>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tauron Liga 2023/2024

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!

Już jutro rozpoczynamy nowy sezon w Tauron Lidze kobiet...
Jak co sezon w ostatnim czasie faworytami do zwycięstwa w lidze jest trio ŁKS Łódź, Chemik Police i Developres Rzeszów

Tauron Liga.png
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Tauron Liga - Siatkówka
MKS Kalisz vs Radomka Radom
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Betclic

Inauguracja TauronLigi Kobiet i w 1 kolejce mamy już bardzo ciekawe spotkanie w którym zmierzą się dwie drużyny z fajnym potencjałem. W pierwszej myśli chciałem zagrać over punktowy, ale linie jak na kobiecą siatkówkę są dość wysokie. Gram więc w kierunku wygranej gości z Radomia. W kadrze Radomki mamy reprezentantki Polski, które niedawno uzyskały awans na Igrzyska Olimpijskie (Maria Stenzel, Monika Gałkowska, w składzie jest również reprezentantka Niemiec Marie Schölzel, Natalia Murek czy Marta Łyczakowska. To wszystko to solidne nazwiska które dają argumenty ku temu żeby stwierdzić że ekipa z Radomia będzie w tym sezonie bardzo groźna. Uważam, że spotkanie będzie stało na niezłym poziomie, mimo że to początek ligi który rządzi się własnymi prawami, uważam że Kalisz będzie miał w tym meczu swoje momenty, ponieważ ma również kim postraszyć, ale w ogólnym rozrachunku Radom jest ekipą lepszą - dlatego przy tak solidnym kursie idę w ich kierunku.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MOYA Radomka Radom - ITA TOOLS Stal Mielec 3:1

Radomk w 1 kolejce przegrała 1:3 na wyjeździe z dobrze dysponowanym Kaliszem. Bardzo dobre zawody rozegrały w ekipie gospodarzy atakująca Rasińska oraz Mlinar razem zdobywając 35 punktów. Ogólnie linia przyjęcia i ataku zdobyła w tym meczu prawie 50 punktów więc jest to naprawdę dobry wynik jak na kobiecą siatkówkę.
Jeśli chodzi o Radomkę to warto dać plusa nowym zawodniczką jak atakująca Gałkowska, która zdobyła 16 punktów i myślę, że pewien poziom w Tauron lidze będzie trzymać + środkowa Scholzel, która zdobyła 15 punktów jest to świetny wynik jak na środkową. Do tego wszystkiego bardzo solidna i coraz to lepsza N. Murek, która była najlepiej punktującą w swojej drużynie 17 punktów. Z nowych zawodniczek na pewno należy wspomnieć o Naszej libero M. Stenzel oraz przyjmującej H. Johnson.
Skład wygląda bardzo ciekawie i uważam, że z meczu na mecz ta drużyna będzie coraz to mocniejsza.
Stal Mielce - beniaminek, który dostał lanie od Chemika Police przegrywając 0:3.
Nie zrobiły jakiś znaczących transferów i obawiam się, że ich skład będzie walczył o utrzymani się w lidze ale czy im się to uda? Zobaczymy.

Uważam, że handi -1,5 seta bardzo fajne do jakiegoś dubelka ale kto lubi ryzyko to na 3:0 taki kurs myślę, że warto się zastanowić.

Radom -1,5 seta 1,52
Radom 3:0 2,53 ...?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Dzisiaj Rzeszów 3:0, Kalisz max 20 punktów w secie,własna hala ,przygotowanie oraz personalia zrobią swoje tak jak przewiduje.Powidzenia💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +604
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Developres Rzeszów - MKS Kalisz 3:0

Obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania w lidze, Developres Rzeszów wygrał gładko 3:0 z Pałac Bydgoszcz wygrywając 21 małymi punktami. Kaliszanki miały trudniejszego przeciwnika bo grały u siebie z Radomka Radom i dość gładko wygrały to spotkanie 3:1.
Oczywiście to gospodynie tego spotkania są faworytkami do wygrania i być może nawet w 3 setach ale uważam, że to handi jest dość wysokie.
W poprzednim sezonie w obu spotkaniach Kaliszanki pokrywały ten handicap mimo, że w obu spotkaniach wygrały zaledwie 1 seta.
Analiza dość krótka ale kto interesuje się żeńską siatkówką niech się zastanowi nad tym typem bo kurs jest naprawdę dobry a są i wyższe handicapy po niższych kursach.

Kalisz +20,5 1,70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Jeżeli grać to spotkanie to zdecydowanie w stronę Kalisza. Rzeszów wiadomo jest faworytem, ale to nie potentat nie do ruszenia. Natomiast Kaliszanki to nie zespół dołu tabeli, a solidny zespół środka bądź też górnej części tabeli. Rasińska, Drużkowska, Efimienko-Młotkowska, Grabka, Mlinar, to bardzo solidne personalia. W pierwszym spotkaniu Kaliszanki pewnie pokonały teoretycznie wyżej notowane rywalki z Radomia. Natomiast Rzeszów co prawda wygrał 3:0 z Bydgoszczą, ale to zespół, który będzie walczył o utrzymanie.
Jako ciekawostkę dodam, że w tej kolejce wszyscy faworyci pewnie wygrali swoje pojedynki.
Dziś może czas w końcu na niespodziankę
MKS Kalisz kurs @ 5.75
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Jeżeli grać to spotkanie to zdecydowanie w stronę Kalisza. Rzeszów wiadomo jest faworytem, ale to nie potentat nie do ruszenia. Natomiast Kaliszanki to nie zespół dołu tabeli, a solidny zespół środka bądź też górnej części tabeli. Rasińska, Drużkowska, Efimienko-Młotkowska, Grabka, Mlinar, to bardzo solidne personalia. W pierwszym spotkaniu Kaliszanki pewnie pokonały teoretycznie wyżej notowane rywalki z Radomia. Natomiast Rzeszów co prawda wygrał 3:0 z Bydgoszczą, ale to zespół, który będzie walczył o utrzymanie.
Jako ciekawostkę dodam, że w tej kolejce wszyscy faworyci pewnie wygrali swoje pojedynki.
Dziś może czas w końcu na niespodziankę
MKS Kalisz kurs @ 5.75
W mojej opinii to 1% szans na win Kalisza jak mam być uczciwy
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Kalisz - Wrocław 2:3

W ostatnim meczu Kaliszanki dostały sromotny wpierdziel od drużyny Rzeszowa mimo wszystko z bardzo dobrej strony pokazała się atakująca Rasińska zdobywając aż 19 punktów. Zagrywka po stronie Rzeszowianek była bardzo agresywna z czym całkowicie nie poradziły sobie Kaliszanki ale dzisiejszy przeciwnik jest zupełnie inny i z zupełnie innej półki. Wrocławianki zostały jeszcze bardziej rozbite przez Bielsko Biała w ostatnim secie do 8!
Kaliszanki mają dość ciekawy zespół z ewidentną liderką Rasińską ale po za nią jest również bardzo doświadczona Z. Efimienko-Złotkowska oczywiście najlepsze lata ma już za sobą ale to oświadczenie na pewno pomoże. Jest Milnar, Drużkowska. Wrocławianki takiego zespołu nie mają w 1 kolejce nawet z Tarnowem się męczyły.
Uważa, że dziś gospodynie jeśli zagrają na swoim poziomie z 1 meczu nie z tego ostatniego to max co tutaj stracą to seta.

Kalisz -1,5 seta 1,6
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE Rysice Rzeszów - Radomka Radom 2:3

Witam, w dniu dzisiejszym kończymy 3 kolejkę w Tauron lidze kobiet. Developres Rzeszów jako gospodynie podejmują Radomkę Radom.
Rzeszowianki wygrały oba spotkania 3:0 z Pałac Bydgoszcz i MKS Kalisz natomiast Radomka przegrała 1:3 z MKS Kalisz oraz wygrała 3:1 ze Stalą Mielec.
"Rysice" z Rzeszowa mogą pochwalić się naprawdę bardzo mocnym i szerokim składem Kalandadze, Orvosova, Coneo, Wenerska, Obiała, Centka, Szczygłowska, Szlagowska, Jurczyk - w innych zespołach wszystkie te zawodniczki spokojnie mogły by być pierwszym wyborem.
Jeśli chodzi o gości tego spotkania Radomka również w tym sezonie może pochwalić się dość solidnym składem Stenzel, Johnson, Murek, Gałkowska, Scholzel, Moskwa.

Patrząc na składy obu drużyn i przede wszystkim na potencjał to oczywiście gospodynie są tutaj zdecydowanym faworytem ale czy Radomka nie ma prawa powalczyć w tym meczu? Według kursów nie. Ja jednak liczę, że Radomka z meczu na mecz będzie się rozkręcać a dziś rozegrają najlepsze spotkanie w tym sezonie.

Radomka +15,5 2,46 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2253
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
AL-KO Superpuchar Polski 2023

ŁKS Łódź (+2.5) - Chemik Police 2
4.20 fortuna


Mówi się, że puchary rządzą się swoimi prawami. Myślę jednak, że nie w tym przypadku. Patrząc na obecną dyspozycję ŁKSu moim zdaniem brzydko mówiąc zespół z Łodzi nawet „nie pierdnie” z tak grającymi policzankami. Oglądałem wszystkie 3 pierwsze mecze ŁKSu i zespół wygląda jakby jeszcze był na wakacjach. Nie sądzę też, że rozgrywanie meczu na własnej hali będzie tutaj atutem. Łódź ma specyficznych kibiców wywodzących się ze środowiska piłkarskiego. O ile wszystko idzie po ich myśli potrafią stworzyć świetną atmosferę na trybunach, jednak gdy zespół ma pod górkę to ta kibolka zaczyna być agresywna nawet w stosunku własnych dziewczyn co na pewno nie poprawia sytuacji. Chemik jak na razie komplet zwycięstw bez straty seta, wzmocnili się konkretnie przed sezonem (w przeciwieństwie do ŁKSu) i sądzę, że dziś zdobędą pierwszy w tym sezonie tytuł, a walka o mistrza rozegra się ponownie między nimi, a Rzeszowem.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
AL-KO Superpuchar Polski 2023

ŁKS Łódź (+2.5) - Chemik Police 2
4.20 fortuna


Mówi się, że puchary rządzą się swoimi prawami. Myślę jednak, że nie w tym przypadku. Patrząc na obecną dyspozycję ŁKSu moim zdaniem brzydko mówiąc zespół z Łodzi nawet „nie pierdnie” z tak grającymi policzankami. Oglądałem wszystkie 3 pierwsze mecze ŁKSu i zespół wygląda jakby jeszcze był na wakacjach. Nie sądzę też, że rozgrywanie meczu na własnej hali będzie tutaj atutem. Łódź ma specyficznych kibiców wywodzących się ze środowiska piłkarskiego. O ile wszystko idzie po ich myśli potrafią stworzyć świetną atmosferę na trybunach, jednak gdy zespół ma pod górkę to ta kibolka zaczyna być agresywna nawet w stosunku własnych dziewczyn co na pewno nie poprawia sytuacji. Chemik jak na razie komplet zwycięstw bez straty seta, wzmocnili się konkretnie przed sezonem (w przeciwieństwie do ŁKSu) i sądzę, że dziś zdobędą pierwszy w tym sezonie tytuł, a walka o mistrza rozegra się ponownie między nimi, a Rzeszowem.
Popieram,ospałość,brak zgrania i zaangażowania to obecna wizytówka ŁKS
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Chemik Police - Rysice Rzeszów
Typ: Rysice Rzeszów kurs @3.40 Superbet

Rozbieżności w kursach są niedorzeczne. Spotyka się ze sobą czołówka ligowa.
Gospodynie póki co komplet zwycięstw i do tego bez straty seta. Jednak gdy przyjrzymy się statystykom to już nie wygląda to tak kolorowo. Spotykały się z zespołami zdecydowanie niżej notowanymi, a i tak ich procenty ataku nie przekraczały 50%. Z dołem tabeli notowały odpowiednio:
Z Bydgoszczą 38%, z Tarnowem 44%, Mielcem 47%.
Natomiast Rysice z Rzeszowa dwa spotkania wygrały do zera i raz przegrały po tie-breaku. Zwycięstwo z Bydgoszczą i 53% w ataku, zwycięstwo z Kaliszem i 47%, porażka z Radomiem i 43% skuteczności w ataku. Procenty teoretycznie bardzo podobne, nawet z lekkim wskazaniem na Rzeszów. A wyraźnie widać, że rywalki trudniejsze miał zespół z Rzeszowa. Nawet w bezpośrednim pojedynku gdzie zespoły mierzyły się z Pałacem Bydgoszcz lepiej wypadły Rysice.
Porównując składy zespołów widzimy dwie świetnie skomponowane ekipy o bardzo porównywalnych personaliach. Przewagą Rysic z Rzeszowa jest niewątpliwie rozegranie, Wenerska to półka wyżej od Kowalewskiej. Również pozycja libero na korzyść Rzeszowa, Szczygłowska > Grajber. Natomiast atak, przyjęcie i środek to top ligi po obu stronach.
Osobiście wyżej cenie moc ataku Rzeszowa. Orvosova, Kalandadze, Coneo>Bruna, Łukasik, Sahin.
Zważając na fakty widzę niesamowite value w grze na ekipę Stephane Antigua. Uważam, że dziś ze zwycięstwa będą cieszyć się Rysice z Rzeszowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +154
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Takiego lania to się nie spodziewałem. Można już pewne wnioski wyciągnąć po tych paru meczach i jeśli chodzi o Rzeszów to widać, że kolejny sezon ten klub gra bez atakującej. Amanda Coneo to niestety nie jest druga Blagojevic, która wypełni te braki w ataku. Antiga co sezon transferami uzupełnia luki w składzie zamiast się wzmacniać. Z taką grą może zapomnieć o mistrzostwie. Oprócz Kalandadze i Szczyglowskiej nikt tu nie trzyma poziomu. Chemik Police ma argumenty żeby w tym sezonie wygrać wszystko + dołożyć puchar CEV.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
3 pkt jadą dzisiaj do Łodzi,jak MKS nie zmieni trenera to mogą tylko pograć z drużynami z dołu tabeli
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
uja sie znasz. co to za analiza? daj jakieś argumenty, bo pier..enie, że trener to sobie możesz wiesz co.
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
już 1 pkt zostaje w Kaliszu, a może zostanie więcej...co teraz napiszesz mądralo?
 
Do góry Bottom