1. KOLEJKA - 8 i 10 kwietnia
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 8.04
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Motor Lublin 8.04
- Arged Malesa Ostrów - ZOOleszcz GKM Grudziądz 10.04
- Betard Sparta Wrocław - Apator Toruń 10.04
2. KOLEJKA - 16 i 17 kwietnia
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 16.04
- Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów 16.04
- Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa 17.04
- Fogo Unia Leszno - Moje Berdmudy Stal Gorzów 17.04
- Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz 22.04
- Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 22.04
- Arged Malesa Ostrów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 24.04
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Apator Toruń 24.04
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Berdmudy Stal Gorzów 29.04
- Fogo Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów 29.04
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1.05
- Apator Toruń - Motor Lublin 1.05
- Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 6.05
- Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów 6.05
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Apator Toruń 8.05
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 8.05
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz 20.05
- Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin 20.05
- Betard Sparta Wrocław - Moje Berdmudy Stal Gorzów 22.05
- Fogo Unia Leszno - Apator Toruń 22.05
- Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 3.06
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów 3.06
- Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 5.06
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 5.06
- Arged Malesa Ostrów - Moje Berdmudy Stal Gorzów 10.06
- Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz GKM Grudziądz 10.06
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 12.06
- Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin 12.06
- Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów 17.06
- Apator Toruń - Fogo Unia Leszno 17.06
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 19.06
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 19.06
- Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław 24.06
- Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz 24.06
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Berdmudy Stal Gorzów 26.06
- Fogo Unia Leszno - Motor Lublin 26.06
- Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa 1.07
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz 1.07
- Motor Lublin - Apator Toruń 3.07
- Arged Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 3.07
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów 15.07
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Motor Lublin 15.07
- Apator Toruń - Moje Berdmudy Stal Gorzów 17.07
- Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 17.07
- Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz GKM Grudziądz 22.07
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 22.07
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 24.07
- Arged Malesa Ostrów - Apator Toruń 24.07
- Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 5.08
- ZOOleszcz GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów 5.08
- Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław 7.08
- Motor Lublin - Moje Berdmudy Stal Gorzów 7.08
- 21 sierpnia: pierwszy mecz
- 28 sierpnia: rewanż
Półfinały:
- 2 września: pierwszy mecz
- 4 września: rewanż
- 9 września: pierwszy mecz o trzecie miejsce
- 24 września: rewanż o trzecie miejsce
- 11 września: pierwszy mecz o trzecie miejsce
- 25 września: rewanż o trzecie miejsce
Ostatnia edycja: