>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Taniec z gwiazdami

Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Panowie jest wszystko,tylko trzeba trochę przekopać internet ????
Oficjalna strona programu to-----&gt; http://www.tanieczgwiazdami.polsat.pl
P.S
Ciekawa oferta Stsa na TzG,linie punktowe under/over...do piątku jeszcze czas ale coś się wybierze,pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Moro lepsza od krolikowskiego 1,60 + gruszka lepszy od siwiec 1,80
Ako 2,88 (2,53)
Moro najlepsza z babek przeciwko beznadziejnemu antoniemu. W tancu przepasc miedzy nimi a wsrod widzow raczej na remis wiec bez obaw moro. Gruszka z tepakiem to lokata, okrutny taniec siwiec, gruszka mimo warunkow fizycznych cos tam soe udalo, do tego wsrod widzow najlepszy a siwiec 2 miejsce wiec tutaj nawet gorsza.
Limit 200 ale mozna powtarzac wiec wale ile wlezie chyba ze jakies dorzutki to rozenek z szostak albo zajac z halejcio wyglada ok wiec tez tasma wchodzi w gre:
Moro-krolikowski 1.60
Gruszka-siwiec 1,80
Zajac-halejcio 1,55
Rozenek-szostak 1,55
10 od pavlovic albo tego nowego NIE 1,50
Ako 10,37
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Beznadziejnie tanczy a rozenek zaskoczyl, wsrod widzow na rowni wiec z nim w parze wyglada to ok. Moze nie odpadnie ale gorsza od niego powinna byc
Brechtam z sts, niby najlepszy buk z legalnych w polsce a sie obsrali po paru kuponach po 200 i znizyli wszystko do 1,40 heheh
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nie mówie,że nie wejdzie,ale teraz wszyscy tańczą konkursowo bez podziału,więc trzeba mieć to na uwadze. Gruszki z Siwiec z obecnym kursem 1,40 na tego pierwszego w życiu nie zagram,jedno i drugie nie tańczy wyjątkowo,więc po tańcu jakieś 2-3pkt wyżej stawiam Piotrka ale smsy mają znaczenie a tu nie sugerowałbym się ostatnimi wynikami,bo nie ma co porównywać 2 różnych odcinków,dopiero te najbliższe dadzą jakiś wyznacznik. W tym tygodniu h2hsobie raczej odpuszczę,choć mam 2 typy ale muszę trochę pogrzebać co bd tańczyć i wtedy zdecyduje. Lepiej wygląda under/over bo jednym te punkty zawyżyli a drugim zaniżyli co mam nadzieję wykorzystam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Krolikowski under 28,5 dobre bo partnerka nawet narzeka na niego no i zajac lansowana cos slabo wystrzelila i powyzej 32,5 nie powinna miec.
Gruszka mial najwiecej wsrod mezczyzn, chyba mi nie powiesz ze okaze sie ze nagle siwiec dostanie az o tyle wiecej niz straci na tancu a straci sporo bo jest okrutnie beznadzijna w tym. Fakt ze jej pseudogangster moze zainwestowac w esy zeby po raz kolejny wylansowac swoja przygasla gwiazdeczke ale gruszka na fanow tez nie narzeka.
Uwazam ze kursy ktore pogralem z rana sa value, obecne nie do ruszenia
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Beznadziejnie tanczy a rozenek zaskoczyl, wsrod widzow na rowni wiec z nim w parze wyglada to ok. Moze nie odpadnie ale gorsza od niego powinna byc

