>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tabela! WAŻNE ZMIANY!

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam!
Niestety nie mogę zorganizować turnieju, bez obecności admina, a Marcin wyjechał.
Tak więc bardzo prawdopodobne, że te wyniki będą ostatecznymi, gdyż czekalibyśmy na wszystkie sprawy około 3 tygodni.
Jak Marcin wróci to postaram się porozmawiać z nim o tym, aby zorganizował turniej już poza tabelą.
Tak więc gratuluję zwycięzcy, wszystkim graczom &quot;w kasie&quot; i tym którym się nie udało. Jednocześnie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam na następne.
 
matex 0

matex

Użytkownik
przepraszam, ale muszę to napisać, zagrałem dwa razy, z czego w drugim turku od razu przeszedłem na sit-out, bo burza była i zabrakło mi 1 pkt. do płatnych :eek: ładne rzeczy ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
ja zagralem tylko 3 turki
jeden bi a 2 free
super nie jest zle:-D

gdyby sie rozegralo wszystkie byloby sie 1
To samo mogę powiedzieć ja ???? Cztery turnieje i czwarte miejsce.

BananeQ --&gt;

Kiedy można się spodziewać dopisania E do konta na pokerium?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dzisiaj im wyślę wyniki, może przyjmą je ode mnie, przynajmniej mam taką nadzieję.
Jeżeli nie, Marcin wraca ostatniego sierpnia, tak więc listę pewnie prześle odrazu.
Nagroda o €500 jest podzielona pomiędzy 10 najlepszych graczy po ostatnim spotkaniu i wypłacona na konta użytkowników na Pokerium w ciągu 3 dni powszednich po otrzymaniu przez Pokerium od forum.bukmacherskie.com punktów i nícków Pokerium zwyciezcy.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Uwaga zmiany!
W związku z otrzymaną informacją od Pokerium, że gracz konradk20 nie może być brany pod uwagę, użytkownik matex3434 wszedł w miejsca płatne:
kornikmw6 16,70% € 83,50
kolshon 15,11% € 75,55
michaun 13,72% € 68,59
pokeroman3 12,92% € 64,61
lysialek 9,34% € 46,72
lechu_pb 7,16% € 35,79
Banan17 6,76% € 33,80
toleslaw50 6,16% € 30,82
arekol9222 6,16% € 30,82
matex3434 5,96% € 29,82
Nazwa użytkownika - procentowo punkty - należna wygrana
 
matex 0

matex

Użytkownik
i gitara ???? szkoda, że kosztem kogoś, ale co pan zrobisz ?! nic pan nie zrobisz ????

mam coś gdzieś podać, czy kaska dojdzie automatycznie ? ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nic nie musicie podawać. Pieniądze będą w ciągu 48 godzin (licząc od jutra godziny 10:00) na koncie głównym w pokerium.
 
matex 0

matex

Użytkownik
No i bardzo fajnie ???? dzięki wszystkim za grę i ciekawą zabawę, mam tylko nadzieję, że to nie bedzię pierwsza i ostatnia liga na forum ;)

Pozdrawiam i zyczę dalszych sukcesów ????
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Swoja drogą czy można mieć 2 konta na Pokerium na 2 rózne dane? oczywiście nie korzystając z żadnych promocji i nie grać na 2 kontach w 1 turnieju?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Masz napisane w regualminie, można czy nie można.
Z reguły można - ale jak są bonusy itp, przysługują tylko na jedną osobę z domostwa.
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Nie do końca,mam zmienne ip (CHELLO) z poprzedniego konta wypłacałem kase ale zapomniałem loginu i hasła,wiec założyłem nowe na dane osoby z rodziny a jutro zamierzam tam wpłacić pieniądze
 
Do góry Bottom