>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tańsze rozmowy "zagranicę" z Polski do Wielkiej Brytanii na komórkę.

fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Witam
Szukam czegoś by swobodnie i tanio dzwonić z Wielkiej Brytanii z Angielskiej karty(giffgaff ) do Polski (na PLAY) i osoba z Polski do WB z telefonu komórkowego.
Już wiem że żadnych pakietów &quot; Play&quot; nie ma tylko zostaje opcja roaming gdzie koszty połączenia z Polski są zbyt wysokie.
Słyszałem że wystarczy kupić kartę lycamobile i tam są pakiety z Polski do Anglii 39gr za minutę/poł.
Jeśli ktoś może wytłumaczyć jaki to pakiet osoba w Polske musi aktywować z tej karty by było taniej.

Jeszcze czytałem że najlepszą opcją jest aplikacja VOIP z tym że także niezbyt wiem co i jak.
Prosiłbym o pomoc , jeśli ktoś się dobrze orientuje.
Z góry dzięki
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jeżeli masz dostęp do wifi i osoba z którą chcesz rozmawiać też ma to dobrą opcją wydaje się apka VIBER, oczywiście jeżeli masz telefon z androidem i druga osoba też. Możesz pisać za darmo, dzwonić za darmo, wszystko za darmo :p taki skype powiedzmy tylko że na telefon
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Taka opcja nie bardzo pasuje, gdyż chodzi mi właśnie o rozmowy z poza wifi.
Więc chyba pozostaje starter dla osoby z Polski lycamobile i wykupienie pakietu na rozmowy. Tylko nie wiem też jak to działa czy ja czasami też nie muszę mieć tego startera czy tylko osoba z Polski go musi zakupić?
I obie strony mają taniej
 
Do góry Bottom