>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP

W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Tobet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.
Co sądzicie o Tobet?
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Ja starałbym sie uprzedzać graczy raczej tylko o mocnych stronach buka. Słabe to mogę podawać , ale raczej nie publicznie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie wiem jak w innych dyscyplinach ale oferta tenisa dość dobra w tobecie. Ilość turniejów nie poraża (np. na Australian Open nie mieli debli), ale często w pierwszej rundzie turnieju mają handicapy gemowe, co na początku turnieju jest rzadkością u innych buków.

Mnie osobiście ten buk się podoba jako uzupełnienie innych (typuję tenis), fajną sprawą są zakłady bez ryzyka, na przestrzeni ostatniego miesiąca były chyba trzy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Buk świetny. Jestem w nim o tygodnia, zleciłem wpłatę w niedzielę, a na następny dzień pieniędze były na koncie. Oferta dobra. Serdecznie polecam!
 
M 0

maarcin89

Użytkownik
najlepszy buk u jakiego grałem, wypłaty bardzo szybkie zlecam wieczorem wypłate a następnego dnia po południu pieniądze są już na koncie. Jeśli chodzi o formalności to odemnie nie chcieli żadnych dokumentów, wpłata z konta jest potwierdzeniem naszej tożsamości. Szeroka oferta zakladów wszystko czytelne i miłe dla oka. Kursy porównując do innych konkurencyjnych zakładów naprawde dobre i często dają zakład bez ryzyka do 20 zł, teraz na olimpiade widze że znowu na skoki i biegi ;) pozdrawiam i polecam.!
 
G 0

gandixnl

Użytkownik
Bardzo polecam! Na slotach z 20 zł zrobiłem 800 ;] Wypłata bez żadnych problemów ;) Kursy naprawdę ładne i częste promocje! Jak dla mnie buk nr.1 ;)
 
M 0

mikels

Użytkownik
Siedzibe mają w Krakowie, macie namiary? siędzą tam polscy traderzy i obsługa klienta, wszyscy załatwiona robota po znajomści z terroristem. Co jak co ale gosc wszystkich znajomych sciagnął, szkoda że nie luzałem mu dupy jak była okazja.
PS. Pani Justyna z obsł klienta nie wie co to HC ????
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Pierwsze wrażenie pozytywne. W piątek przelałem pieniążki przelewem bankowym, dzisiaj w godzinach popołudniowych były zaksięgowane na koncie Tobet. W ciągu 5 minut od postawienia pierwszego zakładu dostałem 100 % bonus. Kursy nie powalają ale nie są też najniższe. Nie wiem jak z wyborem oferty bo gram tylko w niektóre ligi piłkarskie a te są dostępne także dla mnie ok. Mam nadzieję że od przyszłego tygodnia będzie dostępna polska liga żużlowa bo to druga dyscyplina, w którą się bawię :p Live chat w języku polskim, obsłga bardzo miła ( z niemiłą się jeszcze nie spotkałem ;)) Nie mogę się wypowiedzieć o wypłatach środków ale czytając powyższe posty myślę, że nie będzie problemów.
Reasumując polecam bukmachera, chociażby po to, żeby ogolić go z bonusa, z którego obrotem nie miałem nigdy problemów.
Pozdrawiam!
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Bardzo fajny buk.
✅ szybkie rozliczanie kuponów ( większości przynajmniej );
✅ fajny suport poprzez e-mail ( miło i sprawnie zawsze na temat );
✅ Szybkie wypłaty na konto i moneybookers ( 2 godziny ) i bankowe ( na 2 dzień pieniążki byly ),
✅ przy wypłacie większych środków proszą o weryfikację..trwa niecałą godzinę
⛔ trzeba poczekać czasem 2-3 godziny na rozliczenie kuponów z tenisa ( challenger )
⛔ przy wyższych stawkach na live ( &gt; 2000 ) zdarzają się blokady ale tak jest chyba wszędzie,
⛔ większe wypłaty ( &gt;3000 ) proszą o kilka dokumentów tj. dowód, skan karty, skan profilu moneybookers..ale to też w sumie na neuralne bardziej niż minus :p
⛔ szybko znikają zakłady na tenisa i nie ma wielu opcji jak hc czy hemy szy nawet dokładny wynik seta ( tylko w największych turniejach )
Ogólnie na ✅
P.S. wiecej info o samym buku niż o wpłatach / wypłatach wiec powinienem posta wrzucić do tematu zbiorczego za co z góry przepraszam
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Korzystam z konta zaledwie od tygodnia, poprzez ten okres moje spostrzeżenia to:
✅Oferta piłki nożnej ligi polskiej, aż do 4 ligi
✅Szybki i rzetelny support
✅Możliwość obstawiania poprzez funkcje Mobile

⛔Jako, iż głównie gram tenisa na tej dyscyplinie mi najbardziej zależy. Kiepska oferta na tenisa tzn. mało opcji dodatkowych do samego spotkania ????
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Hej. Przy wyplacie 600zl nie chcieli zadnego dokumentu. Po zleceniu wyplaty nastepnego dnia pieniadze mialem na koncie wiec kolejny +, wczesniej pisalem opinie o Tobet i tez byly same + ale teraz po dwoch miesiacach gry musze stwierdzic, ze minusem i to jak dla mnie duzym jest pozne dodawanie niektorych zdarzen. jako osoba pracujaca od 7 do 15 mecze obstawiam wieczorem dnia poprzedniego niestety w Tobet kila lig m.in rosyjska dodawana jest w dzien meczu ( kilka godzin przed)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz napisać na czacie albo wysłać maila z prośbą o wystawienie konkretnych meczów i powinni Ci to wystawić.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Nie no Vader, az tak zle to ze mna nie jest;) Oczywiscie, ze pisalem. 3x pisalem i pytalem czy beda mieli wystawiony mecz np. Cska Moskwa i jesli tak to czy moga wystawic go juz dzisiaj bo chcialem zagrac jednak Pani na live chat odpowiadala, ze mecz zostanie wystawiony w dniu jutrzejszym:/
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Chciałbym jeszcze dodać

✅Szybkie wypłaty, dokonałem wczoraj wypłaty, dziś pieniążki były na koncie ????
✅Liczne bonusy, gram 2 tygodnie a już dostałem 220 pln-ów bonusów, do tego możliwość wygrania $ za dodatkowe konkursy

⛔Kursy na tenisa, Roland Gaross ruszył a opcji do stawiania dość mało :?
 
Do góry Bottom