Brechtam z sts, niby najlepszy buk z legalnych w polsce a sie obsrali po paru kuponach po 200 i znizyli wszystko do 1,40 heheh
Jak ludzie grają w jedną stronę to bukmacher obniża kursy, to chyba normalne ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jak ludzie grają w jedną stronę to bukmacher obniża kursy, to chyba normalne ;)
Tak ale nienormalne jest tak NAGŁE i tak DUŻE obniżenie. Z ciekawości srawdziłem sobie te bety od Soltysiao, 1,5h po jego poście i obniżka z 1,6 -&gt; 1,4 nie jest normalna. Nie chcesz chyba twierdzić, że nagle każdy w godzinę się rzucił na to jak Reksio na szynkę. Kolejna żenada z ich strony.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Nie będę gdybać, bo nie wiem jakie kwoty mogli na to pograć ludzie, ale ciężko mieć do bukmachera pretensje że koryguje kursy.
Co innego jakby zwiększyli marżę i zamiast 1.6 - 2.05 było 1.4 - 2.05
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nadal niektorzy nie rozumieja o czym pisze a wiec :
Uwazany za nr 1 polski buk ( taka opinie wyglasza wlasciciel i ponad polowa lesnych dziadkow z ziemniakow) po 2 zagraniach po 200zl ( z gory ustalony limit i pani w punkcie moze tylko takie cos zagrac JEDNEJ osobie), buk obniza kurs z 1,80 na 1,60 po czym dzwoni do pani jakim prawem puscila mi drugi raz tego samego dubla i pyta czy zamierzam dalej grac.
wiec dorzucam rozenka za 1,55 i po kolejnych 200zl obnizaja go na 1,40, to zeby pani miala spokoj dorzucam kolejna pozycje zajac a potem NIE.
Po tych zagraniach okazuje sie ze na wszystko zrobilo sie 1,40.
CZYLI JAKO JEDNA OSOBA(no moze jeszcze ktos kto szybko odczytal moj post bo pisalem z komorki w punkcie) OBNIZYLEM KURS z 1,80 na 1,40 ???
To jest kpina i wstyd dla buka, bet moze na zuzel czy kolarstwo ma limity do 450 ale obnizajac kurs obniza go o wiele rzadziej i nie tak drastycznie...
Podobnie bylo z Ogrodnikiem(ORŁY 2014), po 3 zagraniach z 2,15 zrobilo sie 1,90 a po 1 dniu 1,57...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To i tak sporo, bo na taką LA i HMŚ był limit 116pln bodaj zarówno na necie jak i w punkcie, no ale centrala łaskawie pozwoliła zagrać 3kupony po stówce, po czym zablokowała możliwość łączenia w ako. Zwykłe chwyty marketingowe te wszystkie &quot;okołopolskie&quot; zakłady skierowane do rekreacyjnych graczy.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Gdyby nie ograniczenia stawek to wielu z nas już by siedziało na Seszelach.
Trzeba się pogodzić z tym że niszowe zakłady są na zasadzie &quot;Kto pierwszy ten lepszy&quot; i cieszyć się, że niektórzy to jednak dają do oferty a nie ograniczają się do Ekstraklasy i Primera Division ;)
Nie dawno grałem taki zakład Betsafe a max stawka wynosiła tylko 190zł przy kursie 1.60...Dodam że limitu na tym koncie nie mam.
Zdarzenie Kursy Data
1. Najlepszy Prezenter Informacji
Wydarzenia telewizyjne - Polska - Telekamery Tele Tygodnia 2014
Zwycięzca, Zakład złożony na: Andrzej Turski
1.60 Won
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Krolikowski under 28,5 dobre bo partnerka nawet narzeka na niego no i zajac lansowana cos slabo wystrzelila i powyzej 32,5 nie powinna miec.
Wczoraj jeszcze 1,80 było,teraz widze 1,65. Chyba strach coś wcześniej pisać tutaj bo zaraz kursy lecą i powoli stają sie nieopłacalne.
Jeśli juz przy typach na under/over jestem to trzeba zacząć od punktu wyjściowego czyli pary Tyszkiewicz&amp;Grabowski,moim zdaniem każdy na starcie te minimum 14 pkt powinien mieć od tej dwójki właśnie,bo niżej raczej nie dadzą na 100%,czyli niższej noty niż 7. Zazwyczaj waha się to między 7-9(najczęstszy schemat to 15-17pkt)dalej więc Pavlovic&amp;Malitowski-a u nich już kolorowo nie jest,albo zatańczysz poprawnie albo Cię zjadą. Pierwsze programy to tzw. pierwsze śliwki robaczywki,część not na zachęte,teraz start mamy za sobą i zacznie sie normalna punktacja od tej dwójki prawdziwych sędziów. Szczerze wątpie żeby ktoś wyżej niż nawet 7 pkt dostał,a jak już to 8 chyba bd max. Wiem,że zatańczą taniec klasyczny,powinno to pójść odwrotnie niż to co tańczyli w 1 i 2 odcinku,czyli jak ktoś walca tańczył to teraz coś szybszego i na odwrót,jeśli sie mylę i ktoś znajdzie liste z konkretnymi tańcem konkretnej pary to dajcie znać. Podsumowując: min.14-16pkt+max.14-16pkt=&lt;16-32&gt; to przedział punktowy,do tego trzeba doliczyć średnio 3pkt(w razie G.&amp;T. daliby 10,9 itp)...myślę że jakoś to zrozumiecie ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No ale nic okrywczego w tym co nie napisales nie widze. Ja gram poprostu zawyzone linie biorac pod uwage ostatnie wyniki. Krolikowski mial 22 a linia 28,5 i narzekajaca tancerka ze jest drewniakiem, zajac 26 rozczarowanie j nagle ma wyskoczyc ? Reszta loteria chociaz tepaczek wyzej jak 22 tez nie powinien zdobyc po ostatniej 18..
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ale tu program programowy nie równy,o ile tępak 22,5 nie przekroczy o tyle Zając już może swoja linie przekroczyć,poczekam jeszcze niech kurs trochę pójdzie w góre i gram na over bo Aneta potrafi tańczyć...co do Królikowskiego to Grabowski mu zawyży i da 9-10,nie wiem o co chodzi ale koleś go lubi,Tyszkiewicz jak Ivona da 5-6 to walnie 8-10 i wtedy modły do Malitowskiego...ogladałem dużo wcześniejszych edycji (bo też to obstawiałem) i naprawdę uwierz mi że nie ma się co sugerować początkowymi programami tak jak to robią buki,dopiero po 4-5 odcinkach mniej więcej masz jasny obraz...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja to rozumiem dlatego nie gram niczego all in ( nawet w sumie si nie da). Poprostu zlapalem value wg mnie. Watpie zeby dawali dychy krolikowskiemu wiec 9.9.5.5 to max jaki moze dostac i tez duzo zawyzony a i tak wejdzie. Biore pod iwage opinie tancerki ktora sama mowi ze to drewniak.
PS : KAZDA Z PAR ZATANCZY KLASYCZNY TANIEC czyli to jeszcze bardziej ulatwia typowanie bo mozna zasugerowac sie tymi parami ktore tanczyly ostatnio klasyk
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tak ale nienormalne jest tak NAGŁE i tak DUŻE obniżenie. Z ciekawości srawdziłem sobie te bety od Soltysiao, 1,5h po jego poście i obniżka z 1,6 -&gt; 1,4 nie jest normalna. Nie chcesz chyba twierdzić, że nagle każdy w godzinę się rzucił na to jak Reksio na szynkę. Kolejna żenada z ich strony.
a jak w najlepszym buku na świecie dawid daje gdy wiekszosc spi o 1 w nocy typ z kursem ponad 2,0, a wstaje o 6 do roboty, chce zagrac i patrze 1,57 to normalne?:grin:
 
R 0

rocky

Użytkownik
Gdzie na tej stronie głownej TzG znajde wyniki % za smsy i punkty od jury bo nie moge znalezc. Z gory dzieki
 
Do góry Bottom