>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis stołowy - panie i panowie

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP


Tenis stołowy
Konkurencje:
• turniej drużynowy kobiet
• turniej pojedyńczy kobiet
• turniej drużynowy mężczyzn
• turniej pojedyńczy mężczyzn
Polacy:

• Lucjan Błaszczyk
• Natalia Partyka
• Xu Jie
• Li Qian
Zachęcam do zamieszczania Waszych typów i analiz z tenisa stołowego!​
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
No tu to raczej Polacy niepowalczą za silna obsada na tą konkurencje chyba że naparawde zdarzy się cud.

Faworyci sa Chińczycy :


Kobiety :

Zhang Yining (Chiny)
Guo Yue (Chiny)
Wang Nan (Chiny)

Mężczyzni :

Ma Lin (Chiny)
Wang Liqin (Chiny)
Wang Hao (Chiny)

Myśle ze na 6 medalów do zdobyca w singlu conajmniej 4 zdobędą Chinczycy
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Oglądałem wywiad w TV z Natalią Partyką i tutaj Ci którzy nie interesują się tenisem stołowym mogą doznać szoku. Dziewczyna nie ma przedramienia u prawej ręki a mimo to świetnie sobie daje radę w zawodach. Cztery lata temu startowała w paraolimpiadzie która odbywa się przeważnie kilka tygodniu po głównych IO i jak powiedział Jej trener &quot;Natalia nie miała tam nawet z kim powaznie pograć&quot;. Ja bardzo w Nią wierzę i życzę Jej złota gdyż to bardzo pracowita i ambitna dziewczyna do tego bardzo ładna ;). Jeśli nie zasłynie wynikami na Olimpiadzie to uważam że na paraolimpiadzie można stawiać w ciemno wcześniej że będzie najlepsza.
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
za wikipedią:
Li Qian (wym. li ćśien; ur. 30 lipca 1986) - polska tenisistka stołowa pochodzenia chińskiego od listopada 2007 roku. Zawodniczka klubu tenisa stołowego KTS Tarnobrzeg.
  • Styl gry: Praworęczna, nowoczesna defensywa
  • 1. miejsce w turnieju U-21 German Open w 2006
  • 1. miejsce w Pro Tour Polish Open w 2006
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Korea Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 St. Petersburg Open 2007
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Austrian Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 French Open w 2007
  • 1. miejsce w turnieju U-21 German Open w 2007
  • 2. miejsce w turnieju U-21 Swedish Open w 2007
  • 2. miejsce w Pro Tour Grand Finals (Pekin) w kategorii U-21 w 2007
  • dotarcie do półfinału turnieju Slovenian Open w 2008
  • 2. miejsce w turnieju Europa Top 12 w 2008
  • 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski z drużyną KTS Tarnobrzeg w 2007 i 2008
  • 3. miejsce w ITTF Pro Tour (Mińsk) 2008
W tegorocznych rozgrywkach Pucharu ETTU była kluczową zawodniczką Wisanu Tarnobrzeg, w których Jej zespół dotarł az do finału gdzie nieznacznie uległ zespołowi z Włodywostoku.
Jej trenerem jest Zbigniew Nęcek, który twierdzi, ze do pekinu przyjechali po naukę ;) Ich głownym celem są igrzyska w 2012 roku. Tak prywatnie jest sympatyczną dziewczyną potrafiącą sie wypowiadać w naszym ojczystym języku ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem gry młodziutkiej (19lat) Natalii Partyki. Grała po prostu jak równy z równym z Tie Yaną (10 miejsce w światowym rankingu !). No gdyby Natalia to wygrała to byłaby to wielka sensacja. Tak jak napisał jareks89, chyba nie miała z kim &quot; pograć &quot; na paraolimpiadzie :] Cieszę, się że to właśnie Polka z krwi i kości, i mam nadzieję, że na następnych IO powalczy o medal, bo ma potencjał. Teraz musimy wygrać w drużynowych z Rumunią i Niemcami ????
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Rzeczywiście wielkie brawa dla natalki, grała z dużo bardziej utytułowaną zawodniczką jak równa z równą. Zawód wg. mnie to Li Qian. Grała z teoretycznie gorsza zawodniczką niż ta która rywalizowała z Natalią a nie potrafiła wygrać nawet seta. Spodziewałem się po niej czegoś więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom