>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
Skoro ma wyłonic najlepszego to skoro bedzie najlepszy to mu nie zrobi roznicy, bo przeciez sie bedzie znac.
A przy systemie odejmujacym za bledny typ -10 ludzie beda sie zastanawiac czy lepiej nie zagrac, bo mozna ujemne pkt zdobyc i stracic punkty zacznie sie kalkukacja.
I właśnie oto nam chodzi, aby była ta kalkulacja i rozsądne granie ;)

Ostateczna decyzja kolejek będzie 11, a użytkownik musi typować przynajmniej w 9 aby być sklasyfikowanym w końcowej tabeli. Dwie kolejki można ewentualnie sobie odpuścić.

Temat konkursowy zostanie otworzony w momencie pojawienia się kursów na, którąś z typowanych lig.

Pierwsza kolejka typowania w najbliższy weekend.
 
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
W typach na najblizsza kolejke można podawać wydarzenia z dni 21-23 sierpnia.
Moje pytanie jest w związku z tym, czy nie ma możliwości, by typować również spotkania z dnia dzisiejszego, tj 19 sierpnia, jako że np wszystkie mecze trzeciej ligi ogręgu dolnośląsko - lubuskiego odbędą się właśnie dzis.
Jakby istniała możliwość dodania tego dnia do tej kolejki bylbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Wojtek
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Czy ExtraTyp-em może być spotkanie, które wybrałem także w &quot;piątce&quot; obowiązkowej ??
Np.
1.Zawisza Bydgoszcz- Tur Turek 1 1,65
Extra Typ
Zawisza Bydgoszcz- Tur 1
under
2:0
pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czy ExtraTyp-em może być spotkanie, które wybrałem także w &quot;piątce&quot; obowiązkowej ??
Np.
1.Zawisza Bydgoszcz- Tur Turek 1 1,65
Extra Typ
Zawisza Bydgoszcz- Tur 1
under
2:0
pozdrawiam
Może być.

----------

Niestety, ale dzisiejsze spotkania nie będą dodane do tej kolejki. Kolejka obejmuje dni 20-22 sierpnia.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
tak sobie patrzę w regulamin i czegoś strasznie mi brakuje - pierwszej ligi dźwięcznie nazwanej Unibet Pierwsza Liga - była by szansa by dodać ją od następnej kolejki?? Jakby nie było jej poziom za wysoki nie jest i do niższych lig moim zdaniem łapie się jak nic :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
tak sobie patrzę w regulamin i czegoś strasznie mi brakuje - pierwszej ligi dźwięcznie nazwanej Unibet Pierwsza Liga - była by szansa by dodać ją od następnej kolejki?? Jakby nie było jej poziom za wysoki nie jest i do niższych lig moim zdaniem łapie się jak nic :p
Tak patrzyłeś w regulamin, że przeoczyłeś iż typujemy kolejkę weekendową zresztą nazwa tematu też o tym mówi. W związku z tym pewnie załapiesz trochę ujemnych punktów już na starcie, bo widziałem, że typowałeś IV lige łódzką ;)

Nie pierwszej ligi nie dodajemy. Tobet specjalizuje się w niższych ligach jest jednym z nielicznych bukmacherów, który oferuje zakłady na III i IV ligę i na tym się skupiamy - tego dotyczy konkurs.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
muszę jeszcze jedną niejasność wyjaśnić, która Mnie dręczy więc pytam ????
w ExtraTyp-ie daję wynik np. 3:0, to czy liczba goli mogę dać na under ?? czy z racji dokładnego wyniku musi być over-ek ?? pozdrawiam i przepraszam za kłopot ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
muszę jeszcze jedną niejasność wyjaśnić, która Mnie dręczy więc pytam ????
w ExtraTyp-ie daję wynik np. 3:0, to czy liczba goli mogę dać na under ?? czy z racji dokładnego wyniku musi być over-ek ?? pozdrawiam i przepraszam za kłopot ????
Jak dajesz 3:0 to raczej logicznie aby było over 2,5. Aczkolwiek faktycznie nie zapisaliśmy, że będziemy karać za typowanie na przekór np typ 2 a wynik 1:0 i over 2,5...
 
julez 27

julez

Użytkownik
Proszę o połączenie posta [#122] i [#123] w jeden, jeżeli jest to możliwe. zapomniałem podać ekstra typu, za pierwszym razem.

flamaster// ok
 
B 0

bizi18

Użytkownik
Mam takie pytanie biore udzial w konkursie i mam stale IP z Telewizji Kablowej Vectra w mojej miejscowosci duzo osob ma internet wlasnie z tej Vectry i cała moja miejscowosc posiada takie same IP, czy beda z tym jakies problem bo moze sie okazac ze bedzie jeszcze ktos bral udzial w konkursie z mojego miasta i wlasnie posiadal Internet z Vectry i to samo IP i co wtedy moje konto zostanie zablokowane ??
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie będzie żadnych problemów ???? Ewentualnie będą mogli chcieć skan dowodu osobistego. A swoją drogą własne ip w vectrze to tylko 5 zł na miesiąc ????
 
Do góry Bottom