>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - kobiety (Ankara 4-9 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Polska Rosja live
Rosja -1.5 seta
2.62
To w jaki sposób Polska wygrała pierwszego seta to coś dziwnego,żeby tak roznieść Rosjanki? Nasze zawodniczki? Obmoczajewa lada moment powinna się obudzić i kolejne trzy sety padną łupem Rosjanek bo nie wydaje mi się żeby Sborna grała aż tak słabo całe spotkanie a wygrana za trzy punkty jest na wagę złota w tym turnieju,tymbardziej że Holenderki przegrały po pięciu setach
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Polska Rosja live
Rosja -1.5 seta
2.62
To w jaki sposób Polska wygrała pierwszego seta to coś dziwnego,żeby tak roznieść Rosjanki? Nasze zawodniczki? Obmoczajewa lada moment powinna się obudzić i kolejne trzy sety padną łupem Rosjanek bo nie wydaje mi się żeby Sborna grała aż tak słabo całe spotkanie a wygrana za trzy punkty jest na wagę złota w tym turnieju,tymbardziej że Holenderki przegrały po pięciu setach

Holenderki i Niemki są w innej grupie
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Ale cisza w temacie. Moje typy:
Belgia -Polska
Belgia +1.5 1,65 ✅
Belgia 2,35 ✅ betclic

Krótko;
Myślę, że warto spróbować za drobne. Sam wystawiłbym kursy odwrotnie, to Belgijki są dla mnie faworytkami tego meczu. Dirickx, Leys, Rousseaux, Van Hecke to nie byle jakie zawodniczki i z pewnością mogą postawić się naszym

Polki jadą do domu :razz:
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Włochy - Rosja
05-01-2016 13:00
Rosja 1.53 bet365
Nie chce mi się rozpisywać nad tym meczem bo to kobiety i tutaj wszystko może się zdarzyć.. ALE jeżeli chodzi o sile ataku, gdzie głównie upatruje przewagę w w/w zespołach to Ruskie wypadają o niebo lepiej, gdyż Obmochaeva i Kosheleva (mvp mistrzostw europy 2015) nie patyczkują się tak jak np atakująca Włoch - Diouf. Jeżeli piłka będzie dogrywana do siatki to jestem spokojny o wynik tego meczu. Wczoraj nasze wschodnie sąsiadki zostały sprowadzone na ziemie.. ale kiedy trzeba było.. otrząsnęły się i zaczęły grac swoje. Dziś już maja pierwszy mecz kwalifikacji za Soba a z tymi często bywa najgorzej.. zęby wejść dobrze w turniej. Włoszki natomiast będą grały swój 1 mecz od ostatniego spotkania ćwierćfinałowego w Mistrzostwach Europy 2015 z... własnie Rosjankami, który po zaciętym boju zakończył się wynikiem 3:1 dla Rosjanek. Składów obu ekip nie zamierzam wypisywać bo kto chce to rzuci okiem na stronie cev.lu a niektórym natomiast (tym mniej interesującym się siatkówką) nic one nie powiedza.. tak czy siak zadecyduje forma dnia, ktora w ekipie Rosji powinna być zdecydowanie lepsza niz we wczorajszym spotkaniu przeciwko naszym Polkom, które zagrały fantastyczne pierwsze dwa sety ;) Włoszki mogą długo wchodzić dziś na właściwe tory czy obroty jak np wczoraj podopieczne Maricheva, jednakże te na pewno to wykorzystają.
Rosja 3:1 Wlochy ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Dla Belgijek jest to pierwsze spotkanie. Polki wczoraj rozegrały naprawdę dobre spotkanie z Rosjankami i ciężko powiedzieć dlaczego ta gra trochę jednak się załamała po dwóch wygranych partiach.
Trochę nie rozumiem kursów. Polkom zawsze bardzo ciężko gra się z zespołami, które są bardzo dobrze poukładane i konsekwentne w swojej grze. A Belgia na pewno jest taką drużyną.
Belgijki chyba w najsilniejszym możliwym składzie. Przede wszystkim jest Dirickx na rozegraniu. W sezonie reprezentacyjnym z tego co kojarzę jej nie było (albo przez jakiś czas jej nie było) i ten cały system funkcjonował jednak trochę gorzej. Jest w końcu Helene Rousseaux, która jest ciekawą opcją na przyjęciu, ofensywna zawodniczka w przeciwieństwie do Leys czy Vandesteene. Bardzo groźny środek siatki z Heyrman (zrobiła naprawdę spory postęp) i Aelbrecht.
Polki wczoraj sporo szkód rywalkom wyrządziły zagrywką, ale Belgijki akurat przyjmują lepiej od Rosjanek. Widać też wczoraj było, że z biegiem czasu strasznie spadła skuteczność podopiecznym trenera Nawrockiego. Jagieło i Werblińska przyjęcie utrzymają, ale w ataku tak dobrze to nie wygląda i momentami bardzo brakuje wsparcia dla Skowrońskiej, a środkowe Pycia i Polańska w ataku też nie błyszczą.
Kursy dla mnie na pewno zaskakujące. Belgia to naprawdę niewygodny rywal, który bazuje na kolektywie. Od kilku dobrych lat personalnie nie wiele tam się zmieniło i to jest akurat ich duży atut.
Będzie sporo walki i warto na pewno spróbować po takich kursach.
Typy:
Belgia @ 2.55 MarathonBet ✅
Belgia +1.5 seta @ 1.72 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik

Dla Belgijek jest to pierwsze spotkanie. Polki wczoraj rozegrały naprawdę dobre spotkanie z Rosjankami i ciężko powiedzieć dlaczego ta gra trochę jednak się załamała po dwóch wygranych partiach.
Trochę nie rozumiem kursów. Polkom zawsze bardzo ciężko gra się z zespołami, które są bardzo dobrze poukładane i konsekwentne w swojej grze. A Belgia na pewno jest taką drużyną.
Belgijki chyba w najsilniejszym możliwym składzie. Przede wszystkim jest Dirickx na rozegraniu. W sezonie reprezentacyjnym z tego co kojarzę jej nie było (albo przez jakiś czas jej nie było) i ten cały system funkcjonował jednak trochę gorzej. Jest w końcu Helene Rousseaux, która jest ciekawą opcją na przyjęciu, ofensywna zawodniczka w przeciwieństwie do Leys czy Vandesteene. Bardzo groźny środek siatki z Heyrman (zrobiła naprawdę spory postęp) i Aelbrecht.
Polki wczoraj sporo szkód rywalkom wyrządziły zagrywką, ale Belgijki akurat przyjmują lepiej od Rosjanek. Widać też wczoraj było, że z biegiem czasu strasznie spadła skuteczność podopiecznym trenera Nawrockiego. Jagieło i Werblińska przyjęcie utrzymają, ale w ataku tak dobrze to nie wygląda i momentami bardzo brakuje wsparcia dla Skowrońskiej, a środkowe Pycia i Polańska w ataku też nie błyszczą.
Kursy dla mnie na pewno zaskakujące. Belgia to naprawdę niewygodny rywal, który bazuje na kolektywie. Od kilku dobrych lat personalnie nie wiele tam się zmieniło i to jest akurat ich duży atut.
Będzie sporo walki i warto na pewno spróbować po takich kursach.
Typy:
Belgia @ 2.55 MarathonBet
Belgia +1.5 seta @ 1.72 Betsafe
Redwitz nie zgadzam się z Tobą co do oceny spotkania. Jak dla mnie oczywiście może i Belgijki przyjmują lepiej niż Rosjanki ale ich siła w ataku jest nieporównywalnie mniejsza... Zresztą wystarczy przypomnieć sobie ostatni turniej gdzie co chwila była czapa, aut, aut, czapa - tak to wyglądało. Dziś bardziej się obawiam procentu naszego przyjęcia, bo jeżeli utrzymalibyśmy podobny progres to jestem spokojny i pewny naszego zwycięstwa. Mamy sporo do udowodnienia Belgijkom, gdyż w ostanim czasie nas lały.
Osobiście bardzo konkretnie uderzam w naszą stronę. Dobre spotkanie z Rosjankami, dobre wyniki sparingów. Bardzo dobre przyjęcie(jak pisałem, wyzej jeżeli utrzymają będzie lajcik), dziś na pewno dojdzie większa skuteczność w bloku.
Kurs 1,65 na Polki pobieram z uśmiechem, chociaż przyznam szczerze, że liczyłem na jakieś 1,8 przynajmniej.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Polki miały ten mecz w zasięgu, gdyby w trzecim secie trochę nie pokomplikowały sobie piłek.. ja tam mimo wszystko cieszę się z wyniku spotkania ???? ale też widać było, że w 4 już nawet im się walczyć nie chce...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Wstrzymywałem się z opiniami na temat Polek do dzisiejszego meczu z Belgią chociaż podobnie jak Redwitz stawiałem na Belgijki bo to jest drużyna w przeciwieństwie do naszej drużyny. Pomijam to, że trener Nawrocki pokazywał już swój kunszt trenerski w Skrze gdzie z kompletną drużyną bez słabych punktów nie potrafił wygrać przez kilka lat Ligi Mistrzów. Jednak problemem nie jest trener lecz nasze zawodniczki, które od kilku lat najlepsze są w konfliktach zamiast skupić się na grze. Wczoraj mecz z Rosją to była wyjątek potwierdzający regułę. Spójrzmy na kadrę Skowrońska wczoraj przyzwoicie dziś żal było patrzeć wiadomo wielka gwiazda kadry jednak czas jej minął. Na przyjęciu Werblińska , która zawsze lubiła konflikty z trenerami oraz koleżankami natomiast przyjecie zagrywki beznadziejne brak postępu od kilku lat w tym elemencie w ataku też bywało dużo lepiej. Bardzo cenię spryt i umiejętności Oli Jagieło niestety jest w stanie pograć na wysokim poziomie maksymalnie dwa sety a zmienniczki w kadrze nie ma. Środek bardzo przeciętny raczej nic nie wnosi może bardziej Pycia bo Polańska na boisku chyba raczej straszy wzrostem. Dużo słabiej według mnie gra ostatnio libero Paulina Maj. Nasza pierwsza szósta jest dość przeciętna ,ale nawet te dziewczyny nie mają równorzędnych zmienniczek. Według mnie najlepiej prezentujemy się na rozegraniu Wołosz, Bełcik, Skorupa to przytomne zawodniczki tylko komu rozgrywać. Moim zdaniem w najbliższym czasie nie widać szans na sukcesy. Popatrzmy na rozgrywki ligowe kilka lat temu był dużo wyższy poziom teraz tylko tworzy się drużyny złożone z zagranicznych gwiazd Chemik , Impel. Czas najwyższy odmłodzić zespół i zacząć myśleć o następnych Igrzyskach. Oczywiście dać wolne panu Nawrockimu. Jeśli się nie mylę konkurentem do objęcia posady trenera był Barbolini. Wyboru Nawrockiego zamiast Włocha chyba mógł dokonać kompletny laik. Na dzisiaj to wszystko przykro to pisać bo zawsze kibicuję Polskim drużynom nawet jak rozum mówi , że szanse są zerowe, ale w żeńskiej siatkówce nie widać światełka w tunelu.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Kolejny dzień i widząc kursy, mamy miłe zaskoczenie;
Belgia-Włochy
Belgia K. +1.5 2,35 ✅
Powyżej 179,5 pkt 1,85 ✅ betclic

Po takich kursach myślę, że warto spróbować postawić coś w stronę Belgii. Mamy dzisiaj spotkanie, które zadecyduje o tym kto zajmie 2 miejsce w grupie i kto dalej będzie walczyć o awans na igrzyska. Moim zdaniem będą to Belgijki. Tak jak pisałem wczoraj Belgijki to nie byle jakie zawodniczki i z pewnością mogą powalczyć.
Czekam na zacięty mecz i myślę, że spotkanie nie skończy się w trzech setach.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Turcja (1.72) b365
nie wiem skąd ten kurs na Turczynki. Holandia w pierwszym meczu żałośnie grała po prostu, nie ma tam żadnej siatkarki kończącej piłki ze skrzydeł. Fajnie pograły pomarańczowe na ME, ale to była zasługa ich własnego terenu a nie umiejętności moim zdaniem, tak samo teraz Turcja wykorzysta własne parkiety i pogra na odrobine lepszym poziomie. Po pierwszych meczach faworyt jest tylko jeden
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Tylko jest taki myk, że Turczynkom wystarczają dwa sety czy nawet set aby zająć pierwsze miejsce i nie ma pewności, patrząc na wiele poprzednich meczy siatkarskich, czy drużyna Turcji po ugraniu swego nie odpuści albo wejdą rezerwowe. Pamiętajmy to jest długi i ciężki turniej, codziennie mecze. Z kolei pomarańczowe grają tu o życie i będą walczyły o każdą piłkę, więc warto pograć Holandie po 2,2 w bet365. Ja zagram też CS Holandii 3-1 i 3-2.

Pozdrawiam
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Belgia - Rosja 1 po 4,95 betsson 3/10

Sprawa jest dosyć prosta. Rosjanki przegrywając ten mecz unikają w 1/2 Turczynek a zagrają sobie z Holandią, która jest wygodniejsza od gospodyń. Po drugie eliminują z gry Włoszki, co jest chyba mimo wszystko lepiej wpuścić do półfinału Belgijki, w razie co z nimi pewnie zagrają o 3 miejsce i szanse na baraż o Rio spore, gdyby im się noga podwinęła w 1/2. No i to jest ciężki turniej, mecze dzień w dzień, dziś pewne awansu Turczynki odpuściły, jutro bardzo możliwe, że to samo zrobią Ruskie. Na ostatnich mistrzostwach Rosjanki tez miały pewny awans po 2 meczach wygranych i puściły mecz Chorwatkom bez problemów . Kursy już lecą mocno, ja złapałem po 7 gdzie indziej ale teraz już do 4 lecą , do jutra myśle, że nawet do 3 dojdzie więc polecam grać szyb pewny albo poczekać jakim składem wyjdzie Sborna i wtedy szybko live atakować ale wiadomo, wtedy kursy polecą...
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Tylko sprawa wygląda tak, że Rosjanki nie mają pewnego awansu jeszcze, muszą ugrać dwa sety aby być pewnym. A jak ugrają dwa sety to zajmą pierwsze miejsce więc ich to nie ratuje w ogóle więc PROSZĘ nie wprowadzać ludzi w błąd ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Tylko sprawa wygląda tak, że Rosjanki nie mają pewnego awansu jeszcze, muszą ugrać dwa sety aby być pewnym. A jak ugrają dwa sety to zajmą pierwsze miejsce więc ich to nie ratuje w ogóle więc PROSZĘ nie wprowadzać ludzi w błąd ????
Jeśli będzie 2-3 to obie ekipy po 6 pkt, po 8-6 w setach ale bezpośrednio to Belgia lepsza ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zdecydują małe pkty przy 2-3, póki co Ruskie +23, Belgijki +6, więc Belgia musiałaby zrobić +9 przy 2-3 żeby wyprzedzić Rosjanki, więc konju niekoniecznie masz rację...
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów. 5. bezpośredni pojedynek
Odwrotnie :!:
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jeśli będzie 2-3 to obie ekipy po 6 pkt, po 8-6 w setach ale bezpośrednio to Belgia lepsza ????
Mecze bezpośrednie raczej nie mają wpływu na klasyfikację końcową, według zasad decydują:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów. 5. bezpośredni pojedynek

Póki co Rosja stosunek małych punktów +23 - ratio 1,13, a Belgia +6 - ratio 1,03
Więc Rosjanki musiałyby przegrać 2-3, a do tego postarać się o wysoką przegraną w 3 setach i jak najmniejszą wygraną w 2 setach, co oczywiście jest do zrobienia, najlepiej myślę, że będzie obstawianie live i sprawdzenie jakim składem zagrają.
Po tym jak Turcja zagrała z Holandią (przegrane sety do 14,10,21), wszystko jest możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom