>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Totolotek PP: Wylosowano pary 1/8 finału 2019/2020

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski:

Stal Stalowa Wola - Lech Poznań (w Boguchwale)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
GKS Tychy - ŁKS Łódź
Cracovia - Raków Częstochowa
Legia II Warszawa - Piast Gliwice (w Ząbkach?)
Błękitni Stargard - Stal Mielec
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn

Na dzisiaj wiadomo tyle, że wszystkie mecze zaplanowano na 3 i 5 grudnia (wtorek i czwartek). Wzorem poprzednich rund nie dojdzie do rewanżów.​
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Legia II - Piast Gliwice.
2/ Brak bts
1.9 @ Fortuna    0-2
Piast dzis na officjalnej stronie cos zapowiada,ze beda chciali chciac niechcac wygrać z 2 zespolem Legii.
Normalnie to oni odpuszczaja Puchary we wczesnej fazie z jeszcze gorszymi ekipami ale sytuacja po 2 porazkach z rzedu po 3-0 sprawila ,ze jak jutro odpuszcza to znajda sie w nieciekawym polozeniu mentalnym, znowu tlumaczenia sie i krzywy temat.
Ja mysle ,ze pomimo lekkiej rotacji to wyjda zmotywowani ,zeby to ugrać w 90 min aby sie skupic na lidze na spokojnie, a nie grac dogrywki, czy karne. Latwo sie pisze, trudniej gra ale zobaczymy. Dla mnie nie powinno tu byc wymiany bramek tylko 2/brak bts za 1.9 w Fortunie. Wystarczy tych szopek u Fornalika. 
- Sędzią wtorkowego meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Piastem Gliwice a Legią II Warszawa będzie Paweł Pskit z Łodzi.
Będzie mozliwy VAR- w wozie transmisyjnym bedzie siedzial za telepatorem nasz as Pan Raczkowski. Karne moga być!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
nie chce mi się sprawdzać historii natomiast co do wpisu powyżej Piast w tej edycji grał już dwóch rundach i wygrali na wyjeździe z Unia Skierniewice 5:1 potem z Pogoń Siedlce 4:0 takie wyniki jednoznacznie pokazują że jakiekolwiek odpuszczanie z ich strony to mit
 
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A bo już myślałem, że kolejna jakąś teoria, że nie dość że pomagają sędziowie Legii to teraz jeszcze Legii II. ????????????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Panowie, dokladnie o to chodzi. Gdyby była inna sytuacja anizeli jest to spokojnie mogliby dac pograc 2-3 zepolowi zeby sie oszczedzac na walke o mistrzostwo i wynik moglby byc rozny bez bólu mogliby przegrać ale ,ze za duzo ostatnio porazek i to dotkliwych , byli dodatkowo  pod ostrzałem mediow i byli bardzo zmobilizowani ,zeby zmacać plamę to musieli to wygrać. A patrzylem na ich mecze w ostatnich 4-5 sezonach to juz odpadali na jesień z Pucharów w wiekszosci tych lat moze z jakims 1 wyjatkiem. Bardzo sie ciesze ,ze wygrali i tak trzymac, to zespol z klasa, powinni cos teraz ugrać w ekstraklapie.

Na dzis proponuję zagrać : 
Stalowa Wola - Lech Poznań godz.12.15 (czas bardziej na trening niz na mecz!)
typ 2/brak BTS 
Kurs : 2.29 @Fortuna 
   Wynik 0-2

W ostatnich tygodniach w ekstraklasie Lech bardzo stanal na nogi zarowno w obrnie jak i w ataku, od ponad 4 tyg wsztstko do zerrra.  W pucharach to samo, ostatnie 2 mecze na wyjezdzie z Resovią i Chrobrym do zera pomimo,ze kursy na brak BTS byly takie same jak dzis ok 1.8 czyli 50% szans, a jednak było 2x do zera. Resovia to inny poziom i pomimo,ze zapał i umiejetnosci maja to daleko im do Lecha, a zadnym objawieniem Pucharów jak Błekitni nie są i Lecha nie ograją. HC -1.5 w strone Lecha takze mozna grać. Kurs 1.91 @ Fortuna    Wynik 0-2

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Typ: Stomil Olsztyn nie strzeli gola
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna


Miałem nieprzyjemność oglądać spotkanie Stomilu Olsztyn z Wisłą Płock w poprzedniej rundzie Pucharu Polski. Ten mecz śni mi się po nocach jak najgorszy koszmar. Jestem pewien, że w swoim życiu nie przeżyję już nic straszniejszego w Halloween. Tamto spotkanie oczywiście skończyło się bezbramkowym remisem i rzutami karnymi. Najpewniej trener Zajączkowski podejdzie z identycznym nastawieniem do dzisiejszego starcia. To nastawienie to... a jakże! "Najważniejsze żeby nie stracić". Takie podejście w wykonaniu polskich zawodników najczęściej kończy się zerem - ale po stronie zdobyczy. Miedź to zespół lepszy, w połowie października rozbili Stomil 4:1 w rozgrywkach I ligi. Dzisiaj to oni będą stroną dominującą i będą dyktować warunki. A co zagra Stomil? Mogę tylko domniemywać. Ale już słyszę te wymówki na konferencji prasowej, że zawodnicy nie zdążyli się zregenerować, że mają w nogach długą podróż itd. Ot typowo polska rzeczywistość. Stomil przyjedzie nie przegrać tego meczu więc o zdecydowanych atakach nie będzie tu mowy. W meczu z Wisłą Płock kolekcjonowali faule - to było ich priorytetem, to gwarantowało im czyste konto. Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że goście zakończą ten mecz z zerowym dorobkiem - a bukmacherzy fajnie płacą za takie zdarzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom