>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - kobiety (Ankara 4-9 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Serio myślicie, że Ruskim robi różnicę z kim zagrają w półfinale?
Mi się wydaje, że Belgijki po cięzkich meczach z Polską i wczoraj z Włochami, dziś będą miały kryzys i polegną łatwo.
Oczywiście jakby Ruskie wyszły bez Obmochaevej i Koshelevej, to dam Belgijki, ale granie ich pre jest raczej wyrzucaniem kasy w błoto.
 
uzytkownik-24118 2,1K
jeżeli Rosjanki mają odpuścić to raczej dopiero po tie breaku, to nie lepiej zagrać dokładny wynik 3:2 dla Belgijek niż ich po prostu ich wygraną?
 
M 418

maat

Użytkownik
Kilka słów na szybko bo mecz już za niecałą godzinę. Jestem zdania, że Rosjanki nie będą tutaj kalkulować i zagrają tak by ten mecz wygrać. Obmochaeva do spółki z Koshelevą robią swoje w ataku, gorzej natomiast wygląda to z Shcherban, która w meczu z Włoszkami skończyła 2 na 17 ataków.

Belgijkom we wczorajszym meczu z Włoszkami zabrakło trochę szczęścia, bo spotkanie mogło zakończyć się zarówno zwycięstwem 3:1 jak i 3:2 po pogoni ze stanu 10:13 w TB. Wciąż przed nimi realna szansa awansu z grupy do dalszej fazy więc mają o co walczyć. Tworzą fajny, zgrany zespół i w kolektywie upatruję szansy na walkę z Rosjankami.

Typowanie Rosji po kursie około 1.32 - 1.34 mija się z celem. Fajną opcją po całkiem dobrym kursie jest tutaj over 3.5 seta. Obu ekipom przytrafiają się serie punktowe, przestoje w grze i to wpływa na korzyść typu. Liczę na ciekawe, dobre spotkanie.

over 3.5 seta @1,60 Pinnacle ⛔
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Jednak wygląda na to, że Ruskie jeńców nie biorą.
Ciekawe, czy wyjdą pełnym na 3 seta.
Może Putin dzwonił, że mają nic nie kombinować, trafić na Turczyki i je w meczu z podtekstami ponizyć? ;)
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Jednak wygląda na to, że Ruskie jeńców nie biorą.
Ciekawe, czy wyjdą pełnym na 3 seta.
Może Putin dzwonił, że mają nic nie kombinować, trafić na Turczyki i je w meczu z podtekstami ponizyć? ;)
Zapewne tak. Putin codziennie śledzi wyniki sportowe i jak w jakiejś dyscyplinie jest okazja ograć Turczynki to dzwoni do &quot;swoich&quot; zawodników, aby to robili ???? Podobno w Rosji ma powstać osobne ministerstwo do spraw wygrywania z Turcja meczów sportowych ????
Co do dzisiejszych spotkań - Polki są raczej bez większych szans. Włoszki może i w odmłodzonym składzie, ale to jednak zespół o klasę lepszy od Polek i to one najprawdopodobniej awansują do 1/2.
Włochy -9,5 1.83 b365
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zapewne tak. Putin codziennie śledzi wyniki sportowe i jak w jakiejś dyscyplinie jest okazja ograć Turczynki to dzwoni do &quot;swoich&quot; zawodników, aby to robili ???? Podobno w Rosji ma powstać osobne ministerstwo do spraw wygrywania z Turcja meczów sportowych ????

Co do dzisiejszych spotkań - Polki są raczej bez większych szans. Włoszki może i w odmłodzonym składzie, ale to jednak zespół o klasę lepszy od Polek i to one najprawdopodobniej awansują do 1/2.

Włochy -9,5 1.83 b365
Mam nadzieję, że widziałeś przymrużenie oka na końcu mojej wypowiedzi?
Co do betu na Włoszki, to dla mnie są one przeciętne i nie będą miały wcale łatwo z naszymi.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Włochy - Polska 2 4.15 2/10 marathonbet ⛔
3-2

Last roll of the dice dla Nawrockiego i większości z naszej kadry.
Porównując występy w Ankarze, nie wyglądamy od Włoszek o tyle gorzej żeby nam dawać poniżej 25% szans.
Gdybanie w sporcie nie ma większego sensu, ale jednak to my mielismy z wielką Rosją 2-0 22-21, a nie Włoszki. Z Belgią trochę na własne życzenie 1-2 i ostatecznie 1-3 zamiast 2-1 i walki o mecz. Tam decydowały niuanse i pojedyncze piłki.
Włoszki strasznie falują w przyjęciu. Może nawet bardziej niż nasze. Tylko cud je uratował z Belgijkami, choć były po 1.20.
Pełna mobilizacja po obu stronach i szanse wyceniam na max 65-35. Spore value.

2/10 warto dać.

Powodzenia
HH

P.S. Jakby ktoś znalazł 1set/mecz po około 6.00 to nawet lepsze. W moich bukach niestety na to max @5 dostępne, a to przy meczu po @4 bez sensu. Pierwszy set będzie moim zdaniem kluczowy. Wiadome, że jak nasze jego nie wygrają, to 3-1 wyciągnąc będzie strasznie ciężko, a tylko to daje awans. I tu może zabraknąc wiary.
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Holandia - Włochy
08-01-16 15:30
Holandia 1.40 Unibet ✅

Holenderki - finalistki mistrzostw europy, nie powinny zbłaźnić się z podopiecznymi Marco Bonitty. Zacznę od tego, ze Włoch dostał zgodę na budowanie kadry na następne lata (nie zważając na wyniki można powiedzieć) chociaż osiągając półfinał nikt mu nic nie zarzuci. Często rotuje zawodniczkami ale można dostrzec tam już pierwsza 6tke, która stanie jutro do boju w połfinale.
Za przyjecie odpowiada Antonella Del Core, doświadczona, znana już zawodnicza, która do pary z libero biorą ciężar przyjęcia na swoje barki - trafi jutro słabszy dzień i szybko nie będzie co zbierać z dziewczyn z półwyspu apenińskiego. Antonella ma już 35 lat na karku i będzie grała 4 mecz w przeciągu 4 dni pod rząd.. może się to okazać kluczowe, jeżeli taka będzie taktyka Holenderek, celując ją zagrywką i widząc że Sobie nie radzi w przyjeciu. W ataku robi co może, statystykami nie powala (dziś przeciwko Polkom 8/25), jednakże do spółki z Valentiną Diouf za którą osobiście nie przepadam i nie widzę w niej żadnego większego &#39;talentu&#39; poza warunkami fizycznymi.. zostaje jeszcze Paola Egonu - młoda (na fantazji czy na luzie, bez skrupułów?) 18 latka która swoimi dobrymi zmianami wprowadziła się do kadry i pokazuje ze np potrafi zaserwować mocno z wyskoku i zdobyć pkt jak również... kiwnąć w aut.. gdyż usposobiona jest swoimi warunkami fizycznymi na bardzo mocne ataki, które nie zawsze kończą się powodzeniem, dziś 18/42 co daje 43% w ataku. Dużo włoszki graja środkiem z większym powodzeniem tych akcji ale przy gorszym dograniu do siatki gubią się w swoich zamiarach. Na pewno nie zabraknie jutro walki, emocji, serii punktowych ale szans w starciu z Holenderkami dla nich większych nie widzę.
Giovanni Guidetti obejmując reprezentacje pomarańczowych, wiedział że drzemie w nich potencjał i da się osiągnąć więcej niż każdy myśli. Długo nie trzeba było czekać a Holenderki zameldowały się w finale ME 2015 ulegając Rosji, która grając na swoim poziomie jest nieosiągalna w europie.. ale o tym może później. Dobrze poukładał zespół, którego poczynaniami na boisku kieruje piękna Laura Dijkema. Większość piłek posyłana jest do atakującej tureckiego Vakifbanku, Lonneke Sloetjes ale wspomagają ją również znana z występów w Orlen Lidze Maret Balkestein-Grothues czy najlepsza przyjmująca ME 2015 czy też turnieju Volley Masters Montreux 2015 - Anne BUIJS, która również podpisała kontrakt z Tureckim gigantem od roku poprzedniego.. a wiec jej umiejętności zostały zauważone i docenione. Opierając się na samych statystykach PRZYJĘCIA w zespole, z dzisiejszych spotkań.. można powiedzieć ze Włoszki nie maja &#39;podjazdu&#39; do srebrnych medalistek europy. Holenderki są zespołem kompletnym, solidnym, grające ze Soba już nie pierwszy raz (patrząc na to jak w kadrze Włoch co chwile kto inny dostaje szanse na placu gry) i na obecna chwile lepszym. Zaliczyły falstart z Niemkami, które mimo wszystko zawsze są groźne i pokazały się z dobrej strony podczas tych kwalifikacji.
Jeżeli Holenderki nie zagrają poniżej swojego poziomu to jestem spokojny o wynik. Włoszki musiały by rozegrać kapitalne spotkanie na 200% swoich umiejętności + szczęścia itp itd w przypadku słabszej dyspozycji pomarańczowych, żeby tutaj coś się mogło wydarzyć.. ale.. to kobiety.. i nic nikogo nie powinno dziwić ;)

Rosja - Turcja
08-01-16 18:30
Rosja 1.34 Unibet ✅

Patrząc na mecze Turczynek można odnieść wrażenie, że z meczu na mecz, gdzie każdego dnia dostawały coraz trudniejsze przeciwniczki.. w końcu skompromitowały się z Holenderkami.. a wiec co je możne czekać jutro!? bo jeżeli maja zagrać na 27% w ataku jak to miało miejsce z w/w przeciwniczkami to szczerze mówiąc życzę powodzenia. Pomóc może na pewno własna hala i zgromadzona w niej publiczność.. ale czy zdoła nakręcić swoje dziewczyny? jeżeli dobrze wejdą w mecz myślę ze tak.. ale z drugiej strony musiał by pomóc duet &#39;OBMOCHAEVA &amp; KOSHELEVA&#39; który chyba każdy z selekcjonerów damskiej reprezentacji chciałby mieć w swojej kadrze do dyspozycji. Rosjanki na pewno maja przewagę na siatce, stawiając swój potrójny wysoki blok, który sieje postrach.. a także większa siłę rażenia w ataku. Patrząc na obecne dyspozycje obu ekip będę zdziwiony jeżeli Mistrzynie Europy polegną jutro w Ankarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Holandia + Rosja po 1,9 unibet 5/10

Holandie i Włochy wyczerpująco opisał kolega wyżej. Obejrzałem 3 mecze Włoszek i to jest dramat jak one grają, a że grają dalej to również zasługa nieudolności Polek a w szczególności Belgijek, które spokojnie je miały na widelcu. Przyjęcie mają dramat, fatalne rozegranie, w ataku też bardzo nierówno, w ogóle popełniają masę błędów własnych i potrafią seriami tracić punkty. Z tak dobrze poukładana i równą ekipą jak Ornajes dla mnie nie mają szans. Drugi mecz to taki kurs tylko dlatego, że mecz w Ankarze, ale moim zdaniem Rosjnkom to nic nie przeszkodzi, pewnie Turczynki się postawią, ale myślę, że więcej niż seta nie ugrają. Sborna w Europie jeśli gra swoja gre, nie ma rywala na kontynencie i myślę, że przyjechały tu po awans i zrobią go. Turcja solidna ekipa, ale nic więcej, atut parkietu ok, ale Rosjanki to moim zdaniem za mocna na nie ekipa, pokazały w Holandii jak wygrywa się z gospodarzem. Jak dla mnie oba te mecze mają dosyć wyraźnych faworytów, wiadomo, że to baby więc wszystko możliwe, ale tu idzie o IO i będą grać na maksa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Może ktoś napisać coś więcej o meczu Turcja-Holandia, który odbył się w zeszłą środę. Meczu nie oglądałem, a patrząc na wynik nasuwa się tylko jeden wniosek, że Turczynki się podłożyły. W dzisiejszej siatkówce rzadko się zdarza, że nawet rezerwowy skład przegrywa seta do 14 i 10 pkt.
Żeby nie było off topu;
myślę, że typ powyżej 180,5 pkt w obu meczach warty do gry ( 1,85 Betclic)
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Może ktoś napisać coś więcej o meczu Turcja-Holandia, który odbył się w zeszłą środę. Meczu nie oglądałem, a patrząc na wynik nasuwa się tylko jeden wniosek, że Turczynki się podłożyły. W dzisiejszej siatkówce rzadko się zdarza, że nawet rezerwowy skład przegrywa seta do 14 i 10 pkt.
Żeby nie było off topu;
myślę, że typ powyżej 180,5 pkt w obu meczach warty do gry ( 1,85 Betclic)
Tylko niby po co Turczynki miały się podłożyć? Żeby zając drugie miejsce i trafić w półfinale na Ruskie zamiast na któregoś z grupy &quot;mocarzy&quot; Polska, Belgia, Włochy? Totalny bezsens. To samo dotyczy turnieju facetów. Przeczytałem dzisiaj na forum, że Niemcy mają wystawić przeciwko Polsce rezerwy. Po co? Żeby trafić w półfinale na głównego faworyta turnieju czyli Francję??? To się ani kupy ani tyłka nie trzyma.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie będe podawał już typów, ale powiem tylko, że absolutnym obowiązkiem jest zagranie dzisiaj Holandii i Rosji i to z handi.
Włoszki są żałosne po prostu, nie kończą nic ze skrzydeł, mają marne przyjęcie. Nie rozumiem fenomenu Djouf i dlaczego ona gra w tej kadrze, bo jak na moje to jest żałosna i drewniana, ona nawet nie robi poprawnego najścia do ataku. Fajne warunki, ale coś jak z Możdżonkiem, brak umiejętności grania w siatkę ???? Holandia po pierwszym słabszym meczu coś zagrała w dwóch kolejnych i jakoś to u nich wygląda.
Co do Turcji to żałosnie grały z Holandią, a Rosja jest jednak poziom wyżej od każdej ekipy w europie co pokazały niedawne ME
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie widzę powodów dla których Holandia miałby dziś nie wygrać. Oglądałem wczoraj Włoszki na tle słabej Polski no i...widziałem słaby zespół, kontra przeciętny. Włoszki popełniały masakrycznie dużo błędów, z sytuacyjnych piłek mało co kończyły, najczęściej wyrzucając w aut. Tak jak wspomniał DawidBarca, Djouf poza warunkami, nie pokazuje tutaj nic, a nic. Holandia to zespół z dużym potencjałem i tak jak napisał kolega wyżej, Holenderki są zespołem kompletnym, solidnym, grające ze Soba już nie pierwszy raz (patrząc na to jak w kadrze Włoch co chwile kto inny dostaje szanse na placu gry) i na obecna chwile lepszym. Dlatego gram z całym przekonaniem w stronę ekipy pomarańczowych, stawiam 3:1. Więcej niż jeden set drużyna Bonitty nie powinna ugrać.

Holandia - Włochy 1 @ 1.35 [Sportingbełt] 3-0 ✅
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Rosja + Turcja 1, 63 unibet 5/10

Zgodnie z planem półfinały izi. Rosjanki mimo, że nawet jak na baby frajersko wtopiły 1 seta z 21-19 na 21-25 to i tak dosyć pewnie wygrały z Turcją. Jak trzeba było to pełna spina, stawiają blok i petardy w ataku. Szwankowały trochę w przyjęciu, Turczynki porobiły sporo punktów serwisem, ale trzeba przyznać, ze zagrały bdb mecz i Włoszki wciągną nosem. Finał Rosjanki zagrają z Holenderkami, które zagrały poprawnie i spuściły beznadziejne Włoszki jak kał w klozecie ale jednak nie są one w stanie zagrać na poziomie Rosji. Rosjanki jedynie same mogą sobie robić krzywdę, ale dziś pokazały, ze nawet oddając debilnie seta i maja straty punktowe w secie, sa w stanie momentalnie wrzucic piąty bieg i odjechać rywalkom. Holenderki grają solidnie ale to jednak nie ten level, Rosjanki jak chca, są w Europie po za zasięgiem. Grały zresztą niedawno w finale ME w Holandii i gospodynie nawet nie pierdnęły, szybkie 0-3 było.
Turczynki to formalność, jak zagrają tak jak dziś, to z makaronek znów nie będzie co zbierać. Momentami Turcja grała jak równy z równym, genialna końcówka 1 seta. W pozostałych też walczyły dzielnie. Włoszki to masakra, z Holandią ratował je mocny serwis Diouf i tej ciornej ale ogólnie słabiutkie są i nakręcone gospodynie powinny zrobić swoje a i pewnie sędziowie pomogą.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Holandia +1.5 seta @2.25 Unibet
Ja z kolei uważam, że to będzie bardzo zacięte i wyrównane spotkanie. Holenderki po pierwszym meczu z Niemkami, gdzie wyglądały bardzo przeciętnie, wygrały 9 setów z rzędu, po drodze masakrując Turczynki i łatwo ogrywając Włoszki. Sloetjes w ataku wygląda bardzo dobrze, wydaje się to być najpewniejszy punkt zespołu, rozegranie bardzo dobre, do tego Dijkema potrafi dołożyć trudną zagrywkę, środek też dobrze funkcjonuje. Ogólnie Guidetti ułożył genialnie ten zespół.
Rosjanki natomiast wyglądają nie tak pewnie jak podczas ME. W pierwszym meczu przeciętne Polki pokazały jak łatwo można je stłamsić i tylko kontuzji mózgu Polek zawdzięczają, że nie zakończyły tamtego meczu 0-3. Potem łatwe zwycięstwo z Włoszkami, choć seta też straciły, ostatni mecz z &quot;zajechaną&quot; Belgią już łatwo wygrane. Wczorajszy półfinał moim zdaniem też pokazał, że Rosjanki nie są w najwyższej formie. Pierwszy set przegrany ze stanu 16-10 chluby nie przynosi, potem dwa łatwo wygrane sety i znowu problemy w 4 secie, gdzie przegrywały 17-18 i nagle Turczynki zapomniały jak się przyjmuje.
Podsumowując, kursy na ten mecz prawie identyczne jak we wczorajszym spotkaniu Rosja - Turcja, tylko odpowiedzmy sobie na pytanie, czy Holenderki nie są zespołem lepszym od Turczynek? Jak ktoś ma wątpliwości to niech popatrzy na wynik meczu pomiędzy tymi zespołami sprzed 3 dni.
Moim zdaniem kursy na Holandię zdecydowanie zawyżone, dla przypomnienia w finale ME to Holenderki były faworytkami, a tutaj praktycznie taka sama sytuacja a kursy kompletnie zaniżone na Rosjanki. Wydaje mi się, że Oranje nie spalą się drugi raz z rzędu w meczu z Rosjankami i będzie top zacięty mecz i być może nawet okażę się on zwycięski dla Holenderek, ale ja wolę zagrać bezpieczniej, czyli na ugranie 2 setów przez Holenderki.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Kwalifikacje Olimpijskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosja - Holandia⛔3-1
Typ: Holandia
Kurs: 3.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj wielki finał boju o Rio spotykają się zdecydowanie dwie najlepsze drużyny chociaż obie zanotowały falstart w pierwszych meczach szczególnie Holandia porażka z Niemkami. Rosjanki natomiast męczarnie z Polską od 0-2 do 3-2. Później wszystko wróciło do normy i pewne zwycięstwa obu drużyn. Spotykają się aktualne mistrzyni (Rosja) i wicemistrzynie (Holandia) Europy. Rosjanki wiadomo olbrzymi potencjał takie zawodniczki jak: Koszeliewa, Obmaczajewa same potrafią wygrać mecz wystarczy dobrze dogrywać. Są jeszcze Szczerban, Zariażko jednak mecz z Polską pokazał , że przyjęcie u Rosjanek to zawsze pięta achillesowa. Wiadomo blok wielki atut oraz atak z wysokiej piłki. Holandia to wiadomo świetny trener - taktyk Guidetti i nowe świetne pokolenie Holenderek. Nie ma w kadrze Flier jednak jest bardzo dobrze zgrana drużyna na liderkę wyrasta Sloetjes. Moim zdaniem jeżeli Holenderki będą dobrze zagrywać u Rosjanek pojawi się duży problem. Trzeba pamiętać , że Holenderki na bloku potrafią grać i przy wysokiej piłce wcale nie tak łatwo będzie Koszeliewej oraz Obmoczajewej. Mimo wszystko niepokoi mnie mniejsza siła ognia pomarańczowych jednak dziś liczę zwycięstwo taktyki nad siłą dziś . Uważam że szanse dla holenderek wcale nie małe chociaż bukmacherzy wierzą w Rosjanki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom