bank on będzie wykonywał ;) Na pewno okazji do strzelenia mu nie zabraknie.

Inna peffa to h2h Francuzów. WillHill wystawił im do pary Włochów oraz Anglików. Kursy może nie za wysokie ale wyższe od awansu Trójkolorowych z grupy (1,50) i warto zagrać.
Włosi tak jak Francja ostatnio w reprezentacyjnym kryzysie ale zdecydowanie większy potencjał widzę w drużynie znad Sekwany, gdzie szczególnie w pomocy i ataku jest kłopot bogactwa. Ribery, Nasri, Martin, Valbuena, Menez, Ben Arfa, Malouda. Każdego z nich, może z wyjątkiem Maloudy żal posadzić na ławie bo mogą sporo wnieść do gry. Podobnie z atakiem bo i Benzema i Giroud są kapitalni i chciałoby się żeby obydwaj przebywali na boisku, to jednak niemożliwe bo Blanc preferuje system 4-5-1. Co może szwankować w ekipie Trójkolorowych to środek obrony ale liczę na Lorą Blą bo sam będąc świetnym defensorem stworzył z Bordeuax ekipe dobrze broniącą mimo że wykonawców do tego miał przeciętnych :p Tutaj jest Mexes, Koscielny, Rami więc talentu nie brakuje. Szkoda że wobec kontuzji ze składu wypadł Kaboul ale i tak sądze że Francuzi są w stanie sprawić niespodziankę na Euro w postaci kto wie, może dojścia do finału?
Wracając do rywali w parze h2h Włochów. Ten skład Sqadra Azzurra nie robi na mnie wrażenia. Obrona przeciętna, Barzagli i Cheillini okej ale co tu robi Bonucci czy Balzaretti? Bonucci ze słabą psychiką przez caly sezon nie mógł odnaleźć się w Juve, dopiero pod sam koniec ligi zaczął coś grać, Balzaretti zasłynął w minionym sezonie najszybciej zdobytą czerwoną kartką (pierwsza minuta :p). Do tego policja zawinęła ze zgrupowania Criscito który jest podjerzewany o układy korupcyjne... Wiadomo że taka sytuacja nie wpływa dobrze na atmosferę. Jeśli mowa o atmosferze to nie mam pojęcia po co Prandelliemu Balotelli. Jasne, ma umiejętności piłkarskie ale ten człowiek to tykająca bomba. Mancini potrafił nad nim zapanować ale wątpię żeby udało się to też Prandelliemu. Wbrew pozorom grupa dla Włochów nie jest taka łatwa. Hiszpanie z odżywającym Torresem są jednym z faworytów całego turnieju i nie powinni mieć problemów z wyjściem z grupy. Chorwacja pokazała na poprzednich Mistrzostwach że w piłkę grać potrafi. Irlandia prowadzona przez Trapattoniego też może napsuć im krwi. Włosi nie wygrali z Irlandczykami ani razu w eliminacjach do ostatnich MŚ. Więc wątpię nawet w wyjście Squadra Azzurra z grupy.
Francja - Włochy @ 1,83 WillHill
Anglicy jak zwykle skład mają ciekawy ale co z tego. Presja ogromna a mimo braku sukcesów mam wrażenie że cały czas oczekiwania kibiców w Anglii rosną. Na pewno nie pomoże to reprezentacji dowodzonej przez dowołanego w ostatniej chwili Hodgsona. Wiadomo, nowy trener nowe założenia taktyczne. Synowie Albionu będą mieli bardzo mało czasu żeby się przygotować. Ponadto wykruszają się gracze. Rooney jest bodajże zawieszony na pierwsze dwa mecze, najważniejsze, z Francją i Szwecją. Na Ukrainę wróci ale wówczas to może być pozamiatane. Kontuzje dopadły Garetha Barry&#39;ego i Franka Lamparda. Jak czytam że w jego miejsce powołany zostanie Henderson to śmiech mnie ogarnia, tak jest, trio Downing, Henderson, Carroll po medal mistrzostw ????
Francja - Anglia @ 1,83 WillHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jak dla mnie można pokombinować dobre zakłady z tym h2h. W Fortunie wyszukałem Portugalia-Polska, lub jak kto woli Czechy. Kurs na takie zdarzenie to 2.1 . Liczę, że nasi przejdą z grupy, a wiadomo jak z Portugalią, raczej daje więcej szans Holandii na drugie miejsce w grupie. Warto pograć takie zakłady.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak czytam że w jego miejsce powołany zostanie Henderson to śmiech mnie ogarnia, tak jest, trio Downing, Henderson, Carroll po medal mistrzostw
Jak się nie znasz to rzeczywiście, może Cię ogarnąć śmiech. Oglądnij sobie jakiś mecz Carrolla w maju albo finał Pucharu Anglii, Downing może nie ma imponujących statystyk ale miał przebłyski, po prostu nie może się w Liverpool odblokować, a że grać potrafi to pokazał w AV. Z Hendersonem się zgadzam że na razie nie powinien grać, ale przy tylu kontuzjach, jest w tej reprezentacji i może wreszcie pokaże za co Liverpool dał tyle kasy. Co do Francji to rzeczywiście imponujący skład, w pierwszym składzie pewnie zagra Malouda który grzał cały sezon ławę, Benzema który w reprezentacji jeszcze chyba nie zagrał dobrego meczu o punkty. Ja tam widzę szanse Anglii na mistrzostwo, a Francja moim zdaniem dojdzie maksymalnie do ćwierć finału, bo praktycznie na każdej pozycji Anglicy mają lepszych zawodników.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a tam widzę szanse Anglii na mistrzostwo, a Francja moim zdaniem dojdzie maksymalnie do ćwierć finału, bo praktycznie na każdej pozycji Anglicy mają lepszych zawodników.
To dowaliłeś do pieca ostro ;)
Downing miał przebłyski ? Kiedy ? Bo nie dojrzałem ich jakoś. Carroll może buty czyścić napastnikom Trójkolorowych, Giroud i Benzema są o klasę lepsi.
Nie widzę żadnych szans Anglików na mistrzostwo. Nie z takim składem i nie z takim trenerem. W dodatku kolejne kontuzje ich dopadają bo Barry już wypadł z kadry, a teraz na wylocie jest Lampard. Więc zostanie im świetny Parker i słaby w ostatnim sezonie Gerrard. Można pisać o nim w takim samym tonie jak o Downingu. Że kiedyś grał dobrze, ale liczy się tu i teraz,a Steven to już nie ten sam piłkarz i nie mów, że jest inaczej bo wpływu na Liverpool w poprzednim sezonie za wielkiego nie miał. Często niewidoczny w trakcie spotkania.
Jedynie gdzie dopatruję się przewagi Anglików na poszczególnych pozycjach to ewentualnie pozycja bramkarza, ale Lloris też nie odstaje od Harta więc nie wiem na jakiej podstawie oceniałeś te pozycje ;) Ale rozumiem, że to Twoje subiektywne zdanie. No i na równi można by ocenić skrzydłowych, ale tylko z założeniem że grać będa na bokach Walcott i Young, a nie Dowinng czy Milner. Anglia będzie miała kłopot by wyjść z tej grupy.
Ja w pełni zgadzam się z mati89 co do oceny szans Francuzów w tym turnieju. Wg mnie Trójkolorowi także zajdą daleko bo skład maja naprawdę mocny i kłopoty bogactwa z przodu. A z tym, że Malouda będzie grał od początku się mocno wygłupiłeś. Z lewej będzie Franck Ribery, z prawej ktoś z dwójki Menez/Ben Arfa, a za plecami napastnika pewnie Nasri. W pomocy i w ataku Francuzi biją na głowę Anglików i taka jest prawda ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Trochę z innej beczki, ale zapewne kogoś zainteresuje. Zakłady długoterminowe można kombinować ze sobą w :
Unibet (chyba wszystko)
Sportingbet (Dodatkowe 50% wygranych na zakłady wielokrotne w grupach Euro 2012 – nawet do 200 PLN!
Wystarczy, że wniesiesz czterokrotny zakład-akumulator na zwycięzców każdej grupy Euro 2012.
Jeśli Twój zakład będzie trafny, dostaniesz od nas dodatkowe 50% wygranej - nawet do 200 PLN!
Dodatkowo, jeśli wniesiesz zakład, a jedna z jego części będzie nietrafiona, otrzymasz od nas na pocieszenie możliwość darmowego zakładu na finały Euro 2012 w dniu 1 lipca.)
Gamebookers (awanse,brak awansów)
WilliamHill
(awanse, brak awansów)

Proponuję, żebyście dopisywali, gdzie jeszcze można łączyć tego typu zakłady, a modzi działu łączyli wszystko w całość, bo jednak ako w poszczególnych bukach może baaardzo się różnić;)
.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Szwecja - zakłady specjalne - Najlepszy strzelec drużyny
Zlatan Ibrahimovic @ 3.25


O Szwedzie zostało już napisane wiele ... więc nie ma sensu tego powtarzać jak ktoś ma strzelać bramki dla Szwecji (która może być czarnym koniem na tych Mistrzostwach) to tylko on !! Bo prezentował się w tym sezonie znakomicie no i ten kurs $$$

Polska - zakłady specjalne - Najlepszy strzelec drużyny
Robert Lewandowski @ 2.75


Chyba każdy z kibiców Biało-Czerwonych liczy właśnie na tego zawodnika który prezentował się w tym sezonie bardzo dobrze i mam nadzieje , że potwierdzi to na tym turnieju , a koledzy z reprezentacji mu w tym pomogą .. dogrywając mu dobre piłki ????


Euro 2012 - Group D Forecasts To qualify from Group Stage
Francja i Szwecja @ 6,00


Jak wspomniałem wcześniej Szwecja może być czarnym koniem to i musi wyjść z grypy oczywiście kosztem Anglii która ma niby tych piłkarzy , ale zupełnie nic nie pokazują do tego kontuzje itd. o czym już pisali robson United xD i mati89 . Francja moim zdaniem bez problemu awansuje z grupy bo na pewno lepiej prezentują się od Anglii i Ukrainy ...po takim kursie moim zdaniem warto zaryzykować ...

Anglia - Francja - Wyżej w turnieju
Francja @ 1.83


Jak wyżej ...

Tak w telegraficznym skrócie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Downing może nie ma imponujących statystyk ale miał przebłysk
http://funnypicturesplus.com/wp-content/uploads/2012/05/downing-euro-funny.jpg ;)

Dali mu nawet karnego strzelac ale niestety w swiatlo bramki nie trafil.

Juz pare dni temu wpadli mi z oczy typ na Ibre - nie bede powtarzal tego co mowil Mati bo to jest najlepsze wytlumaczenie - Ibra to jeden z najlepszych pilkarzy na tym turnieju, druzyna poniekad jest od niego uzalezniona (tak jak Milan) + pierwsze moje, na pewno karne Zlatan bedzie strzelac a wolne dzielic bedzie z Kimem Kalstroemem.


Jeszcze chcialbym odniesc sie do komentarzy Matiego i Roberta - Francuzi faktycznie wygladaja pozytywnie i popieram typ z Anglikami bo jak wiadomo na Wyspach uzawaja sie za nie wiadomo co, a tak na prawde to oni nie maja dobrej druzyny narodowej.Podoba mi sie te h2h i przy dobrej grze Francji moga wyjsc z pierwzszej pozycji.

Natomiast przeciw Italii nie gralbym, oni mieli podobne problemy przed 2006 roku a wiemy jak sie na MS skonczylo ;p.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Kerzhakov - Lewandowski
kto więcej goli?
@1,65 Lewy

Najważniejszym czynnikiem, przez który zainteresowałem się tym typem jest konkurencja w przodzie w obydwu reprezentacjach. Dick Advocat ma w ataku w czym wybierać. Poza Kerzhakovem są jeszcze Pogrebniak, Pavluchenko i Arshavin. Do ataku Sbornej ciężko jest się przebić, uważam, że piłkarz Zenitu jeśli będzie grał, to będzie wchodził z ławki, więc i okazji do strzelenia bramki nie będzie miał wiele.
Z kolei w naszej reprezentacji sytuacja jest odwrotna. Cała Polska liczy na Lewandowskiego, który przeżywa najlepszy okres w swojej karierze, a po dobrym występie na Euro może sobie nawet załatwić kontrakt w firmie jeszcze bardziej uznanej niż Borussia Dortmund. Atak Polski będzie opierał się przede wszystkim na Robercie i jak ktoś ma strzelać dla biało-czerwonych to przede wszystkim on. Przy takiej samej ilości goli tych zawodników mamy zwrot.

Benzema - Rooney
kto więcej goli?
@1,65 Benzema

Tutaj swój typ opieram w dużej mierzę na tym, że Rooney nie wystąpi w dwóch pierwszych meczach. Kto wie, być może będzie mu dane zagrać tylko w jednym spotkaniu na tej imprezie, jeśli jego koledzy w meczach z Francją i Szwecją nie ugrają przynajmniej jednego zwycięstwa.
Karim Benzema powinien wychodzić w pierwszym składzie Trójkolorowych i już w pierwszych dwóch kolejkach fazy grupowej może sobie zrobić przewagę nad napastnikiem MU. Francja ma na prawdę ciekawy skład i mogą zajść daleko, co będzie kolejną okazją do strzelania dla napadziora Realu. Przy braku Rooneya w dwóch meczach taki kurs to value i warto z tego skorzystać.

Najlepszy strzelec Hiszpanii
@5,5 Torres

Taki kurs serwuje nam na to wydarzenie totomix i ja myślę, że trochę się przeliczyli. Fernando przełamał się w pamiętnym meczu z Barceloną, następnie doszło do tego zwycięstwo w LM, wydaje się, że Torres trafił z formą właśnie na końcówkę sezonu. W przeciwieństwie chociażby do jego imiennika Llorente, który pewnie będzie musiał ustąpić miejsca w składzie dla piłkarza Chelsea. Del Bosque zrezygnował z Soldado, który jeszcze kilka miesięcy temu typowany był na pierwszego strzelca Hiszpanów na Mistrzostwach. Hiszpania pewnie zagra trójką z przodu, obok środkowego Torresa, na skrzydłach powinni wybiec David Silva i Pedro, ale spodziewam się, że najwięcej okazji do strzelenia bramki będzie miał Torres.
edit: w ciągu kilkunastu godzin kurs na Torresa spadł z 6,5 na 4,0... chyba jednak podziękuję.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No dobra, na Downinga jechałem ostatnio mocno na stronie LFC za ten sezon, ale wkurza mnie jak ktoś się wyśmiewa z graczy Liverpoolu. ????
Niby czemu Anglia nie ma szans? Na jakiej pozycji brakuję im klasowego zawodnika? Moim zdaniem Anglicy właśnie od dobry kilkunastu lat mają wreszcie kompletny skład i duże szansę na wygranie jakiegoś turnieju. Od dłuższego czasu nie mieli bramkarza, teraz mają Harta który w mojej opinii jest najlepszym bramkarzem na świecie. Hodgson nie zrobi jakiegoś obozu jak to zrobił Capello w RPA, jest kilku doświadczonych zawodników którzy ciągle grają na światowym poziomie, jest trochę młodych graczy, opaskę kapitańską ma wreszcie odpowiednia osoba. ???? Ja tam obok Niemców stawiam jak głównych faworytów Anglików i już. :razz:
 
P 8

persinho

Użytkownik


Czy oprócz sportingbet i William Hill da się gdzieś jeszcze zagrać w ten sposób?
Szukam też buka, który pozwoli mi zagrać takie ako zamieniając pozycję
&quot;Ukraina nie wyjdzie z grupy&quot; na h2h Ukraina-Szwecja 2
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Niby czemu Anglia nie ma szans? Na jakiej pozycji brakuję im klasowego zawodnika? Moim zdaniem Anglicy właśnie od dobry kilkunastu lat mają wreszcie kompletny skład i duże szansę na wygranie jakiegoś turnieju. Od dłuższego czasu nie mieli bramkarza, teraz mają Harta który w mojej opinii jest najlepszym bramkarzem na świecie. Hodgson nie zrobi jakiegoś obozu jak to zrobił Capello w RPA, jest kilku doświadczonych zawodników którzy ciągle grają na światowym poziomie, jest trochę młodych graczy, opaskę kapitańską ma wreszcie odpowiednia osoba. Ja tam obok Niemców stawiam jak głównych faworytów Anglików i już.
Harta, Neuer, Casillas, Cech jakoś ten pierwszy nie pasuje, może dlatego że brak mu ogrania w międzynarodowych rozgrywkach. No właśnie Anglia ma klasowych zawodników, bo każdy w Premier League z założenia jest zawodnikiem klasowym. Tylko, że na tym turnieju obok piłkarzy klasowych będą też wybitni i takich już Anglikom brakuje.

W mojej opinii Anglia skończy podobnie jak w RPA, jeśli wyjdą z grupy to spotkają na swojej drodze Hiszpanię (ja trzymam się tezy którą kiedyś postawiłem, że Hiszpanie nie wyjdą z gr. ale patrzę realistycznie), w ostateczności Włochów jak zajmą pierwsze miejsce i to już byłby koniec turnieju dla drużyny z wysp.

Podzielam zdanie na temat Francji. Co do Zlatana, nie przypominam sobie aby on jakoś błyszczał w reprezentacji i trzeba o tym pamiętać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przeglądałem oferty bukmacherów naziemnych i znalazłem fantastyczną perełkę. H2H Ibrahimović - R.Keane. Na Szweda kurs wynosi 1,80. Czy to nie jest przesada ? Nie wiadomo czy Irlandia strzeli choćby bramkę na tych mistrzostwach, a nawet jak strzeli to nie oznacza, że ma ją strzelić od razu Keane. Szwecja mocno uzależniona od Ibrahimovica, ale tak jak Qozi napisał ew. karne będzie on wykonywał, a i z rzutu wolnego potrafi zdrowo uderzyć. Awans Irlandii jest niemożliwy, a Szwecji ? Całkiem realny. Nie wiem czy jest sens się rozpisywać, ale dla mnie to spore gapiostwo Toto.
Ibrahimović - R.Keane
Ibrahimović 1,80 Totolotek
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grupa D zwycięzca ?
Typ : Francja @ 2,50 bet365
Francuzi nie przegrali już 22 meczów z rzędu pod wodzą Blanca! Wreszcie porządny trener, bo z Domenechiem na ławce to różnie bywało bo to bardziej pajac niz trener był.
No, ale patrząc na skład to Francja na każdej pozycji ma świetnego piłkarza.
W bramce Lloris, czołówka światowa, pewny i nie ma o czym mówić w ogóle.
W obronie Debuchy, Rami, Mexes i Evra. Są jeszce Kościelny czy Clichy mogący grać bez problemu.
Pomoc po meczu z Serbami nie wiadomo co z M&#39;Vilą bo źle tam stanął i zszedł w 6min już, ale dalej na defensywnym są przecież Cabaye, Diarra czy Matuidi. Cabaye świetny, Diarra wczoraj też dobrze w odbiorze i pewnie wyglądał.
Jeżeli idzie o ofensywne formacje to tutaj już kłopot bogactwa. Pewniakami wydają się Ribery i Benzema. Franck niesamowity gaz ma i może być MVP turnieju moim zdaniem. Jego współpraca z Benzemą wygląda kapitalnie. Więc Giroud raczej musi się pogodzić z ławką i wejściami na zmiany, ale mieć takiego rezerwowego każdy by chciał.
Ponadto o dwie ostatnie pozycje powalczą Malouda, Menez, Nasri, Valbuena, Ben Arfa i Martin. Bądź tu mądrym i wybierz tylko dwójkę. Do wczoraj myślałem, że to Malouda ma najdalej do składu, ale zagrał kapitalne zawody z Serbią i okrasił je cudownym golem. Menez świetny sezon w PSG, Ben Arfa wrócił po kontuzji i wymiatał w Newcastle. Valbuena i Martin czarowali w Ligue1,a Nasri na wiosne grał dużo lepiej w City.
Atmosfera po odstrzeleniu Gourcuffa jest świetna. Kadra jak widać przekozacka.
Teraz rywale, patrząc przez kolejne mecze Francuzów w grupie, na początek Anglia :
- Anglicy bez Rooneya, Lamparda, Barry&#39;ego. W dodatku zaciąg z Liverpoolu w kadrze tj Carroll, Downing, Henderson czy Gerrard w lidze byli słaabi jak barszcz. Anglikom nie wróżę za dobrze na tym Euro. Przeciętnie wyglądają i tyle.
- potem maja mecz z Ukrainą, Ukraińcy kłopoty z bramkarzem. Między słupkami musi stanąć numer cztery! Podstawowy Ołeksandr Rybka zdyskwalifikowany na 2 lata za doping. Drugi w hierarchii Andrij Dykan ze Spartaka Moskwa kontuzja kości twarzoczaszki. Trzeci w kolejności Oleksandr Szowkowski z Dynama Kijów kontuzja barku. Więc na ten moment pierwszym jest Andrij Pjatow z Szachtara, a w dalszej kolejności m.in 19 letni Kowal. Ukraina może być groźna jako gospodarz, ale też nie przesadzajmy. Kilka rodzimych gwiazdek z Woroninem, Selezniowem czy Jarmolenko na czele szału nie robią przy kolektywie Francuskim.
- Na koniec fazy grupowej mecz ze Szwecją. Trzeba się obawiać przede wszystkim Zlatana. Ale Szwecja od dawna na wielkich imprezach zawodzi. Czyli tak samo jak Anglia.
W dodatku Szwedzi nie leżą Anglikom więc bezpośredni mecz tych zespołów to będzie wojna z obu stron więc nie można przekreślać Trzech Koron także w kontekście awansu z tej grupy, a szanse mają bądź co bądź spore.
Wg mnie Francuzi są w stanie zająć tutaj swobodnie 1msc w grupie a potem wychodząc do 1/4 trafiają na drugi zespół z gr C, czyli teoretycznie omijaja Hiszpanów bo to raczej oni tam będą górą. Myślalem o tym by zagrać Francję awans do 1/2 po @ 2,90 ale rozważyłem różne scenariusze i @2,50 na wygranie tej grupy nie wygląda wcale tak źle i nawet można powiedzieć, że pewniej

Allez Les Bleus!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Zdarzenia wybrane wyjątkowo z oferty ziemniaczka, mianowicie Fortuny, która wystawiła całkiem przyjemną ofertę na długoterminówki Euro ;)
Klasyfikacja końcowa - kto lepszy?
Rosja - Szwecja 3,21
W moim odczuciu nie będą to udane mistrzostwa w wykonaniu Ruskich.
Bez jakiegoś konkretnego uzasadnienia. Co do Szwedów - jeśli wyjdą z naprawdę solidnej grupy, to nie powinni się obawiać następnych starć.
Różnica w kursach wynika oczywiście z sytuacji w obu grupach. Rosja to według wielu niekwestionowany faworyt, a Szwecja może, ale nie musi. Ale gdyby skonfrontować obie reprezentacje nie patrząc na grupy, to swój głos oddałbym na Skandynawów.
Miejsce Grecji
Nie wyjdzie z grupy 1,38
Nie widzę czysto piłkarskich argumentów. Mistrz Europy sprzed ośmiu lat w moim odczuciu zakończy udział w mistrzostwach po rozegraniu trzech spotkań.
Miejsce Polski
Awansuje z grupy 1,70
Trochę optymizmu! :cool:
Zlatan Ibrahimovic w gronie pięciu najlepszych strzelców mistrzostw (1-5)
8,0

Najlepszy strzelec Chorwacji - Mandzukic 7,0
Jeżeli ktoś tam ma strzelać bramki, to ten kolo ma do tego predyspozycje.

 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
No to ja to widzę tak:
Euro-faza eliminacji:
Czechy - faza grupowa 1.57

Moim zdaniem Czesi nie wyjdą z grupy, a wiadomo,że grają z Polską, Grecją i Rosją. Nie widzę w nich więcej pozytywów jak ich bramkarz, Rosicky niby w gazie ale on nie ma takiego wsparcia jak w Arsenalu. Moim zdaniem kurs, godny uwagi.

Najlepszy strzelec klubu - Euro: Arsenal
Robin van Persie 1.44

Moim zdaniem dobry kurs, bo niby kto ma mu zagrozić, Rosicky, Chamberlain czy może Podolski, w sumie jedynie obawiam się o to,że Łukasz strzeli więcej ale jakoś nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie Niemców.
Suma goli drużyny:
Anglia poniżej 5.5 1.57

Patrzę na ich kadrę i nie bardzo widzę kogoś, kto miałby strzelać im ich dużo, kurs do pogrania, jeżeli ktoś podobnie jak wątpi w to,że awansują z grupy ;)
Irlandia poniżej 2.5 gola 1.72
Jeden z ciekawszych betów, patrząc na ich grupę nie widzę opcji aby wyszli i aby strzeli wiele bramek, w końcu grają w grupie z Hiszpanią, Włochami i Chorwacją.

Szwecja powyżej 3.5 gola 2.37

Linia ustawiona korzystnie, myślę,że są w stanie awansować z grupy i pokryją tą linię... kurs adekwatny do ryzyka. Szwedzi w kwalifikacjach strzelil w 4 meczach 12 bramek ;)

Najniższe miejsce w grupie:
Irlandia 1.72

Moim zdaniem pewniak! I spore value! Niby kogo mieliby przeskoczyć w swojej grupie?!
Zakłady na awanse z grupy:
Niemcy 1.25
Włochy 1.53
Francja 1.44
Nie wiem co tu nawet napisać ale napiszę krótko nie wyobrażam sobie aby te drużyny skończyły ME na fazie grupowej.
Najlepszy strzelec:
Szwecja - Ibrahimovic 3.50
Kurs zabójczy, już go pobrałem ... jak nie on to kto ma zapewnić Szwecji emocje i bramki, fenomenalny poziom prezentowany w Milanie.

Holandia - van Persie 3.25
Tutaj już takim optymistą jak w typie na Ibre nie jestem bo Holandia ma większy potencjał, tam może rozbłysnąć i Snejder czy Hunterlaar, jednak kurs zacny.
Anglia - Young 7.50
ciągle nie wiem czy na pewno będzie w pełni sił, ale w obliczu gry drewnianego Carolla, zawieszeniu Roo i kontuzji Lamparda, jestem skłonny zaryzykować,że to Young będzie najlepszym strzelcem reprezentacji Anglii.
Drużyna, która strzeli najmniej bramek
Irlandia, 5.50
Ktoś wyżej napisał,ze mogą nawet nie strzelić w grupie i z tym się zgadzam. Jednak ten typ bardziej mi się podoba ;)
Fajnie byłoby jakby ktoś odniósłby się do tych typów ;) Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 907

pawel-1

Użytkownik


Kevin Doyle 0 bramek @ 1.70 Unibet

Kurs w który wchodzę bez zastanowienia, a argumenty podam w trzech szybkich punktach.

1. Nic pewnego, że Irlandia wogóle trafi coś na tym turnieju. Mają w grupie Hiszpanów z którymi pewnie nie powąchają piłki, Włochów którzy od zawsze słyną ze świetnej gry defensywnej oraz Chorwację która też jest poza zasięgiem. Jeśli Irlandia ma tu coś ukąsić to widzę kilku piłkarzy przed Doylem w kolejce po to trafienie.
2. Irlandczyk ma za sobą mierny sezon. Jego Wilki spadły z Premiership, a on sam strzelił tylko 4 gole w 33 występach ligowych(grając łącznie 2349min). W reprezentacji też bez szału. W kwalifikacjach do EURO 2012 zdobył 2 bramki w 9 spotkaniach, a jedynym bramkarzem którego pokonał był Jose Gomes(Andora).
3. Raczej to on będzie drugim, obok Robbiego, napastnikiem w wyjściowym ustawieniu Trapattoniego. Biorąc jednak pod uwagę, że na ławce będą czekali Cox, Walters i Long nie widzę takiej możliwości by rozgrywał pełne mecze. Osobiście nie będę zdziwiony jeśli on sam od pierwszego meczu trafi na rezerwę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kevin Doyle 0 bramek @ 1.70 Unibet Kurs w który wchodzę bez zastanowienia, a argumenty podam w trzech szybkich punktach.
Wszystko swietnie tylko znasz moze regulamin ? Nie ma przypadkiem wzmianki ze musi wyjsc we wszystkich meczach albo zagrac iles minut... ? Bo unibet daje kilku rezerwowych i fajne kursy wiec dobrze byloby znac regulamin...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Rosja wygra grupę A @2,68 pinnacle
Po tym co widziałem dziś w sparingu z Włochami, to jestem NIEMAL pewien tego typu. Niby nie powinno się oceniać drużyny po sparingach, ale wydaje się, że Rosjanie trafili/trafią z formą idealnie. No i przy potencjale Rosjan, całym ich doświadczeniu etc. pozostałe zespoły wyglądają bardzo przeciętnie. Wygląda więc na to, że tak jak przed czterema laty, tak i teraz Sborna może być czarnym koniem turnieju.
Ponadto: Rosja over 4,5 pkt. w grupie @1,754 pinnacle

Irlandia under 2,5 pkt. @1,794 pinnacle
Tutaj to już w ogóle pinek zaszalał. Włosi, Hiszpanie jak i Chorwaci poza zasięgiem Irlandczyków, Trapattoni i tak osiągnął sukces awansując na ME, ale nie wyobrażam sobie, żeby wygrali tu jakiś mecz. Piłkarsko odstają bardzo mocno, punkt z Chorwatami to będzie max. w ich przypadku.
Hiszpania - Anglia 1 @1,395
Niemcy - Anglia 1 @1,455
Anglii nie widzę nawet w QF, wszyscy wiedzą, że los wyspiarzy nie oszczędza, natomiast tak Hiszpania, jak i Niemcy to główni faworyci w wyścigu po.puchar. Szkoda, że nie da rady ułożyć z tego dubla, ale singlami można grać baaaardzo mocno. Po prostu lokaty.
podbijam, może ktoś natknął się na buka, w którym można łączyć awanse oprócz w/w?
do usunięcia później. (czuję, że modzi będą mieli dużo roboty przed Ojro... ???? )
zobacz bwin
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak czytam te głupoty na temat Irlandczyków i Anglików to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Irlandia nawet gola nie strzeli? ????
Irlandia może nie ma w swoim składzie gwiazd europejskiego futbolu, ale ma ZESPÓŁ, a jak pokazał 2004r. to jednak ma znaczenie. Trapattoni jest trenerem od 38 lat, zdobył tyle trofeów że mało kto się z nim może porównywać w tym względzie, z przeciętnego zespołu zrobił zespół który może powalczyć na tych mistrzostwach, i ja sam gram że awansują do ćwierćfinału. Dla większości jest to najsłabsza ekipa, a na ostatnie 10 meczy nie przegrali żadnego, a grali choćby z Rosją czy Włochami i pisanie że taka drużyna nie strzeli gola w trzech meczach jest po prostu śmieszne.
Anglia nie ma wybitnych gracz? Rzeczywiście, Gerrard, Terry, Rooney to jedynie dobrzy piłkarze, nic poza tym. Hart nie ma doświadczenia? No nie ma, ale co z tego? Grał już w tak wielkich meczach że nie ma to najmniejszego znaczenia. Carroll jest drewniakiem? Chyba dla kogoś kto nie ogląda meczy Liverpoolu i nie ma pojęcia jak Andy grał pod koniec sezonu, ale niestety jest tu dużo osób którę sie nie znają a robią z siebie wielkich &quot;ekspertów&quot;...
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Irlandia może nie ma w swoim składzie gwiazd europejskiego futbolu, ale ma ZESPÓŁ, a jak pokazał 2004r. to jednak ma znaczenie. Trapattoni jest trenerem od 38 lat, zdobył tyle trofeów że mało kto się z nim może porównywać w tym względzie, z przeciętnego zespołu zrobił zespół który może powalczyć na tych mistrzostwach, i ja sam gram że awansują do ćwierćfinału. Dla większości jest to najsłabsza ekipa, a na ostatnie 10 meczy nie przegrali żadnego, a grali choćby z Rosją czy Włochami i pisanie że taka drużyna nie strzeli gola w trzech meczach jest po prostu śmieszne.
Powiem więcej! Irlandia nie przegrała meczu od 13 gier. Ostatnio ta przykrość spotkała ich 29 marca 2011 roku podczas towarzyskiego meczu z Urugwajem. Wydaje się pięknie, no to na tapetę te mecze:

1. Irlandia 5-0 Irlandia Północna mecz towarzyski z 100 drużyną rankingu FIFA*, typowy kopciuszek europejskiej areny
2. Irlandia 1-0 Szkocja mecz towarzyski z 48 drużyną rankingu FIFA* która od 1998 roku nie złapała się do żadnej wielkiej imprezy i ogólnie nie zachwyca.
3. Macedonia 0-2 Irlandia kwalifikacje EURO 2012
4. Irlandia 2-0 Włochy mecz towarzyski w którym Włosi nie grali w optymalnym zestawieniu. Z piłkarzy którzy nie zostali powołani na EURO 2012 zagrali: Viviano, Gamberini, Criscito, Cassani, Rossi, Pazzini, Gilardino, Palombo i Matri. Może to mało miarodajne, bo mecz był prawie rok temu jednak to jest aż 9 piłkarzy którzy w kontekście turnieju byli brani pod uwagę.
5. Irlandia 0-0 Chorwacja mecz towarzyski
6. Irlandia 0-0 Słowacja kwalifikacje EURO 2012
7. Rosja 0-0 Irlandia kwalifikacje EURO 2012
8. Andora 0-2 Irlandia kwalifikacje EURO 2012
9. Irlandia 2-1 Armenia kwalifikacje EURO 2012
10. Estonia 0-4 Irlandia baraże EURO 2012
11. Irlandia 1-1 Estonia baraże EURO 2012
12. Irlandia 1-1 Czechy mecz towarzyski, Czesi kompletnie obok formy
13. Irlandia 1-0 Bośnia I Hercegowina
*ranking FIFA na dzień 9.05.12 bo nie chce mi się starych statystyk szukać

Ja osobiście nie widzę nic czym Irlandia mogłaby się chwalić przed takimi przeciwnikami jakich ma w turnieju. Jakieś wygrane i remisy w towarzyskich spotkaniach na mnie nie robią wrażenia.

Do tego pozwolę sobie zacytować siebie:
Nie wiem czy, wyłączając organizatorów, którykolwiek uczestnik takiej imprezy miał do niej tak bajeczną drogę. W fazie grupowej eliminacji Irlandczycy pokazali plecy takim gigantom europejskiej piłki jak Amrenia, Macedonia i Andora. Była jeszcze Słowacja dla której były to bardzo nieudane rozgrywki. Pierwsze miejsce zajeła Rosja, co raczej w tej grupie było do przewidzenia. Irlandia z 2 pozycji znalazła się w barażach a tam... kolejna tuza europejskiego futbolu w postaci Estonii. Blamażu nie było i po pierwszym meczu już w zasadzie wszystko było jasne. Tak czy inaczej nie pokonali po drodze nikogo kto znaczyłby cokolwiek na arenie międzynarodowej(z Rosją porażka i remis). Śmiem twierdzić, że obecność w każdej innej grupie eliminacyjnej niż B zakończyłaby się oglądaniem przez Irlandczyków EURO 2012 w telewizji...
Jak czytam te głupoty na temat Irlandczyków i Anglików to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać. Irlandia nawet gola nie strzeli?:grin:
Jedna bramka ze Szkocją, Estonią w drugim meczu, Czechami i Słowacją. Zerowy dorobek z Chorwacją, Słowacją i Rosją. Jakieś 0-2 z Andorą też nikogo wielkiego z nich nie czyni. Jak oni mają na imprezie, ktora nie widziała ich od 1988 roku, strzelać bramki Chorwacji, Włochom i Hiszpanii?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom