>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
H 81,9K

hagi84

Użytkownik


Jesli ktos moglby poinformowac jaki buk ma kursy na te zdarzenie, ze Kladno wygra po dogrywce to bede wdzieczny

Dzieki i pozdrawiam
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 5 marca 2020 23:12 przez hagi84

Jesli ktos moglby poinformowac jaki buk ma kursy na te zdarzenie, ze Kladno wygra po dogrywce to bede wdzieczny

Dzieki i pozdrawiam
Chciałem napisać, że wystarczy zagrać remis i jesteś zarobiony. Jednak dopiero teraz zobaczyłem kursy na ten mecz - 2.75 na remis w hokeju ????
W czeskim buku tipsport.cz w tej chwili 53% zakładów na ten mecz, to typowany remis. Włożono w to ponad 1,1 miliona koron (około 200 tys. PLN).
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 09:37 przez jinx

Chciałem napisać, że wystarczy zagrać remis i jesteś zarobiony. Jednak dopiero teraz zobaczyłem kursy na ten mecz - 2.75 na remis w hokeju ????
W czeskim buku tipsport.cz w tej chwili 53% zakładów na ten mecz, to typowany remis. Włożono w to ponad 1,1 miliona koron (około 200 tys. PLN).
Wszystko zależy co zrobią Pardubice:)
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 09:54 przez michal-dolowackiMyślicie, że Kometa odda mecz Pardubicom... ?? 
Chodzą plotki, że Kometa zagra na 100%. Ponoć się jakiś układ zawiązał. Pisał o tym wyżej @rybarz , piszą o tym u Czechów. Zobaczymy.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 12:53 przez jinx

Chodzą plotki, że Kometa zagra na 100%. Ponoć się jakiś układ zawiązał. Pisał o tym wyżej @rybarz , piszą o tym u Czechów. Zobaczymy.
Można link lub jakieś linki do forum czeskiego?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 15:12 przez edi84

Można link lub jakieś linki do forum czeskiego?
tipsport.cz
Czeski buk, wchodzisz w mecz, który Cię interesuje i tam masz Analizy. Analizy podawane są wraz z bilansem autora za jakiś tam okres czasu. Można wyłowić speców, którzy się znają i zarabiają. Analiza zawsze podana jest ze stawką, za jaką gra autor.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik


Brno przeszlo kolo meczu jak tylko sie dalo, trudno, nie udalo sie, pare stowek w dupe, do nikogo pretensji nie mam

Ale czytam fora kibicow jak i oficjalna strone Komety i tam prawie kazdy kibic Komety od poczatku pisal, ze Pardubice biora mecz

Skad w takim razie te informacje od Czechow, ze Pardubice maja spasc? Nie siedze kompletnie w hokeju i pytam z ciekawosci

 

Z tego wychodzi, ze Czesi wiedzieli od poczatku, ze Pardubice wygraja - niestety w zla strone poszlismy
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ;-)

Mam nadzieje,że emocje już opadły po walce o utrzymanie ???? Dobrze,że wygrało fair play i uczciwy hokej. Jagr z Kladnem lecą do Chance ligi.
Ja też przegrałem na ostatniej kolejce kilka kuponów...bywa...czas na play off.

Nie będe pisał analizy, bo mecze już niedługo.Raczej spodziewam się defensywnych mecze, ale wiadomo ;-) Ja raczej idę w stronę gospodarzy     

Tak myślę o graczach, patrze na staty...
HK : Klima kb+   gol     , Jergl kb+ @ 2.03    
Olomouc : Kolouch kb+  gol     , Irgl kb+ @ 1.70  
Jak by jeszcze dorzucić graczy ze Zlina i KV to ja stawiałbym na Dufka   i Fleka  

No zobaczymy co z tego bedzie ;-)
Dla mnie typowanie to tylko zabawa. 

Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Play off 1/8 ELH, gramy dzień po dniu. Oglądałem wczoraj mecz Olomouc - Zlin. Wiadomo, każdy mecz jest inny, ale ja znowu idę w strnę gospodarzy. Wczoraj Olomouc zdominował Zlin, mecz im się dobrze ułożył,ale byli zdecydowanie lepszą ekipa. Strzały na poziomie 60+ ,czyli mamy ofensywnie... Dzisiaj też myślę,że Koguty wygrają,ale Zlin już będzie chciał lepiej wykorzystać swoje szanse. Dlatego kurs ,że obie strzelą 2+ @ 1.85 wydaje się dobry do gry.
Niestety fortuna ciągle nie daje oferty na gaczy ????
Wczoraj wyróżniali się Knotek, Nahodil,a z obozu Beranów Fraibergs, Claireaux...
Jeśl macie u swojego buka oferte na kary, to po pierwszym meczu wydaje się,ze w tej seri będzie ich sporo ;-) Co zapowiada zazwyczaj gole ...
  
Pozdrawiam
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czechy inaczej niż reszta europy walczą i na tą chwilę tylko przesunięcie rozgrywek i przerwa do 29 marca, potem reorganizacja gry i walka do 3 zwycięstw a nie 4. Ciekawe czy im to się uda i wrócą do gry na koniec miesiąca. W ciągu miesiąca mają sie obrobić i maksymalnie do 28 kwietnia skończyć.
 
Nie wiem jak mam to odbierać i proszę doradźcie...miałem zagrany fajny długoterminowy kupon. Kilka zdarzeń; hokej, kosz, piłka.

Około 2,5 miesiaca temu w momencie anulowania sezony zasadniczego na Słowacji Fortuna rozliczyła zakład po 1.0 - Slovan wygra sezon zasadniczy.

Dziś po ponad 2,5 miesiącu zmieniła swoją decyzję rozliczając anulowany sezon na przegraną Slovana.

Czy Waszym zdaniem mieli do tego prawo ??
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Z tego co wiem i śledziłem temat hokeja w Europie sezon tam się skończył że przyznali tytuł mistrzowski podobnie jak w Polsce i mistrzem została Bańska Bystrzyca wg sezonu zasadniczego, była to oficjalna decyzja słowackiego związku .W Europie tylko bodajże na Słowacji i w Polsce przyznali tytuły nigdzie wiecej. Dziwne tylko że po 2,5 miesiąca rozliczają w ten sposób ... To jakies niedorzeczne .Domagałbym się od nich jakichś wyjaśnień/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom