>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trust me, I'm an engineer

slavqo 0

slavqo

Użytkownik
Cześć 👊,

Wraz ze startem nowego sezonu piłkarskich rozgrywek wróciłem po latach do typowania.
Będę obstawiać dla zabawy i dla podkręcenia emocji podczas oglądania sportu, pieniądze przeznaczone na typowanie z góry zakładam na straty tzn. przeznaczam taką ich ilość, żeby ich strata nie spowodowała u mnie załamania, skrajnie negatywnych emocji, problemów finansowych czy też nieodpartej chęci "odegrania się" - polecam wszystkim robić to samo, grajmy z głową i bawmy się!

Będę prowadził statystykę i starał się umieszczać typy regularnie oraz z krótkim komentarzem. W przypadku korzystania z bonusów będzie to wyraźnie zaznaczone wraz z opisem jak taki bonus został uzyskany, pomijam jedynie wszelkie bonusy, z których korzystałem na start, w moim przypadku: zakład bez ryzyka + 50% do drugiego depozytu + 10zł bonusu + 20zł bonusu za potwierdzenie tożsamości, w zakładach Fortuna. Zaczynamy od równej kwoty, życzę wam i sobie powodzenia! :cool: 1 jednostka = 1 PLN

Stan konta: 500j
 
Ostatnia edycja:
slavqo 0

slavqo

Użytkownik
Poniedziałek, 22.08.2022
[Przegrany] Kupon#001 (AKO):
ZdarzenieTypKursKomentarz
Manchester United - Liverpool, Liczba goliPowyżej 2.51.53Nie podejmuje się stawiania na Liverpool, zamiast tego stawiam na rozpaczliwą potrzebę zwycięstwa z obu stron po słabym starcie sezonu i w konsekwencji przynajmniej kilka bramek.
Sampdoria - Juventus21.62Gra "Juve" wygląda bardzo dobrze, stawiam na skromną wygraną 0:1, 0:2.
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 10j
Całkowity kurs: 2.48
EWK: 21.82j

Komentarz:
Uważam, że typy były ok, nie spodziewałem się gradu bramek w meczu Juve i tak też było, zabrakło trochę szczęścia i dokładności - nawet wpadła bramka dla przyjezdnych, ale niestety ze spalonego i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Brawo dla tych, którzy stawiali na "Czerwone diabły", piękny był to kurs, pokazali, że jednak nie można ich już całkowicie skreślać na starcie sezonu. Trochę postrzelali, ale siadło na styk (2:1), myślałem, że wpadnie jeszcze z 1 lub 2 bramki.

[Przegrany] Kupon#002 (SOLO):
ZdarzenieTypKursKomentarz
Girona - Getafe, Dokładny wynik1:15.30Jak dla mnie będzie to bardzo wyrównany mecz i wpadnie skromna ilość goli, strzelam w remis.
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 2j
Całkowity kurs: 5.30
EWK: 9.33j

Komentarz:
Girona zrobiła na mnie wrażenie już w poprzednim swoim meczu, ale myślałem, że mieli zwyczajnie lepszy dzień i że tym razem tak dobrze im nie pójdzie. Pokonali rywali 3:1, warto się im przyglądać przy kolejnym typowaniu bo mogą trochę namieszać w tabeli. Stawka malutka, kupon był raczej typowo dla zabawy.

Stan konta: 488j (-12j)
 
Ostatnia edycja:
slavqo 0

slavqo

Użytkownik
Wtorek, 23.08.2022
[Przegrany] Kupon#003 (AKO):
ZdarzenieTypKursKomentarz
SL Benfica - Dynamo Kijów, Obie drużyny strzeląTak2.03Stawiam na 1:1, ale z uwagi na kupon AKO nie wybieram dokładnego wyniku
CZ Belgrad -- Mac. Haifa, Obie drużyny strzeląTak1.64Obie drużyny strzelają sporo, ale wybrałem wg. mnie nieco bezpieczniejszy wariant, niż powyżej 2,5 gola.
Pilzno - FK Karabach, Obie drużyny strzeląNie1.91Stawiam na 1:0 dla gospodarzy, tak jak przy pierwszym zdarzeniu, nie wybieram dokładnego wyniku z uwagi na kupon AKO
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 8j
Całkowity kurs: 7.25
BONUS: 6.27j [+14% (Happy Hours) - min. 3 zdarzenia po kursie 1.30; stawka min. 2 PLN; kupon zawarty w godzinach 16-18 tego dnia]
EWK: 51.04j

Komentarz:
Dużych pokładów nadziei w Dynamo Kijów nie ulokowałem więc nie dziwi mnie wcale "wtopa". Mylnie zakładałem też, że Karabach nic nie trafi. Narazie kupony są dla zabicia czasu w oczekiwaniu na MŚ w siatkówkę i na kolejną kolejkę w LaLidze, Bundeslidze i Seri A.

Stan konta: 480j (-20j)
 
Ostatnia edycja:
slavqo 0

slavqo

Użytkownik
Środa, 24.08.2022
[Przegrany] Kupon#004 (AKO):
ZdarzenieTypKursKomentarz
PSV Eindhoven - Glasgow Rangers , Liczba goliPowyżej 3.52.42-
Trabzonspor - FC Kopenhaga, 1połowa/2połowa0/28.10-
Dinamo Zagrzeb - B. Glimt, 1połowa/2połowa1/14.90-
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 18.5j
Całkowity kurs: 96.05
EWK: 1563.69j
Komentarz:
Chciałem zaryzykować dla zabawy, ale przy okazji wyłapałem swój błąd bo chciałem obstawić 1połowa/koniec meczu, a zamiast tego wybrałem 1połowa/2połowa i miałem "lekkie zdziwko" jak Dinamo weszło na czerwono. :D FC Kopenhaga było blisko, za to PSV zupełnie nie trafione, tylko jedna bramka.

[Przegrany] Kupon#005 (AKO):

ZdarzenieTypKursKomentarz
Pittsburgh - Atlanta21.41-
Seattle - Washington11.33-
Tampa Bay - L.A.Angels11.36-
Chicago Cubs - St.Louis21.44-
L.A.Dodgers - Milwaukee11.4-
Houston - Minnesota11.44-
Detroit - San Francisco, Liczba punktów9.5-1.43-
Baltimore - Chicago W.S., Liczba punktów10.5-1.41-
Boston - Toronto21.57-
Colorado - Texas12.13-
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 2j
Całkowity kurs: 64.90
EWK: 114.22j
Komentarz:
Kopia ze strefy typera na fortunie, czysto dla zabawy. :)

[Przegrany] Kupon#006 (SOLO):

ZdarzenieTypKursKomentarz
FC Barcelona - Manchester City22.47Stawiam, że dziurawa obrona Barcy będzie funkcjonowała na korzyść City, pewnie ofensywę będą oszczędzać na mecze ligowe więc też wydaje się, że nie będzie zbyt dużo okazji do bramki dla dumy Katalonii. Myślę, że będzie 1:2 lub 1:3.
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 20j
Całkowity kurs: 2.47
EWK: 43.47j
Komentarz:
Jednak trochę postrzelali, dobrze, niech strzelają tak w lidze i ogarną obronę to może w LM będą dawać radę.


Stan konta: 439.5j (-60.5j)
 
Ostatnia edycja:
slavqo 0

slavqo

Użytkownik
Czwartek, 25.08.2022
Kupon#007 (AKO):
ZdarzenieTypKursKomentarz
Hajduk Split - Villarreal, Liczba goliPowyżej 2.51.73-
F91 Dundelange - Lech Poznań101,98-
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 10j
Całkowity kurs: 3.43
EWK: 30.18j

Stan konta: 429.5j (-70.5j)
 
Do góry Bottom