>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tak samo jest na B2B żeby mieć opcje transfers musisz miec ugran 200vip&#39;ow, tylko, że te wyplaty dotyczą przelewow pomiędzy Tobą, a Twoimi znajomymi.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Dużo osób pyta o to. ROSSO POKER JEST WYPŁACALNY. Na mb wypłacili mi bez problemu 80$ z freerola bez depozytu kasa teraz doszła. Rano około 11 zleciłem wypłate ok 14 miałem od nich emaila czy chce na MB czy konto bankowe i teraz patrze i mam kase na koncie ????
 
I 0

irokraw

Użytkownik
Czemu nie widze zadnych turniejow ani &#39;S&#39;n&#39;G na Rosso Poker? nie ma ich, czy co? :-D
Są te turnieje w lobby jednak niema chętnych do ich grania. Ja osobiście chciałem kiedyś zagrać i oprócz mnie były 4 osoby chętne na taki turniej jednak brakowało jeszcze około 26 osób... i tak jest codzień. Poprostu zbyt mało graczy owiedza ten pokój. Póki co pokeroom zachęca codziennymi freerollami z pulą 200$ i raz w tygodniu 600$ oraz 1000$. Trwa to już od około miesiąca ale niezauważyłem aby wpłynęło to na znaczące zwiększenie graczy na tym pokerromie.
 
oziris 0

oziris

Użytkownik
Pytanie:
Wyplacilem pieniadze z Mansion. Wybralem opcje bezposredniego przelewu na moje konto bankowe. Zrobilem to w piatek 2 tygodnie temu i do teraz nie mam pieniedzy - czy to normalne? Wiem, ze pokerroomy ociagaja sie jezeli wybiera sie ta opcje wyplaty, ale czy zdarzalo wam sie czekac az tak dlugo na Mansion?
Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Pytanie:
Wyplacilem pieniadze z Mansion. Wybralem opcje bezposredniego przelewu na moje konto bankowe. Zrobilem to w piatek 2 tygodnie temu i do teraz nie mam pieniedzy - czy to normalne? Wiem, ze pokerroomy ociagaja sie jezeli wybiera sie ta opcje wyplaty, ale czy zdarzalo wam sie czekac az tak dlugo na Mansion?
Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
Mi sie to wydaje nienormalne ..Dlatego gram tylko w roomach ktore obsluguja MB i nie mam problemow. Szybka wplata i szybka wyplata. Na mansionie nie bylem juz z miesiac.????????
Uderzaj do supportu
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Pytanie:
Wyplacilem pieniadze z Mansion. Wybralem opcje bezposredniego przelewu na moje konto bankowe. Zrobilem to w piatek 2 tygodnie temu i do teraz nie mam pieniedzy - czy to normalne? Wiem, ze pokerroomy ociagaja sie jezeli wybiera sie ta opcje wyplaty, ale czy zdarzalo wam sie czekac az tak dlugo na Mansion?
Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
Ja czekam już 3tyg. i sie z nimi kłócę bo mbank ma problemy z walutą i bankiem pośredniczącym!!
 
hali 3

hali

Użytkownik
Pytanie:
Wyplacilem pieniadze z Mansion. Wybralem opcje bezposredniego przelewu na moje konto bankowe. Zrobilem to w piatek 2 tygodnie temu i do teraz nie mam pieniedzy - czy to normalne? Wiem, ze pokerroomy ociagaja sie jezeli wybiera sie ta opcje wyplaty, ale czy zdarzalo wam sie czekac az tak dlugo na Mansion?
Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
Miałem ten sam problem z nimi. Ale wkońcu przelali. Tylko dziwiło mnie to że na każdy mail z pytaniem co z wypłatą twierdzili że zrealizowali :/ hmmm
ale możesz być dobrej myśli wkońcu porządna firma to jest ???? pozdr
 
M 0

mkiller

Użytkownik
wie ktos na pewno, ze nie zagra w poker inside player freeroll na cd pokerze dzisiaj o 2 w nocy i moglby mi zwolnic miejsce? w razie czego pisac na gg 6457480
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom