>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Finałowy: 23 Sierpnia 2006

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może nie znam się za bardzo na siatkówce, ale często oglądam i mniej więcej się orientuje.

Moim zdaniem:

Brazylia - Bułgaria 1
Bułgaria awansowała tylko, dlatego, że miała słabą grupę. Teraz trawili na Brazylię, która jeszcze nie przegrała w LŚ meczu. Moim zdaniem tutaj jest pewna 1. Brazylia to renomowana &quot;firma&quot; i gładko, 3-0 wygra pojedynek.


Francja - Włochy 1

Drużyny te spotkały się już czterokrotnie w grupie C. Bilans spotkań 3-1 dla Francuzów. Włosi nie powinni grać w turnieju głównym, ale dostali dziką kartę. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, które moim zdaniem wygrają drużyna Francji 3-2. Włosi u siebie, ani razu nie pokonali gości.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Brazylia - Bułgaria typ: 1 ⛔ ????

Zgadzam sie co do tego typu z Marcinem :) Brazylijczycy to świetny zespoł i głowny kandydat do wygrania Tegorocznej Ligi Światowej! Nie przegrali żadnego spotkania, natomiast Bułgarzy wymeczyli wyjscie z grupy wygrywajac z Kubą róznica bodajze 2 setów... Bułgarzy maja stary sklad ,za stary.... Chociaz graja tym skladem od wielu lat,jednak to juz nie ta energia nie ta moc by pokonywac najlepszych :] Bułgarzy moga urwac seta no góra może 2 ale wtedy Brazylia musiała by grac fatalnie.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Rosja - Serbia i Czarnogóra typ:1 ✅

Mysle ze w tym meczu Rosjanei pokaża róznice klas i to wygraja,graja u siebie maja doping publicznosci :) Ivan Milijković sam meczu nie wygra... W sumie to na nim bedzie sie opierała cała siła ataku ...Rosjanie sa bardzo odbrym zespołem i jeszcze Poltawski wraca do gry wiec jest dobrze , dwie przegrane Rosjan z Włochami w Ostatniej kolejce Ligi Światowej to pewnie wynik tego ze Rosjanie wiedzieli ze awansuja dalej wiec &quot;olewka&quot; Rosja jutro łoji Serbów :]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
i znowu &quot;faworyt&quot;... nie no to ja musze miec pecha... postawilem na Brazylie z Bułgarami :cry: :x 1. set 17-25 a w drugim jest 12-16... zajebiscie :cry:
 
K 0

korab86

Użytkownik
Francja - Włochy3:2 25;18 23,25 23;25 25;20 15;11


Może byś coś napsiał wiecej ? wypowiedział sie? a nie podajesz tylko wynik :?:
To nie jest czat :]
Popraw sie i poczytaj regulamin :)
daimler
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Hahahahah tak jak przeczuwałem :

Spotkanie: Francja - Włochy
Typ: wynik spotkania 3-2
Kurs:5,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Francja to bardzo dobry zespoł po latach przestojów nareszczcie coś zaskoczyło w ich grze i graja naprawde dobrze zasluzyli sobei na Finał. Włosi nic nei pokazali dostali dzika karte ktora była juz z góry ustalona według Przeciekow z FIVB. Mysle ze Granvorka poprowadzi swoj zespol do zwyciestwa.Bedzie to wyrównany mecz lecz na korzysc francuzów Wink

Nom ładnie tez weszlo :p I love Volleyball :oops:

No ładnei Francuzi wymeczyli ale wygrali 8)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dla mnie wielkim zaskoczeniem była przegrana Brazyli 0:3 ???? taki dobry zespoł w fazie grupowej nie przegrał a tu prosze.... Czyli Bułgarzy mogą być Czarnym Koniem tegorocznej Ligi Światowej? Mi sie wydaje że jednak Rosjanie... :] Rosjanie dziś ładnie pokonali Serbów 3:0 i pokazali róznice klas :wink: Zobaczymy co jutro pokaża :)

pozdro :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom