>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by kiri

K 0

kiri

Użytkownik
kupony na dzis:
#1 KaIPA-Ilves Tampere typ:1 kurs:1,77
Liga Europejska Zorya Lugansk-Manchester United typ:2 kurs:1.35
Niemcy-Polska typ:1 kurs:1.25
Deportes Temuco-Universidad Catolica typ:2 kurs:1.52
kurs:4:54
stawka: 45 zł
Analiza:
Fiński lider gra u siebie ze słabo notowanym rywalem, z którym powinien gładko sobie poradzić, dodatkowo na własnym boisku nie gubią nie punktów. Niemki grają Z Polkami, które mówiąc kolokwialnie nie zachwycają i co rusz wysoko przegrywają. Widać że młody zespół nie jest zgrany. Manchester... co tu dużo mówić, na niekorzyść może może przemawiać tylko fakt, że jest on wyjazdowy lecz reszta to żelazne argumenty dla czerwonych diabłów, Zorya gra już o pietruszkę a Mourinho musi wystawić najsilniejszy skład bo remis może nic nie dać awansu co byłoby blamażem dla tej ekipy. Na koniec tego kuponu zostawiłem najciekawszy mecz ligi chilijskiej, lider gra na wyjeździe 11 ekipą, która od 4 kolejek nie wygrała meczu.

#2 Anderlecht - Saint Etienne 1.30
Zorya - Manchester 1.28
Karabakh - Fiorentina 1.35 wszystkie over 1.5 gola
Braga- Szachtar 1.30

kurs: 2.92
stawka: 100 zł
 
K 0

kiri

Użytkownik
kupony na dzis:
#1 KaIPA-Ilves Tampere typ:1 kurs:1,77⛔
Liga Europejska Zorya Lugansk-Manchester United typ:2 kurs:1.35✅
Niemcy-Polska typ:1 kurs:1.25✅
Deportes Temuco-Universidad Catolica typ:2 kurs:1.52✅
kurs:4:54
stawka: 45 zł ⛔
Analiza:
Fiński lider gra u siebie ze słabo notowanym rywalem, z którym powinien gładko sobie poradzić, dodatkowo na własnym boisku nie gubią nie punktów. Niemki grają Z Polkami, które mówiąc kolokwialnie nie zachwycają i co rusz wysoko przegrywają. Widać że młody zespół nie jest zgrany. Manchester... co tu dużo mówić, na niekorzyść może może przemawiać tylko fakt, że jest on wyjazdowy lecz reszta to żelazne argumenty dla czerwonych diabłów, Zorya gra już o pietruszkę a Mourinho musi wystawić najsilniejszy skład bo remis może nic nie dać awansu co byłoby blamażem dla tej ekipy. Na koniec tego kuponu zostawiłem najciekawszy mecz ligi chilijskiej, lider gra na wyjeździe 11 ekipą, która od 4 kolejek nie wygrała meczu.
#2 Anderlecht - Saint Etienne 1.30✅
Zorya - Manchester 1.28✅
Karabakh - Fiorentina 1.35 ✅ wszystkie over 1.5 gola
Braga- Szachtar 1.30✅

kurs: 2.92
stawka: 100 zł
✅192
 
K 0

kiri

Użytkownik
Miałem dziś w planie zrobić jakiegoś wariata ale postawiłem na rozsądek i stworzyłem najrozsądniejszy kupon na dziś:
Al Jazira- Hatta typ:1 kurs: 1.22
Pogoń Szczecin- Zagłebie Lubin over 1.5 kurs:1.35
Malaga-Granada typ:1 kurs:1.62
Partic-Celtic typ:2 kurs:eek:ne:28
kurs:3.42
stawka:100 zł

Al- Jazira jest nie do przejścia sami zobaczycie, Szczecin sam tylko w kazdym z ostatnich 5 meczy strzelał 2 bramki u siebie, Malaga u siebie nie przegrała od minimum 5 kolejek, Partic sam nie pamięta kiedy wygrał lub z zremisował z Celtikiem bo nie znalazłem w statystykach aby ta sztuka im się udała, miłego grania
 
K 0

kiri

Użytkownik
Miałem dziś w planie zrobić jakiegoś wariata ale postawiłem na rozsądek i stworzyłem najrozsądniejszy kupon na dziś:

Al Jazira- Hatta typ:1 kurs: 1.22✅
Pogoń Szczecin- Zagłebie Lubin over 1.5 kurs:1.35✅
Malaga-Granada typ:1 kurs:1.62⛔ Malaga niestety stracila w końcowce
Partic-Celtic typ:2 kurs:eek:ne:28✅
kurs:3.42
stawka:100 zł

Al- Jazira jest nie do przejścia sami zobaczycie, Szczecin sam tylko w kazdym z ostatnich 5 meczy strzelał 2 bramki u siebie, Malaga u siebie nie przegrała od minimum 5 kolejek, Partic sam nie pamięta kiedy wygrał lub z zremisował z Celtikiem bo nie znalazłem w statystykach aby ta sztuka im się udała, miłego grania

Piątek ⛔100 zł
 
K 0

kiri

Użytkownik
kupon na dziś Chelsea- West Brom typ:1 kurs:1.28
Torino-Juventus typ:2 kurs:1.82
St.Polten-Austria Wieden typ:x2 kurs:1.30
kurs:3.03
stawka:100 zł
 
Do góry Bottom