>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
E 4

etiene8912

Użytkownik
nie ma polskich stron opisujących to zagadnienie w tak dokładnie jak tam jest sporadycznie pojawiają się gdzieś i to w dwóch trzech zdaniach, pracuje nad tłumaczeniem tego tekstu jaki tam jest jak zrobię to je tu wrzucę
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ja moge w skrocie wytlumaczyc jesli chodzi o trading na pilke nozna.
Z tekstu wynika, ze szukasz druzyny ktora jest dosc zdecydowanym faworytem meczu i przed meczem puszczasz laya na remis (czyli, ze zdarzenie nie bedzie mialo miejsca). Gdy mecz sie zacznie czekasz az ktos strzeli gola (wtedy kursy ulegaja zmianie) i za taka sama stawke na live obstawiasz remis (masz wtedy pokryte wszystkie mozliwe rezultaty) a potem juz tylko odpowiednio korygujesz zaklad (dostawiajac na lay) zeby zysk na kazdym wyniku byl zblizony.
 
A 52

androlo

Użytkownik
nie ma polskich stron opisujących to zagadnienie w tak dokładnie jak tam jest sporadycznie pojawiają się gdzieś i to w dwóch trzech zdaniach, pracuje nad tłumaczeniem tego tekstu jaki tam jest jak zrobię to je tu wrzucę


czekamy na twoje tlumaczenie

sposob dosc ciekawy
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
mam za dużó zajęc dopiero połowę przetłumaczyłem. czy jest na forum ktos co gra tak od dawna ?????????? ja sie dopiero tym zainteresowałem niedawno
 
A 52

androlo

Użytkownik
mam za dużó zajęc dopiero połowę przetłumaczyłem. czy jest na forum ktos co gra tak od dawna ?????????? ja sie dopiero tym zainteresowałem niedawno

ja tez jestem tym zainteresowany
ale czy cos juz mozesz wywnioskowac z tego co juz masz


czekamy na kogos kto gra tym sposobem ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Betfair
Back - wygra
Jedną z podstawowych form zakładów jest obstawianie zwycięstwa danej drużyny, w Betfair jest on dostępny w Betfair jako wygra.
Lay - nie wygra
Opcja &#39;&#39; nie wygra &#39;&#39; jest tym ciekawsza, im więcej zdarzeń do obstawiania. Dzięki temu można obstawić przeciwko określonemu wynikiowi końcowemu ( np. zwycięstwo Arsenalu 2 - 0 ). W tym wygrywasz przy każdym innym wyniku niż 2 - 0 dla Arsenalu. Według tej zasady można grać np. na wyścigach koni obstawiając, że dany koń nie wygra.
Trading
Zakłady na żywo wyróżnia pasjonujący przebieg, w trakcie zdarzenia kursy cały czas skacząw górę i w dół dopasowywując się do przebiegu gry. Tradign jest wyrażeniem giełdowym oznaczającym obrót środkami czyli kupno i sprzedarż. Wystawiamy kurs, czekam aż on się zmieni i następnie sprzedajemy aby mieć równomiernie rozłożony zysk niezależnie od rezultatu.
Na początek należy w opcjach &#39;&#39;odśwież&#39;&#39; zaznaczyć &#39;&#39; &#39;&#39;wykaz zysków i strat &#39;&#39;
Przykład
Przebieg meczu:
9&#39; gol dla Ac Milan kurs na Liverpool - 9
39&#39; gol dla Ac Milan kurs na Liverpool - 51
44&#39; gol dla Ac Milan kurs na Liverpool - 300
Przerwa meczu: kurs na Liveprool - 350
54&#39; gol dla Liverpool kurs na Liverpool - 200
56&#39; gol dla Liverpool kurs na Liverpool - 140
60&#39; gol dla Liverpool kurs na Liverpool - 11
Kurs spadł po wyrównującym golu na 3:3 ponownie do 4.00, Ci którzy postawili na Liverpool jedynie 15 Euro po kursie 350 w przerwie meczu mogli zabezpieczyć bez ryzyka swoją wygraną poprzez obstawienie zakładu &#39;&#39;nie wygra&#39;&#39; na kwotę 1200 Euro przeciwko Liverpool.
Wygrana gracza przy zwycięstwie Liverpool
wygrana z zakładu &#39;&#39;wygra&#39;&#39; 5235 Euro
- zakład &#39;&#39; nie wygra &#39;&#39; 3600 Euro
= wygrana gracza 1635 Euro
Wygrana gracza przy remisie bądź zwycięstwie AC Milan

wygrana z zakładu &#39;&#39; wygra &#39;&#39; 1200 Euro
- zakład &#39;&#39; nie wygra &#39;&#39; 15 Euro
= wygrana gracza 1185 Euro
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
NIE JEST TO MOJEGO AUTORSTWA
SYSTEMY GRANIE LIVE ZNALEZIONE NA FORUM
zastanawiam sie nad graniem tego na BETFAIR
System ten polega na graniu na live w baw Over i Under 2.5 gola
Przykałdowo
Mecz Milan - Juventus przed meczem kurs na Under jest zazwycaj 1.75 a na Over 1.85 stawiamy Under np za 100zł do wygrania 175 mecz jest na live na betandwin po 10 min gdy jest 0-0 kurs na over zwrasta srednio do 2.20 wtedy gdy postawimy za 80 zł jestesmy 4 zł na minus poczekamy jeszcze 5 - 10 min kurs wtedy wynosi 2.60 stawiamy za 70 zł i jestesmy juz na plus obojetnie czy bedzie Over czy tez Under jest to swietny sysem gdy stawiamy za troszke wiekszom kaske jezli takiej nie mamy to wtedy musimy poczekac az kurs jeszcze troche wzrosnie ja tak kiedys grałem i wyslem na tym całkiem niezle polecam dla poczatkujacych
Systemik nr 2
wiem ze nie ma zadnego skutecznego 100% systemu ale mysle sobie zeby zaczac grac w taki sposob, wybieram mecz na pilke nozna ktorego live bedzie pokazywany i gram na over2.5 gola po kursie okolo 1.85, jesli caly czas wynik sie utrzymuje 0-0 no to przegrywam oczywiscie ale ja chce czekac na to az ktoras z druzyn strzeli pierwsza bramke, przed chwila w jakims meczu padla bramka w pierwszej polowie i kurs na under jest juz ponad 2, no nic czekam jeszcze troche jest 55 minuta i pada ddrugi gol, teraz od razu gram na under po kursie 4, stawiajac 100j na kurs 1.85 mam do wygrania 185j. gram na live 47j na under o kursie 4 i mam do wygrania okolo 188j. jakby mecz sie nie skonczyl bede do przodu niecale 40j. no wiec pytanie czy buk na to pozwala zeby tak grac bo przeciez moglo mi sie cos odmienic widzac mecz i chce zagrac teraz na odwrot. policza to jako przeciwstawne zaklady? chodzi o to zeby dac kontre tuz po strzelonym golu a czy do bedzie pierwszy czy drugi gol to zalezy od tego ile kto chce zarobic i ile mamy nerwow:p po strzleonymn golu kurs na under byl 4 teraz po 12 minutach jest juz 2.70. co o tym myslicie ?

Wielu ludzi gra podobnie, na BF, z tym, że obstawiają przed meczem, że nie będzie remisu, a po strzeleniu pierwszej bramki grają na remis. Wg mnie trudno to nazwać systemem, ale jakby nie było jest to jakaś metoda na grę.
1 gol i więcej
Bawił się ktoś w to kiedyś? Ja tydzień przed poprzednim grałem i powiem, że jest nawet ciekawe. Zrobiłem 300%, co w efekcie z 25 funtów dało zysk 75, później trochę zaniedbałem i wypłaciłem, bo nie miałem czasu na analizowanie następnych meczów.
Mianowicie polega to na stawianiu va banque overów 0,5 w meczach uprzednio przeanalizowanych. Kursy na te zdarzenia zazwyczaj oscylują się w granicach 1,07-1,11 i po przekroczeniu 100% dochodzu zyski zaczynają być coraz ciekawsze. Do odważnych świat należy, po przekroczeniu 81 typów zysk wynosi 50000%, czyli początkową stawkę mnożymy x500 - a wbrew pozorom, nie jest tak trudno trafiać, bo są zespoły, które 0:0 po prostu nie remisują (Man United, Chelsea, Barcelona, Arsenal i Real jeszcze takiego wyniku w lidze nie miały!).
Czekam na opinie ;]
 
A 52

androlo

Użytkownik
ja dotarlem do info na temat obstawiania sposobem trading w betfair

i doszedlem do wniosku ze jest to znakomity , a zarazem efektywny sposob gry.
Po moim skorygowaniu gry tym sposobem (wyeliminowanie strat) ewentualnych bede nim gral bo innej mozliwosci tak znakomitej nie ma,tylko betfair daje taka mozliwosc

super!:spokodfhgfh:
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
ja dotarlem do info na temat obstawiania sposobem trading w betfair

i doszedlem do wniosku ze jest to znakomity , a zarazem efektywny sposob gry.
Po moim skorygowaniu gry tym sposobem (wyeliminowanie strat) ewentualnych bede nim gral bo innej mozliwosci tak znakomitej nie ma,tylko betfair daje taka mozliwosc

super!:spokodfhgfh:
mógłbys cos wiecej na ten temat napisac ?
 
S 0

snoopd

Użytkownik
Mam pytanko czy taki system jest legalny ? np w bwin? I czy ktos ma jakies rezulataty po dluzszym graniu? Interesuje mnie system z over under?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom