>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tobet - opinie

kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
witam ???? mam pytanie które kieruje do grających na Tobecie.. czy dostał ktoś z Was oferte bonusu ? ( nie chodzi mi o oferte powitalna tylko np drugi bonus albo może trzeci) ? ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Po dosłownie kilku zakładach na ligi skandynawskie mnie zlimitowali. Do tego niekompetentny support. Podpisali się &quot;dziękujmy za kontakt z Betsson&quot; - chciałem to wyjaśnić, czy jak tam się zarejestruję będę mieć limity - 0 odpowiedzi. Twierdzili, że gram surbety, a oni nie chcą mieć takich klientów. Może i by była to prawda, że gram te surki gdyby nie to, że we wrześniu 2012 r na żuzlu straciłem u nich kilkaset zł, a teraz wpłacając kartą straciłem na samej wpłacie 2,5% za wpłatę, czyli tyle ile przeciętny surbet. Żaden argument nie trafił do nich, nie odnieśli się do żadnego z nich tylko jak zwykle Najwyższy pier.... Sąd napisał, że ich decyzja jest ostateczna. NIE POLECAM TEGO DZIADOSTWA NIKOMU !!!
To już mistrzostwo świata cyt odpowiedź oryginalną:

Witamy serdecznie Panie....
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami Z przykrością informujemy, że tego typu limit może być nałożony na Pańskie konto Betosson jeśli zdecyduje się Pan na jego rejestracje.
Jeśli potrzebuje Pan dalszej pomocy, prosimy nie wahać się skontaktować z nami ponownie przesyłając wiadomość email .
Życzymy miłego dnia!
Z poważaniem,
Justyna
To się nazywa podejście do klienta !!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
coraz bardziej żałosny bukmacher, nigdy tam zbyt duzo nie wygrałem a limit na angielskiego żużla 30zł, jak chcą przyciągnąc gimnazjalistów ktorzy graja po 2zł to sa na najlepszej drodze
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a więc tak: wpłaciłem parę groszy przez tą opcję instant bank deposit, mija godzina kasy nie ma, na drugi dzień patrzę kasy nie ma, pytam na chacie, udało mi się kogoś złapać, co się dzieje? dostaję odpowiedz od gościa że daję problem do działu finansowego i max 24 godziny i pieniądze będą na koncie, mija już 48 godzin a kasy nie ma, piszę do niego mówi że pewnie jutro będą ;D Miałem kiedyś podobny przypadek, że coś w pko się zepsuło, i mimo iż kasę mi zjadło z konto to nie miałem jej, ale wtedy robiłem to przez przelewy 24 ( tutaj nie mogłem) i w ciągu 8 godzin miałem już kasę na koncie. A tutaj jak widać robią to bardzo mozolnie ????
 
U 45

ucho12

Użytkownik
mam tylko nadzieję, że limity z tobeta nie będą miały wpływu na grę w betsafe... bo w tobecie szybciutko dostałem i można było sobie pograć po 5 zł na zakład..
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
mam tylko nadzieję, że limity z tobeta nie będą miały wpływu na grę w betsafe... bo w tobecie szybciutko dostałem i można było sobie pograć po 5 zł na zakład..
ja mam odwrotna sytuacje ???? . A wiadomość o zamknięciu zaiste tragiczna. Głównie żużla i F1 mi szkoda.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Szkoda, ogromna szkoda. Bardzo fajny bukmacher.
Mam tylko takie idiotyczne zapewne pytanie(no ale nie wiem ???? )
Pieniądze, które miałem na Tobecie są wypłacane czy mogę je jakoś przenieść na Betsafe?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak mam konto w tobet w 100% zweryfikowane a w betsafe nie mam zweryfikowanego to czy po 10 sierpnia będę musiał konto na betsafe weryfikować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mistrzpawel, będziesz musiał. Betsafe ma swoje procedury. A informacja rzeczywiście bardzo smutna. Żałoba normalnie :) Będzie mi brakowało możliwości wpłaty od 1zł. W betsafe minimum 25zł. Będzie też brakowało prawdziwych &quot;zakładów bez ryzyka&quot;, w swoim najlepszym czasie tobet dawał takie nawet 2-3 razy w miesiącu. Później przestali, bo by &quot;poszli z torbami&quot;. Ale promocja była najlepsza na rynku. To se już ne wrati :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jak mam konto w tobet w 100% zweryfikowane a w betsafe nie mam zweryfikowanego to czy po 10 sierpnia będę musiał konto na betsafe weryfikować.
Tak bedziesz musial weryfikowac na 90% najlepiej wyslij skan dowodu sam na koncie betsafe i nie bedzie problemu calkiem mozliwe ze to wystarczy.....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pieniądze, które miałem na Tobecie są wypłacane czy mogę je jakoś przenieść na Betsafe?
Musisz wypłacić, nic nie będzie przenoszone.
Jak mam konto w Tobet w 100% zweryfikowane a w Betsafe nie mam zweryfikowanego to czy po 10 sierpnia będę musiał konto na Betsafe weryfikować.
Strona Tobet.com zostanie z dniem 10 sierpnia zamknięta i nie będzie funkcjonować.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jesli nie wyplace do tego dnia kasy to przepada ??
Powinni automatycznie wypłacić tym kanałem co dokonano wpłaty np. Skrill. Problem może być przy przelewach24. Zaznaczam, że to moje dywagacje.
Jutro będę rozmawiał z managerem to dowiem się dokładnie co i jak ze środkami na kontach.
 
Do góry Bottom