>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Titan Poker-darmowe depozyty po 20$

chris7 7

chris7

Forum VIP
i co z tymi 20 $ ?? parem osob dostało wczesnije, bedzie cos z tego dzisjaj czy niebardzo??
Wysłałem przed chwilą zgłoszenie, że nie dostałeś 20$ a byłeś w pierwszej 15. Mam nadzieję, że dzisiaj lub jutro dopiszą bonus.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Bardzo wszystkich zainteresowanych przepraszam :-(
Zapomniałem przekazać informacje:eek:soba zajmująca sie tym bonusem, jest na 2-tygodnowych wakacjach (26.08-12.09).
Dlatego też przyspieszone zostały wpłaty 20$ ,ktore miały być od wrzesnia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja dostałem już te 20$, ale na pewno nie będę tam grał, może mi się wydaje ale pograłem kilkadziesiąt rozdań tam i nigdy mi się nie zdarzyło żeby miał np. parę powyżej 10, może raz czy dwa była para 8, a karty jakie miałem były w 95% poniżej &quot;dupka&quot;, w Sportingbet to nie raz i w trzech rozdaniach zdarzy się pod rząd żeby mieć karty od dupka do asa...
 
P 0

piotrmen

Użytkownik
Oj dawid
szkoda ciebie chłopaku
co ty wiesz o tej grze
tak jak pisze broda to pograj kilka setek rozdań i wtedy pogadamy
a tak to pewnie przerąbałeś te 20$ bo nie dostałeś pary
a wiesz co to BRM raczej nie
I co Brooda dostałeś już bonus ??
 
rts 55

rts

Użytkownik
TTR128508802 Również założyłem przed chwilą, więc mam nadzieję, że załapie się na freerolle dla forum ;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiejszy freeroll jest w lobby. Możesz spróbować się zapisać. Turniej jest bez hasła z restrykcją dla osób z naszych linków, więc nie powinno być problemów z zapisaniem się.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Już zapisałem się mój nick to RTS9697. A swoją drogą ja już chyba z tego co widzę nie otrzymam tego bonusu, więc zapytam ile wynosi min depo oraz wypłata?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
20$ minimalna wypłata i wpłata. Bonus możliwe, że też otrzymasz, ale to dopiero będzie wiadomo jak wróci osoba co tym się zajmuje.
a co z moim bonusem... chyba kiszka ????
Głupio wyszło, bo dwóm osobom w tym Tobie nie dopisali bonusu. Osoba, która tym się zajmuje jest na wakacjach do 12 września, jak wróci to nie powinno być żadnego problemu i dopiszą bonus. Poczekaj cierpliwe do tego czasu.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź Chris. Mam jeszcze takie pytania, bo na livechacie nie ma teraz nikogo. Czy jest możliwość włączenia menu po polsku oraz czy jest polski chat?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Jest i polski czart i polski język.
Jesli chcesz zmienic język,to chyba jeszcze raz musisz pobrać soft,wybierając na stronie głownej Titana język polski
 
rts 55

rts

Użytkownik
Głupia sprawa reinstalowałem 3 razy i jeszcze pytał na angielskim czacie, czy jest możliwość zmiany na język polski i ciągle odpowiedź, że przy instalacji. Cały problem tkwi w tym, że ostatnim językiem jaki mogę wybrać z listy na początku rejestracji jest portugalski i nie ma polskiego. Tutaj screen

Nie wiem co mam zrobić, żeby było tak jak trzeba... I nawet ściągałem ze strony Titan po polsku.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Hmm...rzeczywiście,nie ma języka polskiego.
Edit:
Na PW dałem Ci linka do instalki w języku Polskim.
Daj znać,czy pomogło.
 
Do góry Bottom