>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy żużlowe

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#10
Lejonen - Dackarne ⛔ 44-46 ...
2,75 @ wÓnibet
Szkoda, było blisko. Gospodarze prowadzili przez 13 biegów ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#12
Hancock TOP4
Woffinden - Iversen
Pedersen - Kasprzak
3,36 netto w http://www.eFortuna.pl
Dwóch dominatorów na tym torze i Hancock, który ma niezłe losowanie bo co prawda w pierwszym biegu może zrobić nawet 0 ale potem trzy trójeczki, dwójeczka i dobre rozstawienie by wjechać do finału.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
STATYSTYKA MAJA:
Liczba typów: 16
Suma stawek: 18j
Przychód: 10,3j
Zysk: -7,7j
Yield: -42,8%
Średni wygrany kurs: 2,03
Średni przegrany kurs: 2,33​
Najgorszy wynik w historii tematu. Bardzo przepraszam wszystkich co grali tę patolę z zeszłego miesiąca. Zwłaszcza pod koniec, głupie nieregularne typy i wynik jak najbardziej zasłużony. Wiadomo, że w takim stylu tematu kończyć nie chcę, dlatego obiecuję poprawę w czerwcu i lipcu ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#1
Gollob powyżej 9,5 pkt ✅
Prz.Pawlicki powyżej 8,5 pkt ✅
3,02 netto w STS
Przemek jeździ znakomicie we Wrocławiu. Rok temu wykręcił 10 punktów w pięciu startach, w 2013 zdobył nawet 13+1 (5) a w 2012 16 (6). Obecnie forma równie dobra i liczę że te 9 punktów wykręci w miarę luźno. Gollob w Grudziądzu do tej pory trzy mecze i raz zrobił over na luzaku, w drugim meczu zrobił 12 (6), a w ostatnim meczu przeciwko Rzeszowowi 8 pkt w 5. Dziś przesunięty pod (11) powinien tą dychę według mnie zdobyć.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#5
Tarnów - Toruń (-4) ⛔
2,00 @ Betsson
Toruń na lidera!
Edit
Haha kompromitacja krzyżoków. Tarnów ich zasypał tym betonem
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#6
Grudziądz - Zielona Góra ✅
1,90 @ Sportingbet
Wróbelki mówią, że w Grudziądzu będzie się bardziej kurzyło niż we Wrocławiu a mimo to Zielonka popłynie ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#8
Best Russian Rider?
Andrei Kudriashov @ 15 ⛔
Sportingbet
0,5j
Jeszcze taki bet. Na pozór szalony ale ja tutaj widzę parę argumentów. Łaguta 3 zawody w 3 dni, a poza tym już nie raz pokazywał jak traktuje tego typu imprezy. Jak dla mnie kurs 1,08 śmieszny. Dla Kudriaszowa jedyna szansa pokazania się na &quot;dużej scenie&quot;. W tym roku już raz jeździł w Gnieźnie i to całkiem nieźle. Pozostali zawodnicy jak Gafurow czy Borodoulin znacznie słabsi, więc widzę tutaj lekkie value.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#10
Tai Woffinden powyżej 12 punktów ✅
2,00 @ Sportingbet
1j
#11
Najlepszy zawodnik zawodów: Woffinden ✅
4,50 @ Sportingbet
* policzone po kursie 1,50 bo po 13 pkt mieli Tai, Doyle i Harris.
Jak dla mnie bez dżokera się nie obędzie, a w takim wypadku o overek powinno być bardzo łatwo. Zresztą, nawet jakby nie był potrzebny to Tajski powinien wykręcić te 13 punktów. Zakładając, że obaj z Hancockiem pojadą po 6 razy i obaj są w formie to najlepszy zawodnik zawodów to jest typowe 50/50, więc kurs 4,50 biorę z pocałowaniem ręki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przed poprzednim półfinałem pisałem jakimi &quot;profesjonalistami&quot; są Łagutowie i dziś to dobitnie pokazali. Żałuje, że ich nie ma bo bety h2h przeciwko nim weszłyby jak w masełko. No nic, trzeba pograć coś innego:
#13
Najlepszy zawodnik Rosji: Kudriaszow ⛔ zabrakło 1 pkt w ostatnim biegu, a jechał drugi ;/
11 @ Spórtingbet
Jeszcze raz ten bet i to z większym przekonaniem. Poprzednio było 15, teraz jest 11 gdy nie ma Łaguty i Rosja jedzie tylko w trójkę? Nie widzę tutaj sensu. W Gnieźnie odpalił Biełousow ale dalej twierdzę że Kudriaszow nie jest słabszy od niego czy Gafurowa. Napewno nie aż tyle by dawać kurs 11 w h2h!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom