>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trustly

A 861

amigo007

Użytkownik
Dzisiaj zostałem niemile zaskoczony przez trustly. Grałem w 2 kasynach wczoraj w dzień i w nocy. Teraz po 15-tej zostałem niemile zaskoczony. Moje depozyty wróciły. Wygrane zleciłem także niestety poprzez trustly, i nad ranem zostały wszystkie zaakceptowane. Udało mi się trochę wygrać. Oczywiście wygrane nie wpłynęły, tylko zwroty depozytów z adnotacją &quot;rachunek zlikwidowany zwrot przelewu&quot;. Nosz kur** to zleconych wygranych nie otrzymam? Mam je w bukach/kasynach jako zrealizowane i zatwierdzone.. Z kim się kontaktować jak nie dostanę tych wypłat?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No może zaczęli coś blokować. U mnie z kolei w 2 innych bukach/kasynach wpłaciłem depozyty normalnie, pieniądze były u bukmacherów. Ugrałem trochę. Zleciłem wypłaty, buki je zatwierdziły ze swojej strony. A wczoraj wpłynęły nie zlecone wypłaty, ale zwroty depozytów które wpłaciłem! Z adnotacją &quot;rachunek zlikwidowany zwrot przelewu&quot;. I co teraz? Nie po to ryzykuje i wpłacam, żeby otrzymać zwroty depozytów zamiast wygranej. Z ciekawości wpłaciłem 4zł do lottoland, i depozyt dotarł. Co zrobić w takiej sytuacji? Mam szansę dostać te wypłaty?
Edit. o super użytkownik &quot;urząd celny&quot; polubił ten post, może on pomoże. On na pewno pomoże.. Swoją drogą specyficzny nick kolegi, czego się nie robi żeby zaistnieć na forum. Ktoś wie coś więcej, co z tym trustly?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dam znać. Czekam na odpowiedzi z 2 różnych bukmacherów/kasyn. Bardzo dziwna sytuacja. Wpłacałem po 2 depozyty do jednego i drugiego buka w zbliżonym czasie. Wszystko jak zawsze zatwierdzone, następnie udało się coś wygrać. Wypłaty już zatwierdzone. A w piątek wróciły wszystkie 4 depozyty od trustly. Najgorsze że tym samym kanałem wypłacałem, i obawiam się że wypłat nie będzie. Normalnie wypłaty powinny być już w piątek, a były tylko zwroty depozytów.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Dam znać. Czekam na odpowiedzi z 2 różnych bukmacherów/kasyn. Bardzo dziwna sytuacja. Wpłacałem po 2 depozyty do jednego i drugiego buka w zbliżonym czasie. Wszystko jak zawsze zatwierdzone, następnie udało się coś wygrać. Wypłaty już zatwierdzone. A w piątek wróciły wszystkie 4 depozyty od trustly. Najgorsze że tym samym kanałem wypłacałem, i obawiam się że wypłat nie będzie. Normalnie wypłaty powinny być już w piątek, a były tylko zwroty depozytów.
Ciekawe jakbyś przegrał czy też byłby zwrot^^
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Czyli co? Czyli juz trustly padło?
Dla Polaków z tego co widać tak.
Pozostaje wpłata inna metodą i wypłata także inna metodą. Ja spróbuje w Betsafe wypłacić Ecopay&#39;em. Czekam najpierw na weryfikacje konta Ecopaya i lece z tematem, dam znac jakie efekty
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dostałem odpowiedzi z supportów, że moje wypłaty dojdą w przeciągu 1-2 dni roboczych. Wątpię, bo korzystam długo z trustly. Zresztą te zwroty depozytów mnie niepokoją. No nic muszę jeszcze czekać. Dodatkowo formułka &quot;kopiuj wklej&quot;:
W tym momencie niestety doświadczamy pewnych problemów technicznych zwiazanych z wypłatami na polskie konta bankowe za pomocą Trustly. Odpowiedzialny dział pracuje z najwyzszym priorytetem nad rozwiazaniem tego problemu i postaramy sie naprawic ta usterke najszybciej jak to mozliwe. Przepraszamy za spowodowane niedogodnosci. Prosimy przyjac nasze szczerze przeprosiny.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
Ja tak miałem na weekend a dzisiaj rano już normalnie poszło w Betsafe.
A co wypłacić nie idzie przez trustly? To trzeba się ewakuować chyba
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
U mnie wypłata zlecona w weekend przez trustly w unibet również dzis nie dotarła co nigdy wczesniej nie miało miejsca.
Na czacie pracownik mi napisał żeby czekać do 3 dni i wtedy zgłaszać.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
Tak.tam jest jakiś limit.Na początku jak wpłacałem miałem pieniądze u buka od razu po jakimś czasie pieniądze są ksiegowane na drugi dzień.Chyba że wpłata jest rano to po 15tej już u buka.
konto w bgz paribas
 
V 0

volleytennis

Użytkownik
Tak.tam jest jakiś limit.Na początku jak wpłacałem miałem pieniądze u buka od razu po jakimś czasie pieniądze są ksiegowane na drugi dzień.Chyba że wpłata jest rano to po 15tej już u buka.
konto w bgz paribas
Bgz i Ing ksieguja natychmiast,nie wiem jak z reszta
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie także właśnie dotarł ostatni z 4 przelewów. Zatwierdzony w piątek koło 6 rano. 3 inne doszły wczoraj z innego rachunku. Długo się teraz czeka. Także sumując otrzymałem w piątek zwroty depozytów i wszystkie wypłaty. Tak to można grać :) A poważnie to teraz czekam kiedy ktoś się zgłosi po te depozyty.. Uprzedzając pytania to &quot;myk&quot; już nie działa, to jednorazowy błąd.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacać można, przed chwilą wpłaciłem. I polskie banki widzę wróciły do wypłat trustly. Więc wygląda to raczej &quot;tylko&quot; na awarię.
 
Do góry Bottom