>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Anna Zaja - Katarzyna Piter 2 @ 2,1 forbet
Na dzisiejsze poludnie wybralem mecz tenisa naszej rodaczki Piter z niemka Zaja.
Buki wtym spotkaniu fawaryzuja niemka co dlamnie jest co nieco niezrozumiale.
Poniewaz dzisiejsza rywalka Piter jeszcze nierozpoczela tego roku zadnym spotkaniem , natomiast zeszly skonczyla niezbyt wdobrym stylu od porazek. Wsumie na ostanich 10 spotkan wygrala 4 a 6 odniosla porazek i ciezko powiedziec wjakiej jest obecnie formie.
Zas nasza rodaczka wystapila juz w dwuch turniejach itf wtym roku gdzie odpadla w pierwszej rundzie kwalfikacjii i drugim gdzie przegrala w cwiercfinale.
Polka na 10 spotkan ma bilan 6 wygranych 4 porazki.
Obie panie juz graly zesoba juz dosc dawno bo w 2012 roku gdzie Piter wygrala 2:1 po przegranym pierwszym secie dwa dosc latwo wygrala 5:7 6:1 6:0.
Dlamnie faworytka tego spotkania jest polka ktora rozpoczela juz sezon a nie co jej rywalka.
D?latego stawiam tu na Piter.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Katarzyna Piter - Cristiana Ferrando 1 @ 1,75 forBet

Na dzis znowu wybieram mecz naszej tenistki Piter z wloszka Ferrando.
Wedlug bukow sznse sa obu pan sa 50 na 50.
A wedlug mnie Kaska powinna sobie spokojnie tak jak wczoraj z niemka tak dzis z wloszka poradzic.
Piter ma poczatek sezonu nawet udany i jest formie co pokazuje w turniejach i co turniej powinna sie piac w rankingu coraz wyzej. Co do jej dzisiejszej rywalki to tez mozna powiedziec ze ten rok zaczela jak na nia to dobrze. Na ta chwile jest wyzej od Kaski w rankingu ale to niepowinno miec znaczenia bo polka jest wedlug mnie bardziej doswiadczona i lepsza co udowodni to dzisiaj. Piter juz w rankingu WTA byla na 95 miejscu i mysle ze gdzies kolo setki to jest jej miejsce.
 
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dzisiaj finał Errani vs Bondarenko w Indian Wells. Czy ktoś ma jakiś typ na czyjąś wygraną ? Bondarenko jest wyższą zawodniczką, ale czy to przy takim poziomie ma jakiś związek. Jakie są wasze typy ?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ITF 3 Austarlia
Romios Matthew Christopher 1392ATP, 19lat vs Puttergill Calum 1023ATP, 25lat start 1.00
6-4 6-2 ✅✅
1.53 bet365
Lubie takie mecze. Postaw sie w miejscu buka i wystaw tu kurs??? Putergill juz chyba traktuje ten sport jak pasje. 25lat i najwyzej byl 989 w rankingu. Zagral na clayu 4 spotkania od 2016roku, woli raczej hard. Dodatkowo Romios od 2017 przegral tylko raz nie bedac faworyzowanym przez buki, a i wygrywal pare razy przy kursie ponad 2...
Probujemy.... ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF kobiety: Kofu (Japonia), twarda
Godzina: 03:00
Spotkanie: Luksika Kumkhum - Lin Zhu
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję takiej niespodzianki w kobiecym ITF-ie. Spotkanie półfinałowe. Po drodze do tego etapu rozgrywek rozstawiona z nr 1 Tajka Kumkhum wygrała najpierw z Brytyjką Dart 2-0 (6-4 , 6-1), następnie z Japonką Akita 2-0 (6-3 , 6-1) i w ćwierćfinale z Kanadyjką Marino 2-1 (7-5 , 2-6 , 7-5). Rozstawiona z nr 3 Chinka Lin Zhu z kolei ograła w 1 rundzie Japonkę Yoshitomi 2-0 (6-1, 6-3), później Japonkę Okamura 2-1 (3-6 , 6-4 , 6-4) i w ćwierćfinale Chinkę Fangzhou Liu 2-0 (6-4 , 6-3). Faworytką w tym spotkaniu jest Luksika ale dla mnie kursy są przesadzone i wolę tutaj pograć na niespodziankę. Lin Zhu nie jest bez szans ona tutaj lubi grać o czym świadczy fakt, że zwyciężyła cały ten turniej w 2016 roku. Do tego obie się znają doskonale bo grały ze sobą już 6 spotkań i bilans jest remisowy 3 do 3.

Dodatkowo lepiej wypoczęta i zregenerowana na to spotkanie powinna być Chinka, bo ona skupia się tylko na singlu a tymczasem Kumkhum oprócz singla gra tutaj również w deblu w parze z Chinką Xinyu Gao i awansowała z nią do samego finału a więc rozegrała tutaj już o wiele więcej spotkań i o wiele więcej czasu spędziła na korcie. Może mieć to duże znaczenie w tym spotkaniu. Tajce może zabraknąć sił, nie musi ale myślę, że w 100% wypoczęta nie będzie i to jest duża szansa dla Lin Zhu. Próbuję tutaj niespodzianki.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF Indian Harbour Beach - Kobiety, ziemna
Godz: 16:00
Spotkanie: Misaki Doi - Francesca Di Lorenzo
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju rangi ITF. Faworytką jest tutaj Doi ale ja spóbuję pograć w stronę zawodniczki gospodarzy Di Lorenzo. Amerykanka dobrze czuje się na tych kortach ceglanych we własnej ojczyźnie. Ostatnio na turnieju dużo większej rangi w Charleston przebrnęła przez kwalifikacje wygrywając w nich z Kanadyjką Abandą i Rosjanką Kudryavstevą ale odpadła w 1 rundzie z Węgierką Stollar. W Indian Wells też próbowała dostać się do głównego turnieju ale przegrała w 2 rundzie kwalifikacyjnej z rodaczką Duval. Wcześniej wygrała turniej ITF w Wesley Chapel (USA) też rozgrywany na cegle. Doi z kolei za wiele na cegle nie gra i raczej preferuje korty twarde. W Charleston też przedzierała się do turnieju głównego ale odpadła w 2 rundzie kwalifikacji z Amerykanką Dolehide. Japonka bez rewelacji w tym roku, wprawdzie startuje w turniejach wyższej rangi ale odpada praktycznei zawsze w kwalifikacjach. W turniejach z ITF w tym roku, w których startowała też bez większej rewelacji. Myślę, że jest duża szansa na zwycięstwo Francesci ale uważajcie, bo ten miesiąc idzie mi cieniutko z typowaniem ;) Jednak nie poddaję się i próbuję tutaj na Amerykankę ????
⛔ 2-0 (6-1 , 6-3)
Edit:
Jedno wielkie lanie
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Duque Marino M. - Świątek I.
Typ: 1 Kurs: 1.81⛔
1xbet
Próbuje poraz kolejny.Ok Iga radzi sobie coraz lepiej te gry w USA jak najbardziej jej pasują ale wydaje mi się,że Kolumbijka to jeszcze nie jest jej poziom.Przed tygodniem poległa jej dosyć łatwo choć w 1 secie starała się walczyć(2 razy odłamała rywalke) ale jeszcze nie teraz.Na minus dla rywalki to napewno ilość spotkań rozegranych w ostatnim czasie.2 tygodnie temu przegrany finał.W zeszłym tygodniu wygrany cały turniej tak więc troche tych gier ma na swoim koncie ale i Iga tez gra sporo w końcu musi przebijać się przez kwale.Na mączce Kolumbijka jak dla mnie zdecydowana faworytka.
Wynik: 0:2
e: ale psikusa zrobila Iga
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Świątek I. - Falconi I.
Typ: 2 Kurs: 3.40 ⛔
1.22 na Igę?! No czy ja wiem...rozumie,że gra całkiem fajnie osiąga świetne wyniki jak na swój wiek ale chyba to jednak przesada stawiać młodą Polkę aż tak daleko z przodu od rywalki.
Trzeba poprostu pograć to kursiwo.
Wygra Iga będzie ok wygra rywalka będzie świetnie ale bet koniecznie do zagrania.
Jak dla mnie kursy powinny być bardziej wyrównane
Wynik: 2:0
e: szalona Iga
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Itf Trnava
A.k Shmiedlova win @1.38 STS ⛔
J.Larsson win @1.45 STS ✅

Shmiedlova wg mnie pewniak. Dobra na mące, gra u siebie co prawda tez ze Słowaczką, ale Sramkova jest mniej doswiadczona i raczej umrze w 2.
Zdziwiła mnie nieco obecność Larsson, bo jest to mimo wszystko zawodniczka bardziej ograna w cyklu WTA, zwłaszcza na mące ma tam zawsze coś do powiedzenia, ale jak już przyjechała to mam nadzieje, żeby grać a nie handlować. Dostała jakąś niszowa chinke i również powinna ograć ja w 2.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ITF Trnava 12:30 :
Abanda vs Blinkowa - 1 @2.4 fortuna
Abanda +1.5 seta @1.6
Krecz.

Kanadyjka w pierwszej rundzie Słowackiego turnieju poradziła sobie bez większych problemów z Yaniną Wickmayer w 2 setach 6-2 6-4 i kurs oscylujący w okolicach 2.5 zachęca do zagrania przeciw Rosjance Blinkowej, która wczoraj w meczu z Potapową urządziła sobie totalna clownfieste. Potapowa prowadziła w pierwszym secie 5-1 (!) i miała serwis, a padła ostatecznie w tie breaku. W drugiej partii mnóstwo wzajemnego lamania się, wiec nie ufam serwisowi Blinkowej.
Dla mniej odważnych set Abandy.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Itf Obidos
Kawa@2,1 sts✅
W tym turnieju Kawa idzie jak burza, nie straciła seta w polfinale pokonała Szwajcarkę Albon, ktora wygrała z Ula Radwanska dla mnie dziś to bierze.Wiadomo walczy o jak najwiecej pkt w przypadku wygrania 51 pkt przegrania juz ma 31. Przeciwniczka Serbka Radanovic tez bez straty seta wygrała tutaj turniejowa 4 .Jednak Kawa złapała tkz gaz i dzis finał jest jej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Korzystając, że w Ilkey nie grają, podaję typ na Aleksandrową @1,57 Fortuna, Rosjanka to wręcz zawodniczka stworzona na szybkie nawierzchnie, swietnie serwuje i gra bardzo ofensywnie, wersja ofensywniejsza od Sharapovej w moim odczuciu, trawa to dla niej handicap. Sanchez w ubieglym tygodniu ograła co prawda Smitkovą, lecz nie miała nic do powiedzenia w meczu z Golubić. Amerykanka to trochę niespełniony talent, Rosjanka na fali wznoszącej
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chwalińska - Galfi
ITF na kortach ziemnych w Budapeszcie, dzisiaj pierwsza rundę przeszła Iga Świątek a teraz czekamy na występ drugiej polki - Mai Chwalińskiej.
Maja po wakacjach przeszła tutaj kwalifikacje pokonując po drodze trzy rywalki oddając jednego seta, ale nie były to dość wymagające przeciwniczki.
W pierwszej rundzie czeka na nią zawodniczka gospodarzy dwudziestoletnia Dalma Galfi.
Bukmacherzy mocno faworyzują tutaj nasza rodaczkę natomiast ja jestem innego zdania.
Zwyciężczyni juniorskiego US Open z 2015 r na pewno będzie groźna, szczególnie przed własną publicznością gdzie ogrywała już takiego rywalki jak m.in Doque Marino, na pewno węgierka silniejsza jest na twardej nawierzchni gdzie wygrała 7 turniejów rangi ITF oraz wspomniany wyżej wielkoszlemowy US Open.
Maja jeszcze takimi osiągnięciami pochwalić się nie może, aczkolwiek jest wicemistrzynią juniorek, to większe sukcesy do tej pory odnosiła w grze deblowej.
Reasumując uważam, że bukmacherzy troszkę się zapędzili faworyzując Maję, kursy 2,75 w Bet 365 czy 2,52 w fortunie uważam za mocno przesadzone i idę dzisiaj w kierunku gospodyni z większym doświadczeniem i ograniem.
Pozdrawiam.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Galfi 7:5 4:6 2:6 ⛔????
Jestem pod ogromnym wrażeniem czego dokonała gospodyni Galfi, przegrała wygrany mecz mając 7:5 4:1 z podwójnym przełamaniem...
 
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Chepelev vs Bondarevskiy 1 @1,28 &lt;6:00&gt; ✅
Turniejowa &quot;3&quot; idzie pewnie po kolejny bardzo dobry wynik w tym miesiącu w Kazachstanie i po swoje 60! zwycięstwo w tym sezonie na mączce. Po pewnym zwycięstwie 6-4, 6-0 z Fominem nie powinien mieć problemów z 18-latkiem, który 9 dni temu z Fominem przegrał 2-6, 1-6!
2) Bolsova Zadoinov vs Guerrero Alvarez 1 @1,4 &lt;11:00&gt; ✅
Dwie zdolne młode Hiszpanki, ale faworytka jest jedna. Bolsova dużo więcej gra z lepszymi zawodniczkami, w lipcu wygrała 2 turnieje (Darmstadt i Getxo) i dotarła do półfinału w Denain. Niecałe 2 tygodnie temu pokonały bardzo solidną Von Deichmann i stoczyła wyrównany bój z kolejną solidną zawodniczką - Kalininą. Guerrero Alvarez także zaliczyła finał w lipcu, ale był on przegrany i był na hardzie.
AKO: 1,79 Bukmacher: TOTALbet ✅✅
--
Edit: U Chepeleva to jakieś cuda się działy i ingerowanie w ten mecz osób trzecich nie byłoby żadnym zaskoczeniem. Bolsova za to bardzo pewnie 6-0, 6-2 zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Zlochova vs Ramialison 1 @2,02 &lt;3:00&gt; ✅
Ćwierćfinał w Darwin. Typ bardzo na poczucie, bo obie w bardzo dobrej formie, ranking podobny, ale to Słowaczka zagrała już w 2 półfinałach ostatnio i jako, że kurs wynosi ponad 2 to można myśle próbować. Przy 1,8 na jedną i na drugą pewnie nie wybrałbym tego spotkania. Od czerwca liczba ćwierćfinałów w których brały udział to 5-1 dla Słowaczki. To i prawie pełne skupienie w ostatnich miesiącach na grze na hardzie myślę zaowocuje dzisiejszej nocy :yes:
2) Cemre Anil vs Selin Ovunc 1 @1,4 &lt;9:00&gt; ⛔ Szkoda, bo Cemre miała w 3 secie 5-4 i swój serwis
Jako, że nie gram tego kuponu za jakąś nie wiadomo jaką stawkę to dodaje do Zlochovej mecz ćwierćfinału z Antalyi. Cemre dużo bardziej doświadczona. W tym sezonie zagrała więcej spotkań niż Selin przez całą &quot;karierę&quot;. Moja faworytka w 2 rundzie niespodziewanie pokonała Melis Sezer, która już miała styczność z &quot;jako takimi&quot; zawodniczkami, także myślę, że da radę i dziś.
AKO: 2,83 Bukmacher: TOTALbet ⛔
----------------------------

1) Detiuc vs Berberović 1 @1,67 &lt;10:00&gt; ⛔ Detiuc dobra agentka. W 1 secie odrobiła z 1-4 na 4-4 żeby przegrać 4-6, a w 2 secie odrobiła z 1-5 na 5-5 żeby przegrać 5-7 :facepalm:
2) Esteve Lobato vs Lopez San Martin 1 @1,47 &lt;12:30&gt; KRECZ

Tutaj bez rozpisywania się, bo niestety już późno, ale upatruję w tym dużej szansy. Ilość przełamań w obydwu meczach będzie pewnie kosmiczna, bo Panowie z Hiszpanii bardzo słabo trzymają serwis dlatego nie ląduje Esteve na głównym kuponie - szkoda nerwów jakby 3 set miał się pojawić ;)
AKO: 2,45 Bukmacher: TOTALbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
1) Zlochova vs Ramialison 1 @2,02 &lt;3:00&gt; ✅
Ćwierćfinał w Darwin. Typ bardzo na poczucie, bo obie w bardzo dobrej formie, ranking podobny, ale to Słowaczka zagrała już w 2 półfinałach ostatnio i jako, że kurs wynosi ponad 2 to można myśle próbować. Przy 1,8 na jedną i na drugą pewnie nie wybrałbym tego spotkania. Od czerwca liczba ćwierćfinałów w których brały udział to 5-1 dla Słowaczki. To i prawie pełne skupienie w ostatnich miesiącach na grze na hardzie myślę zaowocuje dzisiejszej nocy :yes:
2) Cemre Anil vs Selin Ovunc 1 @1,4 &lt;9:00&gt; ⛔ Szkoda, bo Cemre miała w 3 secie 5-4 i swój serwis
Jako, że nie gram tego kuponu za jakąś nie wiadomo jaką stawkę to dodaje do Zlochovej mecz ćwierćfinału z Antalyi. Cemre dużo bardziej doświadczona. W tym sezonie zagrała więcej spotkań niż Selin przez całą &quot;karierę&quot;. Moja faworytka w 2 rundzie niespodziewanie pokonała Melis Sezer, która już miała styczność z &quot;jako takimi&quot; zawodniczkami, także myślę, że da radę i dziś.
AKO: 2,83 Bukmacher: TOTALbet ⛔
----------------------------

1) Detiuc vs Berberović 1 @1,67 &lt;10:00&gt; ⛔ Detiuc dobra agentka. W 1 secie odrobiła z 1-4 na 4-4 żeby przegrać 4-6, a w 2 secie odrobiła z 1-5 na 5-5 żeby przegrać 5-7 :facepalm:
2) Esteve Lobato vs Lopez San Martin 1 @1,47 &lt;12:30&gt; KRECZ

Tutaj bez rozpisywania się, bo niestety już późno, ale upatruję w tym dużej szansy. Ilość przełamań w obydwu meczach
będzie pewnie kosmiczna, bo Panowie z Hiszpanii bardzo słabo trzymają serwis
dlatego nie ląduje Esteve na głównym kuponie - szkoda nerwów jakby 3 set miał się pojawić ;)
AKO: 2,45 Bukmacher: TOTALbet ⛔
Talaba - Hallbauer 1.7 ✅
Nie widze w tym turnieju innego wyniku jak 2-0 dla Talaby. Ellie sie przeslizguje z meczu na mecz ze slabszymi zawodniczkami. Obydwie obserwuje od jakichs 3 rund. Pierwszy set na Talabe wyglada pieknie ja zagram jednak czysty win \qrczak
Probowalem napisac osobnego posta w temacie itf kobiet ale nie przeszlo mecz za 4 minuty wiecej sie nie rozdrabniam
Nie stockon tylko charleston co nie zmienia fsktu ze Talaba ja dzisiaj ugryzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1

japierdooo

Użytkownik
o 1 w nocy finał itf w Australii gra O. Rogowska, kurs 1.55 , uważam że doświadczeniem i ograniem pyknie swoją przeciwniczkę, ja osobiście będe obserwować mecz na żywo, podejrzewam że może być jakieś przełamanie i wtedy kurs będzie o wiele ciekawszy. wiadomo mecz kobitek to zawsze popierzony scenariusz może być ale w tym przypadku jestem spokojny o swoje przemyślenia. to żem sie pomylił, rzygać sie chce ⛔
 
Do góry Bottom