>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Telewizja N a Cyfra + Co wybrac ?

radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja mam z telekomunikacji tv z liveboxem ????
Z kanałów sportowych: Orange sport,Eurosport,Eurosport 2 , TVP Sport , TVN Turbo , Sport Klub ,Sport Klub2 , ESPN America, I jestem zadowolony bo oglądam to co lubie czyli żużel liga Polska i Szwedzka, Piłka nozna liga Niemiecka (szkoda ze tylko 1 mecz ligi polskiej na Eurosporcie) i na Eurosportach wszystkie sporty zimowe.
Acha i ostatnio doszedł kanał Polsat i TV 4 i mają jeszcze dodać do oferty Polsat Sport podobno po nowym roku.
AA i najwazniejsze place 39zł co miesiąc;P Nie jest drogo a mi wystarcza bo i tak nie mam czasu caly czas siedziec i ogladac;]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Teraz jest tak, że przy podpisywaniu umowy z opcją multiroom dostajesz 2 karty i można oglądać na 2 osobnych odbiornikach. Nie wiem jak to wygląda w świetle prawa, czy w umowie są zapiski że karty można używać w jednym gospodarstwie etc. Jednak możliwość techniczna oglądania 2 odbiorników oddalonych od siebie jest możliwa.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Napiszę tutaj, zeby wszyscy zainteresowani widzieli

Gdy kupimy opcję multiroom dostajemy dwie karty, jeden dekoder gratis (za drugi trzeba zapłacić-bez opcji nagrywania tego czego nie oglądasz na jednym - to jest haczyk). Ja mogę być np w Warszawie, kumpel w Poznaniu, i tak bedzie wszystko ok działało (wiadomo, musisz mieć antenę)

Marcin: mam umowę przed sobą i nie ma takich zapisków, możesz oglądać gdzie chcesz, jaki kanał chcesz- tak jakbyś miał dwa abonamenty, z tym, że na jednym nie możesz nagrywać (tzn możesz, ale to co aktualnie oglądasz, ale musisz mieć dysk zewnętrny).

Qozi: Ja narazie mam kilka dni i żadnych zakłócen nie dostrzegam kumpel mieszka parę ulic dalej i jest ok. Radziłbym wziąć wczesniej, bo tv gratis dawają (LG 3D za 1zł). Umowa oczywiscie jest na jedną osobę, jak sie nie dogadasz z kumplem czy coś to może być kłopot bo sam z rachunkiem zostaniesz ;/

Mam ten pakiet


PLUS do tego dochodzą jeszcze pakiety HBO, CINEMAX,FILMBOX i kanał CANAL + WEEKEND (sportowy), którego nie ma na ofercie powyżej

Za wszystko razem płacę Pakiet kosztuje 168,90 plus 10 za dekoder i 15 za drugą kartę czyli razem 193,90 na miesiąc czyli po niecałej stówce na łebka ????
 
dawgrzesko 0

dawgrzesko

Użytkownik
ja podzielę się swoimi przykrymi niestety doświadczeniami z cyfrą, mając już jedną platformę, zdecydowałem się na dokupienie drugiej- postawiłem na cyfrę- niby renoma itd. Umowę podpisałem pod koniec grudnia, a w styczniu info o podwyżce 8zł/mc- i pytam czy to jest poważne?

i zaraz odpowiadam- nie jest, jak tylko dostałem oficjalne info zaraz napisałem wypowiedzenie i czekam na zakończenie okresu wypowiedzenia- strach się bać co będzie za miesiąć
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
podwyżce 8zł/mc- i pytam czy to jest poważne?
ja mam Multiroom i też przyszło mi pismo że od Lutego +10zł za tą właśnie usługę.
Zrezygnować mogę tylko z Multiroomu , z całego abonamentu nie. Nie mam zamiaru póki co bo to &quot;aby&quot; 5zł na jedną kartę ale jak w przyszłości bedą znowu jakieś podwyżki to warto będzie przemyśleć sprawe.
 
M 0

mir123bych

Użytkownik
ja mam Multiroom i też przyszło mi pismo że od Lutego +10zł za tą właśnie usługę.
Zrezygnować mogę tylko z Multiroomu , z całego abonamentu nie. Nie mam zamiaru póki co bo to &quot;aby&quot; 5zł na jedną kartę ale jak w przyszłości bedą znowu jakieś podwyżki to warto będzie przemyśleć sprawe.
Jak sobie policzysz to rocznie 60 zł. czyli 30 piwek ????
Wypowiadając rezygnujesz ze wszystkiego nie tylko z multiroomu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad przesiadką z C+ na N po tych ostatnich podwyżkach.
Będzie mi brakować Canal+, który z resztą dostałem przy podpisywaniu ostatniej umowy, na bodaj 3 miesiące gratis, wcześniej też go brałem przy okazji różnych zniżek(przez rok miałem ze zniżką 50%), promocji itp.
Obecnie mam optimum HD, w N za 59 zł dostanę podobną ofertę(głównie o sport chodzi, Eurosport 1,2, TVP Sport, Sportklub jest). Parę fajnych kanałów odpada, ale tęsknić będę jedynie za TCM i AleKino. Na - w N również konieczność dokupienia multiroomu, a w C+ można jechać na splitterze.
W FTA widzę, że też jest wszystko ważniejsze, co było w Cyfrze, RAI sport, supertennis, Das Erste, itp. Zobaczymy jak z tym wyjdzie w praniu, ale świetną rzeczą w N jest krótki czas trwania umowy-tylko 12 miesięcy i to mnie głównie do nich skłania.
Do momentu fuzji pożegnamy się z Cyfrą ;p Może kiedyś stworzą platformę, w której płaci się tylko za każdy kanał który oglądasz. Mogę się tak łudzić ;p
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie się tak złożyło, że mam C+ i N i jedyną przewagą jaką posiadają ci drudzy to, że nie każą sobie dodatkowo płacić na HD - w eNce dodają kanały w jakości automatycznie i TVP, BBC Lifestyle/Enter., FOX, AXN czy zagraniczne jak DSF, ARD są w HD co zapewne jest sporym atutem.Ja jednak wolę C+ bo znacznie więcej sportu mają, a w eN z tym średnio - samo nsport prócz LM nie ma kompletnie nic walą non stop powtórki i nic tam ciekawego nie ma, a resztę kanałów sportowych mają taką samą jak C+ także moim zdaniem zmiana z Cyfry na ITI jest trochę zadziwiająca i raczej moim zdaniem trochę błędem.
PS. Davey zajrzyj do foto quizu.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ja mam multiroom z Cyfry+, ale nie korzystam. W 1 pokoju obraz świetnie działa, zaś w 2 pokoju (moim) programy się tną tragicznie. Jedyne programy które działają bez zastrzeżeń to: TVP 1,2, Canal+,C+Film+C+Sport, ale C+GOL i C+Weekend się tną strasznie. Nie wiem czemu tak jest, mam stary dekoder, ale to nie powinno być przyczyną problemów.
Teraz korzystam z telewizji Dialog, telefon+internet+telewizja(canal+ nie wykupiony, w czerwcu będzie jak się umowa z cyfrą skończy) i płacę za to 110zł.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
powiem tak - jeśli zależy komuś na dobrej jakości programach (bitrate) oraz dobrym oprogramowaniu w dekoderze to brałbym bez zastanowienia N.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
zwłaszcza, że ceny w porównaniu do tego co oferują mają bardzo konkurencyjne – już za 49 zł jest opcja z dekoderem HD
dokładnie. Zważywszy że w tej cenie dekoder dostajesz za free. Ale w oferta premium jest super do oglądania sportu - 40 programów HD.
 
N 12

nipek

Użytkownik
Odświeżam temat.. Co teraz polecacie ? Czy nc+ za 89,99/99,99 zł to dobra oferta bo zależy mi na piłce nożnej,czy lepiej może poczekać na jakieś promocje ?
Jaka jest zasada multiroomu ? Czy płacę jakiś dodatkowy abonament ?
 
Do góry Bottom