>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tańsze rozmowy "zagranicę" z Polski do Wielkiej Brytanii na komórkę.

fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Witam
Szukam czegoś by swobodnie i tanio dzwonić z Wielkiej Brytanii z Angielskiej karty(giffgaff ) do Polski (na PLAY) i osoba z Polski do WB z telefonu komórkowego.
Już wiem że żadnych pakietów &quot; Play&quot; nie ma tylko zostaje opcja roaming gdzie koszty połączenia z Polski są zbyt wysokie.
Słyszałem że wystarczy kupić kartę lycamobile i tam są pakiety z Polski do Anglii 39gr za minutę/poł.
Jeśli ktoś może wytłumaczyć jaki to pakiet osoba w Polske musi aktywować z tej karty by było taniej.

Jeszcze czytałem że najlepszą opcją jest aplikacja VOIP z tym że także niezbyt wiem co i jak.
Prosiłbym o pomoc , jeśli ktoś się dobrze orientuje.
Z góry dzięki
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jeżeli masz dostęp do wifi i osoba z którą chcesz rozmawiać też ma to dobrą opcją wydaje się apka VIBER, oczywiście jeżeli masz telefon z androidem i druga osoba też. Możesz pisać za darmo, dzwonić za darmo, wszystko za darmo :p taki skype powiedzmy tylko że na telefon
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Taka opcja nie bardzo pasuje, gdyż chodzi mi właśnie o rozmowy z poza wifi.
Więc chyba pozostaje starter dla osoby z Polski lycamobile i wykupienie pakietu na rozmowy. Tylko nie wiem też jak to działa czy ja czasami też nie muszę mieć tego startera czy tylko osoba z Polski go musi zakupić?
I obie strony mają taniej
 
Do góry Bottom