>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Finałowy: 23 Sierpnia 2006

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może nie znam się za bardzo na siatkówce, ale często oglądam i mniej więcej się orientuje.

Moim zdaniem:

Brazylia - Bułgaria 1
Bułgaria awansowała tylko, dlatego, że miała słabą grupę. Teraz trawili na Brazylię, która jeszcze nie przegrała w LŚ meczu. Moim zdaniem tutaj jest pewna 1. Brazylia to renomowana &quot;firma&quot; i gładko, 3-0 wygra pojedynek.


Francja - Włochy 1

Drużyny te spotkały się już czterokrotnie w grupie C. Bilans spotkań 3-1 dla Francuzów. Włosi nie powinni grać w turnieju głównym, ale dostali dziką kartę. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, które moim zdaniem wygrają drużyna Francji 3-2. Włosi u siebie, ani razu nie pokonali gości.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Brazylia - Bułgaria typ: 1 ⛔ ????

Zgadzam sie co do tego typu z Marcinem :) Brazylijczycy to świetny zespoł i głowny kandydat do wygrania Tegorocznej Ligi Światowej! Nie przegrali żadnego spotkania, natomiast Bułgarzy wymeczyli wyjscie z grupy wygrywajac z Kubą róznica bodajze 2 setów... Bułgarzy maja stary sklad ,za stary.... Chociaz graja tym skladem od wielu lat,jednak to juz nie ta energia nie ta moc by pokonywac najlepszych :] Bułgarzy moga urwac seta no góra może 2 ale wtedy Brazylia musiała by grac fatalnie.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Rosja - Serbia i Czarnogóra typ:1 ✅

Mysle ze w tym meczu Rosjanei pokaża róznice klas i to wygraja,graja u siebie maja doping publicznosci :) Ivan Milijković sam meczu nie wygra... W sumie to na nim bedzie sie opierała cała siła ataku ...Rosjanie sa bardzo odbrym zespołem i jeszcze Poltawski wraca do gry wiec jest dobrze , dwie przegrane Rosjan z Włochami w Ostatniej kolejce Ligi Światowej to pewnie wynik tego ze Rosjanie wiedzieli ze awansuja dalej wiec &quot;olewka&quot; Rosja jutro łoji Serbów :]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
i znowu &quot;faworyt&quot;... nie no to ja musze miec pecha... postawilem na Brazylie z Bułgarami :cry: :x 1. set 17-25 a w drugim jest 12-16... zajebiscie :cry:
 
K 0

korab86

Użytkownik
Francja - Włochy3:2 25;18 23,25 23;25 25;20 15;11


Może byś coś napsiał wiecej ? wypowiedział sie? a nie podajesz tylko wynik :?:
To nie jest czat :]
Popraw sie i poczytaj regulamin :)
daimler
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hahahahah tak jak przeczuwałem :

Spotkanie: Francja - Włochy
Typ: wynik spotkania 3-2
Kurs:5,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Francja to bardzo dobry zespoł po latach przestojów nareszczcie coś zaskoczyło w ich grze i graja naprawde dobrze zasluzyli sobei na Finał. Włosi nic nei pokazali dostali dzika karte ktora była juz z góry ustalona według Przeciekow z FIVB. Mysle ze Granvorka poprowadzi swoj zespol do zwyciestwa.Bedzie to wyrównany mecz lecz na korzysc francuzów Wink

Nom ładnie tez weszlo :p I love Volleyball :oops:

No ładnei Francuzi wymeczyli ale wygrali 8)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dla mnie wielkim zaskoczeniem była przegrana Brazyli 0:3 ???? taki dobry zespoł w fazie grupowej nie przegrał a tu prosze.... Czyli Bułgarzy mogą być Czarnym Koniem tegorocznej Ligi Światowej? Mi sie wydaje że jednak Rosjanie... :] Rosjanie dziś ładnie pokonali Serbów 3:0 i pokazali róznice klas :wink: Zobaczymy co jutro pokaża :)

pozdro :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom