>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

The Voice of Poland

waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze kojarze, ale wydaje mi się, że tam jutro odpadają po 2 osoby z każdej ekipy , więc jutro leci w sumie 8 osób. Bo 2 najlepsze zostają, jedną wybiera ten trener a dwójka leci
 
E 0

etoto

Użytkownik
Dokładnie tak, widzowie smsami wybieraja po dwóch od tego samego opiekuna, opiekun ratuje trzecią, a dwoje odpadają. Wszelkie info jest też na naszym fanpage na FB: https://www.facebook.com/etotoPL
W odcinku Live 1 bierze udział 20 Uczestników (podopieczni
wszystkich Trenerów). Każdy z Uczestników wykonuje jeden
utwór, które to wykonanie jest następnie komentowane przez
niektórych Trenerów. Widzowie za pomocą głosowania poprzez
SMS-y decydują, która dwójka uczestników z każdej z drużyn
nadal bierze udział w Konkursie (do dalszego etapu przechodzi
dwójka uczestników, którzy uzyskali największą ilość głosów).
Następnie każdy z Trenerów wybiera jednego z pozostałych trzech
uczestników ze swojej drużyny, który nadal bierze udział w
Konkursie. Pozostała dwójka uczestników z każdej drużyny kończy
swój udział w Konkursie.
 
E 0

etoto

Użytkownik
W tę Sobotę kolejny odcinek i warunki są podobne, z tym że teraz odpada jedna osoba. Telewidzowie wybierają jedna osobę, a trener ratuję drugą.
http://www.etoto.pl/sport/oferta/rozrywka/
W odcinku Live 2 bierze udział 12 Uczestników (podopieczni
wszystkich Trenerów). Każdy z Uczestników wykonuje jeden
utwór, które to wykonanie jest następnie komentowane przez
niektórych Trenerów. Widzowie za pomocą głosowania poprzez
SMS-y decydują, którzy uczestnicy (po jednym z każdej z drużyn)
nadal biorą udział w Konkursie. Następnie każdy z Trenerów
wybiera jednego z pozostałych dwóch uczestników ze swojej
drużyny, który nadal bierze udział w Konkursie. Pozostały jeden
uczestnik z każdej drużyny kończy swój udział w Konkursie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
...odgrzewamy temat;]
Voice&#39;y to jedyny TV show, który oglądam. Cholera, umieją tam śpiewać, umieją... Do rzeczy.
STS oferuje kilka opcji na najbliższy odcinek ww. programu. Poniższa oferta przykuła moją ofertę:
Kto odpadnie następny z drużyny G. Hyżego?
  • Nicole Kulesza - 1.75
  • Natalia Capelik-Muianga - 4.25
  • Aleksandra Tocka - 5.25
  • Ania Deko - 6.50

Kto odpadnie? Nie wiem. Ale wiem, że grosza w życiu nie postawiłbym na to, że odpadnie Nicole Kulesza. Grzesiu to prosty człowiek jest - widzi fajną dupkę więc z miejsca daje +10% szans jej na przejście do kolejnego etapu;)
A oto Nicole:
https://www.instagram.com/nicole_kulesza/?hl=pl
Pozdrawiam;)
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
Skad wogole te kursy na Sojke? w H2H Sojka vs Pozostali 1,80 na pozostalych? Skad oni to wogole wzieli?
Moim zdaniem po 5,25 warto zagrac ze wygra Maksymilian Kwapien, i za drobne mozna tez sprobowac Izabela Szafranska po 11. Maksymilian ma bardzo nietypowa barwe glosu, uwazam ze taka niezwyklosc w glosowaniach sms robi robote... Izabela ma bardzo mocny glos, przy umiejetnym wyborze jakiegos chwytliwego i znanego utworu rowniez ma szanse. Wydaje mi sie ze Sojka musial dostac duzo wiecej glosow od reszty i dlatego takie kursy aczkolwiek uwazam ze wybor utworow w przypadku Izabeli i Maksymiliana nie byl dobry.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
30.11.2019 finał VOICE OF POLAND. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest ALICJA SZEMPLIŃSKA kurs 2,1 STS ( etoto,fortuna ,betfan również 2,1 )        na WIN.17-letnia dziewczyna ma klasę światową i bije pozostałych uczestników na głowę .Sami oceńcie jej wokal i sprawdźcie czy nie macie ciarek !!!


Mamy polską Whitney Huston panie i panowie

https://www.youtube.com/watch?v=QkuLGdNvB4A      
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
30.11.2019 finał VOICE OF POLAND. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest ALICJA SZEMPLIŃSKA kurs 2,1 STS ( etoto,fortuna ,betfan również 2,1 ) na WIN.17-letnia dziewczyna ma klasę światową i bije pozostałych uczestników na głowę .Sami oceńcie jej wokal i sprawdźcie czy nie macie ciarek !!!
Jej występ ostatni na youtubie ma już prawie ćwierć miliona wyświetleń i rośnie ,gdzie pozostałych uczestników kolejno -65 tys i reszta kilkanaście więc nie mam pytań -pozdrawiam


Mamy polską Whitney Huston panie i panowie

https://www.youtube.com/watch?v=QkuLGdNvB4A
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dodam że obecnie Alicja ma 262 tys wyświetleń z ostatniego występu i i 7 tys łapek w górę, a jej przeciwnici kolejno 85 tys ,65tys i 17tys więc przepaść .Tutaj dałbym kurs na win ALICJI 1,2 a puki co stoi piękny kurs 2 sts!!!       
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
Zalecalbym jednak ostroznosc bo buki moga miec info na temat  wynikow glosowan z poprzednich odcinkow.  Obserwuje wydarzenia takie jak Taniec z Gwiazdami, Voice of Poland czy Big Brother juz od dawna. Tak duże czasem wahania kursow z odcinka na odcinek to nie przypadek.
 
T 345

thomas23

Użytkownik
No tak, tylko, że na początku dużym faworytem według bukmacherów był Tadeusz a na Alicję kurs był dwukrotnie wyższy od niego. Dziewczyna ma dobry głos, jest ładna, więc dzięki temu może też zyskać, aczkolwiek kurs jest dobrze wystawiony i nie jest to nic pewnego. Jakby postawić miesiąc temu to kurs był gdzieś w okolicach 5 to wtedy jak najbardziej teraz nie widzę value
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 27 listopada 2019 18:09 przez thomas23No tak, tylko, że na początku dużym faworytem według bukmacherów był Tadeusz a na Alicję kurs był dwukrotnie wyższy od niego. Dziewczyna ma dobry głos, jest ładna, więc dzięki temu może też zyskać, aczkolwiek kurs jest dobrze wystawiony i nie jest to nic pewnego. Jakby postawić miesiąc temu to kurs był gdzieś w okolicach 5 to wtedy jak najbardziej teraz nie widzę value
Dokladnie, wtedy jeszcze nie bylo glosowania widzow gdy byl kurs 5,0 a faworytem byl Tadeusz. Teraz kursy sa moim zdaniem wystawione adekwatnie do wynikow glosowania z poprzedniego odcinka wiec value szukac prozno
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 27 listopada 2019 17:45 przez sobolekkZalecalbym jednak ostroznosc bo buki moga miec info na temat  wynikow glosowan z poprzednich odcinkow.  Obserwuje wydarzenia takie jak Taniec z Gwiazdami, Voice of Poland czy Big Brother juz od dawna. Tak duże czasem wahania kursow z odcinka na odcinek to nie przypadek.
Chcesz wahań kursów? Zagraj/ spróbój zagrać za kilka setek dany wysoki kurs z takiego rodzaju Show i gwarantuję że sam spowodujesz spory spadek kursu na ten typ. I to będą te słynne nieprzypadkowe wahania kursów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
sobolekk i thomas23 według waszych chorych teorii wszyscy faworyci będą wygrywać.Spójrzcie na chociażby "Tanice z gwiazdami " tam faorytką do końca za 1,3 była kurdej szatan i co -wtopiła ...Na jakiej podstawie oceniasz value w tego typu programie ???
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz :JAKBY BUKI WIEDZIAŁY COKOLWIEK O GŁOSOWANIU ITD ITP TO NIE BYŁOBY TAK NISKICH LIMITÓW NA GRĘ ( STS max 200 )
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Po pierwsze to się opanuj i nie mów o moich chorych teoriach bo ja tylko napisałem, że faworytem na początku był kto inny i według mnie kursy są dobrze wystawione. Sam sugerowałeś wcześniej, że jej piosenkę odsłuchało więcej osób i miało więcej polubień, ale już dodany na oficjalnym kanale the voice filmik z przed tygodnia wskazuje, że to Tadeusza filmik ma więcej wyświetleń i więcej like od Alicji, więc jeżeli  tym się sugerujesz to mógłby zobaczyć jak prezentują się inne filmiki z ich udziałem a nie ostatni. Według mnie obie to osoby mogą wygrać i lekkim faworytem jest Alicja ale tak naprawdę zadecyduje ostatni odcinek i to jak będą dane osoby zachowywać się tzn. czy będzie im bardzo zależeć na wygranej (dużo ludzi nie lubi jak ktoś chce po trupach wygrać)
Co do tańca z gwiazdami chyba po raz pierwszy od jakiś 5 ostatnich finałów pomyliłem się co do zwycięzcy aczkolwiek już w trakcie finału przypuszczałem, że może wygrać Kordas, bo Baśka wcale nie tańczyła jakoś świetnie właściwie to gorzej od niego. Chłopak był miły, uśmiechnięty, grzeczny dlatego kupił tym starsze grono odbiorców a wśród młodszych to wiadomo, że ma większe poparcie do tego mogło w tym przypadku zadecydować, że Baśka mogła być odebrana jako gwiazda, która sporo zarobiła i jej się powodzi a to młody chłopak niech sobie zarobi i dlatego ludzie też na niego głosowali. Zresztą każdy może zagrać na co ma ochotę, tak naprawdę marasspec możesz zagrać na Damiana Kuleja po kursie 18 i sobie pewnie zarobisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom